Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато трун, до чого сниться багато трун уві сні

Хто посилає людям нічні бачення, вченим досі з’ясувати не вдалося. Однак здавна точно відомо, що уві сні можна отримати найвірніші підказки про майбутнє. Сонник допоможе розтлумачити,, до чого сниться багато трун.

Головне, не сумувати!

Поява великої кількості трун уві сні люди сприймають з великим побоюванням. І це не дивно, адже з цими предметами пов’язані не найприємніші моменти в житті. Однак сонник не радить сумувати. Навіть якщо вам довелося бачити багато трун, це ще не означає, що настають важкі часи.

Зміни себе!

Наприклад,, до чого сниться безліч порожніх трун? Це сновидіння гарантує сновидцу довголіття і відмінне здоров’я.

Якщо ж наснилося, що на порожніх виробах було ваше ім’я, то настав момент змінити себе і свою долю. У цьому випадку наявність уві сні порожніх ящиків говорить про те, що в душі оселилася порожнеча, туга і печаль.

Зв’язок з обставинами

Інша справа, якщо наснилося багато трун з небіжчиками. Такому явищу сонник дає цілий ряд трактувань, актуальність яких залежить від обставин.

По-перше, це символ завершення якихось справ або відносин. Велика кількість домовин з трупами передрікає швидке весілля.

До чого ще сняться численні ящики з небіжчиками? Для молодих — до безбідного життя і вдалого шлюбу, для сімейних — до прибутку і благоденства, для літніх — до известиям від родичів.

До прибутку і гостям

Велике значення при тлумаченні сонник приділяє діям уві сні. Бачити багато трун з небіжчиками, що стоять в церкві — до нещасного випадку і перешкодам, робити їх самому — до важкої роботи, яка буде добре оплачена, купувати — згоди і достатку.

До речі, якщо наснилося, що безліч гробниць з трупами пливе по річці, то очікуйте нереально великий прибуток. Якщо ж мертві раптом оживуть уві сні, то наяву готуйтеся до приїзду далеких гостей.

За сонником Міллера

З приводу цього бачення сонник Міллера має особливу думку і воно не найпозитивніше. Він вважає, що бачити уві сні багато закритих трун з квітами зазвичай сниться перед неприємностями, складним періодом у житті і трагічними новинами.

Відлуння пам’яті

Проте за іншою трактуванні це ж сновидіння відображає спогади сновидіння. Тобто багато трун закритих, це не що інше, як елементи пам’яті. І якщо вони закриті, то дуже скоро минуле піде і не буде заважати жити далі.

Ще символічніше бачення, в якому наснилося, що ви особисто забивали кожну кришку. Мабуть, щоб позбутися від минулого, в тому числі і від шкідливих звичок, доведеться дуже добре попрацювати.

Кінець важких часів!

До чого сняться закриті цинкові труни? Бізнесменам такий сон обіцяє застій у справах і великі борги, а фермерам передрікає падіж худоби і неврожай.

Але якщо наснилося, що вам вдалося поховати всі домовини з трупами, то можна розраховувати, що скоро важкі часи закінчаться.

Новий сенс

І наостанок, сонник хоче дати тлумачення самому незвичайному сну, в якому є багато трун з дітьми.

Справа в тому, що діти в цьому випадку відображають плани, мрії і бажання. І якщо вони мертві, то і людина не може вважати себе живим.

Тому безліч труну з дітьми буквально закликає вас замислитися над сенсом свого життя і знайти інші цінності.

Сонник багато трун, до чого сниться багато трун уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: