Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато взуття, до чого сниться багато взуття уві сні

Взуття грає не останню роль в житті людини. Вона робить його життя комфортнішим, яскравою, стильною. Мати багато взуття бажають не тільки жінки, а й чоловіки. В «арсеналі» сонників є величезна кількість тлумачень, до чого сняться всі ці «ЛаБут», «човники», «сліпони» та інша взуттєва атрибутика. А щоб не помилитися зі значенням, згадайте всі деталі, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, бачити уві сні багато взуття красивою і нової — це знак удачі і радості. А ось старі стоптані черевики пророкують тугу і крах надій.

Також в даному тлумачі можна знайти пояснення тому, до чого сняться кеди, кросівки, мокасини: вас чекає далека дорога, яка буде успішною, якщо кеди і кросівки уві сні були вам впору.

Взуттєвий асортимент і його значення

Якщо уві сні у вас було багато взуття, зверніть увагу, не виділялася чи із загальної маси якась конкретна пара. Ось, наприклад, до чого сняться різні види обувки.

 • Модні туфлі — знак успішних починань, будь-то ділових або ж особистого характеру.
 • Спортивні кеди — до вдалою поїздці.
 • Сланці або в’єтнамки обіцяють приємний відпочинок.
 • Дитячі пінетки — символ турбот і клопоту, але приємних.
 • Бачити чоботи з високою халявою — до перспективної роботи або до підвищення.
 • Валянки пророкують «теплі» стосунки з друзями.
 • Будь-які рвані «штиблети» пророкують засмучення і невдачі.
 • Домашня «колекція», як ознака життєвих ситуацій

  Якщо вам приснилося, що у вас вдома в передпокої стоїть багато різного взуття, то це означає, що вас чекає період відпочинку і розслаблення, пророкує Місячний сонник. А якщо у вас вдома все чоботи в однині — то бажання виконуватися не зовсім так, як ви задумали.

  А ось якщо приснилася різна взування, звалена купою у вашого порога, то, зважившись дізнатися,, до чого сниться подібне, ви отримаєте таке тлумачення сну: різна взуття, що лежить упереміш, означає наявність перешкод в житті.

  На прилавках магазина, або Любов і дружба…

  Бачити в магазині багато взуття як жіночої, так і чоловічої, вважається символом міжособистісних відносин. Безліч нових жіночих туфельок, що стоять на прилавку в магазині, приснився чоловіку, пророкують підвищену увагу з боку дівчат. А якщо нові жіночі туфлі наснилися дівчині, то їй варто придивитися до чоловіків зі свого оточення, цілком можливо, що поруч з нею є людина, яка може стати її коханим.

  Чоловіча взування, що продається в магазині, символізує міцну дружбу, підказує Східний сонник. А ось бачити вві сні я багато взуття дитячої — символ легкості в спілкуванні. Купувати різні дитячі черевички по одній парі — до нових знайомств.

  Барахолка, як символ переживань

  Хочете дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій вам довелося міряти багато взуття на «блошиному» ринку? Тлумачення сонників можуть відрізнятися в залежності від ситуації.

  Міряти уві сні пари старої, але якісної продукції взуттєвої промисловості — до даремним переживань, підказує сонник міс Хассе. А коли врахувати всі «взуттєві» пари, які ви приміряли, були в жахливому стані — не приймати поспішних рішень.

  Неприємні моменти, або Остерігайтеся скандалів

  Наснилося, що ви складаєте багато взуття, що валяється в купі, і бачите, що деякі пари зовсім розірвані або заляпані брудом? Циганський сонник дає таке пояснення: через свого зневажливого ставлення до людей, ви можете стати учасником грандіозного скандалу.

  Вкрасти уві сні різні чужі сандалі — ознака невдалого збігу обставин, особливо якщо сандалі були чорного кольору — це обіцяє вам публічний ганьба. Втратити шльопанці — ваш відпочинок виявиться під загрозою зриву.

  Сонник багато взуття, до чого сниться багато взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: