Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато змій, до чого сниться багато змій уві сні

Бачення, де є багато змій, сонник трактує як несприятливий знак. Подібний сюжет уві сні зазвичай стає попередженням про неприємності, підступи недругів, плітках. Але іноді подібне сновидіння можна витлумачити позитивно. Зрозуміти,, до чого сниться цей символ, допоможуть деталі: якими були рептилії, де знаходилися, наснилися жінці або чоловікові.

Значення сновидіння

Бачення уві сні про велику кількість змій у воді звертає увагу сплячого на його надмірну довірливість, наївність. Такі якості можуть послужити погану службу, тому потрібно постаратися не приймати беззастережно все, що говорять сновидцу.

Наснилося, як гуляли по лісі і виявили багато змій на землі? Сонник стверджує: це до зради. До чого сниться, ніби вони кусають за ноги? Близькі люди заподіють вам страждання.

Тиснути їх, вбивати уві сні — сновидцу належить вельми серйозний, болісний конфлікт. Треба бути готовим до негарним вчинків опонентів. Мертві плазуни — конфлікт буде успішно вирішено.

До чого сниться багато змій, що падають з неба? Сонник застерігає: особа, вбрані владою, стане шкодити. Крім того, бачення віщує складні життєві обставини. Можлива боротьба за виживання.

Розводити їх, брати в руки, не боячись — сплячий знайде вихід з найскладнішої ситуації. Якщо вони покірні його волі — це, по сонником, уособлює удачу, достаток, підкорення нових вершин. Коли уві сні навколо людини знаходяться слухняні плазуни — він зможе домогтися високих постів.

Де перебували рептилії?

Наснилося, ніби в будинку знаходиться багато змій? Символ віщує великий сімейний скандал.

Переступати через цих плазунів на вулиці — сплячий дуже боїться захворіти. Також сюжет повідомляє: хтось стане шукати можливість зайняти в справах місце сновидіння.

Бачити клубок змій на землі — навколо вас чимало заздрісників, злих людей, які бажають усіляких нещасть. Проявіть обережність при спілкуванні, оскільки слова, сказані зопалу, можуть принести шкоду.

Якщо уві сні було багато змій в воді — сонник попереджає: чекають серйозні неприємності. Причому чим більше гадів ви там бачили, тим більше буде напастей.

До чого сниться багато змій, плазунів на землі? Сонник сповіщає: є якийсь ворог, який потай будує підступи. Однак незабаром він зважиться виступити проти вас відкрито. Якщо рептилії уві сні отруйні — ваш ворог підступніше і сильніше, тому ви навряд чи отримаєте над ним верх. Коли ж вони не отруйні — вам легко вдасться перемогти ворога, звернувши ці підступи проти нього.

Кому наснилися?

До чого сниться чоловікові багато змій? Це вказує: у нього є вороги серед жінок. Слід бути обережніше з колегами, знайомими, щоб уникнути неприємностей. Крім того, побачені уві сні плазуни обіцяють великі неприємності на роботі або проблеми в бізнесі. Таке бачення сповіщає про початок несприятливого часу. Однак постарайтеся витримати випробування — і справи поступово налагодяться.

Сонник також називає таких рептилій, приснився чоловіку, ознакою його відмінного сексуального тонусу. А бачити їх гріються під сонцем означає безліч любовних пригод.

Дівчині багато змій — маленьких, звиваються навколо неї уві сні, повідомляють: заздрісниці розпускають про неї злісні плітки, щоб розлучити з коханим. Ці наклепи її боляче зачеплять, а улюблений може їм повірити. Слід поговорити з ним, спростувати інсинуації, розвіяти його сумніви.

Жінці подібний сюжет, за сонником, обіцяє якісь містичні події, для розгадки яких потрібно звернутися до ворожки або знахарки.

Якими вони були?

Безліч чорних плазунів, переповзають дорогу, обіцяють зрада, підставу, неприємні наслідки дружби з молодим чоловіком.

Якщо жінці наснилося, ніби в кімнаті повно маленьких змійок — вона радо приймає людей, які намагаються нишком зруйнувати її плани, обмовити, зганьбити.

Побачити уві сні багато змій, причому дуже великих — благополуччю сновидіння щось загрожує. Звідки прийдуть неприємності, ще незрозуміло, але плануючи будь-які починання, потрібно проявити більше обережності.

До чого сниться безліч таких рептилій білого кольору? Сонник повідомляє: даний знак дуже сприятливий. Сновидіння очікує велика удача в усіх підприємствах.

Сонник багато змій, до чого сниться багато змій уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: