Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато дітей, до чого сниться багато дітей уві сні

Багато дітей уві сні віщує сонником тривожне і клопітка час. Деякі снотолкователі обіцяють прибуток і процвітання вдома, тлумачачи, до чого сняться маленькі дітки. Приснився ребятенок може уособлювати ваша особиста Я, страхи, спогади, надії на успіх.

Фрейдистське тлумачення сну

Як запевняє доктор Фрейд, маленькі дітлахи уві сні, є символом чоловічих і жіночих геніталій. Грати з ними, за версією сонника, уособлює вашу тягу до самозадоволення, від якої ви не хочете позбавлятися. Нелічену кількість дитячих рук сповіщає про необдумані інтимних вчинках.

Роз’яснення Міллера

Бачити безліч маленьких красивих діточок уві сні — ознака запаморочливого успіху і процвітання сновидіння. Наснилося, що дітки різного віку, вчаться в школі, пророкують сновидцу світ і збільшення добробуту.

Сновидіння, в якому плаче багато дітей, символізує час тривожних передчуттів, підступництва ваших уявних друзів. Грати зі своєю дітворою різного віку, каже про перспективу добитися великих успіхів в любовних і комерційних справах.

Розберіться зі своїми страхами

Бачити своїх діточок уві сні, за версією снотолкователя Лоффа, трактується підсвідомим бажанням незаміжніх мати сімейне притулок, стабільні відносини.

Для багатодітних людей, приснився образ уособлює підсвідому тривогу про долю своїх кровіночек. Особливо, якщо довелося бачити їх померлими або сплячими.

Незаміжнім дівчатам Жіночий сонник, тлумачачи,, до чого сниться народжувати багато дітей, сповіщає про те, що їх побоювання бути кинутими і обдуреними цілком реальні. Снотолкователь Медеї таке нічне бачення пов’язує з ризиком загрузнути в легковажних зв’язках.

Дамам похилого віку, така картинка служить показником виникнення проблем зі здоров’ям сечостатевої системи або шлунково-кишкового тракту.

Попереду втілення планів

Жінці, якій довелося народити вві сні я багато дітей, сімейний сонник обіцяє виконання заповітного бажання. Вагітним, сновидіння, в якому сталося народити кількох дітей, пророкує легкі пологи і здорового малюка.

Народити дітей незаміжньої дівчини, віщує Універсальним сонником швидке заміжжя і повне виконання побаченого сновидіння. Тернистий шлях до успіху і втілення планів, ось, до чого сниться народжувати дитину чоловікові. Мати багато дітей, означає швидке підвищення по службі.

Виділіть час для відпочинку

Приснився будинок, в якому дуже багато дітей — своїх і чужих, уособлює втома сновідящего від тривог і негараздів. Сонник Соломона трохи інакше тлумачить,, до чого сниться безліч дітвори в будинку. Це означає, що наяву ви займаєтеся улагоджуванням чужих проблем, накопичуючи власні.

Балувана, неслухняна дітвора свідчить про емоційний, духовний виснаженні сплячої людини. Возиться уві сні з новонародженими малими — ваші фізичні сили закінчуються.

Скоро прийде радість

Новонароджені крихітки уві сні — символ щирої радості, повноти життя. Бачити безліч людей, з немовлятами на руках, передрікає отримання доброї новини.

Наснилося, що на площі зібралося багато дітей і людей, говорить про можливість побувати на грандіозному святі, урочистому заході. Велика кількість хлопчиків дошкільного віку уві сні, пророкує сонником неймовірне везіння.

Почекайте з реалізацією задуманого

Пояснюючи,, до чого сниться велика кількість потонулих маленьких чоловічків, Загальний сонник радить пригальмувати з виконанням задуманих планів. Такий сюжет вказує на важке і тривожний час для будь-яких змін.

Якщо ж в нічному баченні довелося побачити змій разом з дітлахами, значить, недруги знайшли слабку точку сновидіння і мають намір натиснути на неї.

Важливі деталі

Сучасний суміщений сонник, пояснюючи сновидіння з великою кількістю дітвори, звертає увагу на те, чим вони займалися:

 • Працювали, допомагали — віщає про сприятливий час для кар’єрного зростання;
 • Вчилися — говорить про відкриття нових горизонтів;
 • Відпочивали в піонертаборі — до можливості заповнити сили;
 • Бавилися — служить попередженням про легковажному вчинку.
 • Сонник багато дітей, до чого сниться багато дітей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: