Сонник багато жінок, до чого сниться багато жінок уві сні

До чого сниться багато жінок? Сонник попереджає про плітки, інтриги, підступи недругів, сімейних конфліктах, неприємності на роботі. Але іноді сюжет уві сні обіцяє надходження великої суми, отримання премії або більш престижної посади.

Плітки, підступи недоброзичливців

Приснилося бачення обіцяє поширення пліток, підступність оточуючих дам, які хочуть досягти своїх корисливих цілей за рахунок сновидіння.

Бачити багато жінок уві сні означає: той, хто лежить заважає здійсненню чиїхось планів, тому його хочуть відсунути або підставити. Треба бути дуже обачним.

Отримайте хорошу премію або престижну посаду

До чого сниться багато жінок вагітних? Сонник обіцяє: чекають значні фінансові надходження, можливо, отримання спадщини від далекого родича або виграш в лотерею.

Побачити безліч вагітних уві сні віщує: на діловому терені сновидец відмінно впорається з поставленим завданням. Керівництво по достоїнству оцінить старання: можна чекати великої премії.

Приснився сюжет про кількох вагітних обіцяє, за сонником: сплячому вдасться отримати більш престижну посаду. Слід ретельно обмірковувати свої дії і слова, щоб уникнути прикрих помилок.

Конфлікти, розлад ідей і думок

Багато жінок у вас в будинку уві сні означає: незабаром почнуться чвари, конфлікти в родині. Намагайтеся не посилювати непорозуміння, по можливості швидко згладжувати неприємні моменти.

Бачили, як вони господарюють у вас в будинку? Сонник попереджає: недруги не зважають на вами, думають, що ви не здатні їм чинити опір. Постарайтеся сплутати їм карти: показавши себе не настільки беззахисним, зможете уникнути постійних нападок.

До чого сниться багато жінок в будинку в дивних, помітних нарядах? Тлумачення сну наступне: наяву сновидіння чекає розлад ідей, думок, які не можна впорядкувати.

Велика сума, веселий захід

Наснилася група дівчат? Сонник обіцяє: незабаром можете несподівано отримати велику суму грошей, яка суттєво покращить матеріальне становище. Постарайтеся грамотно ними розпорядитися: можна буде накопичити хороший стан.

Красиві молоді дівчата уві сні віщують чоловікові розважальний захід, де він відмінно проведе час.

Якщо вони всі разом танцювали — знайдете внутрішню гармонію, завдяки якій досягнете успіху.

Хто це був?

Згадайте, кого побачили в сновидінні:

 • Співробітниць — неприємності на роботі через підступи недружніх колег;
 • Родичок — вони будуть щось приховувати від вас;
 • Знайомих — підуть плітки про ваше особисте життя;
 • Незнайомих — сварки, скандали, пересуди.
 • Сонник Міллера: остерігайтеся інтриг

  До чого сниться бачити навколо багато жінок? Бачення попереджає: слід бути обережніше, оскільки незабаром ви зіткнетеся з інтригами. Швидше за все, їх стане плести хтось із вашого оточення.

  Бійтеся сумнівних справ

  Якщо їх бачила навколо представниця прекрасної статі уві сні — її чекає зустріч з суперницями або конкурентками на роботі.

  Наснилося велика кількість жінок навколо? Сонник попереджає: вас можуть втягнути в підступну інтригу і звалити відповідальність за неї. Проявіть обережність і не піддавайтеся на вмовляння взяти участь в сумнівній справі.

  Сонник багато жінок, до чого сниться багато жінок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: