Сонник багато молі, до чого сниться багато молі уві сні

До чого сниться багато молі? Уві сні цей образ символізує ветхість і тлінність матеріальності, а крім того попереджає про ревнощі і сімейні негаразди. Сонник допоможе грамотно інтерпретувати сновідних знак на його особливостям.

За Міллеру

Якщо уві сні довелося бачити багато молі, то сонник Міллера переконаний: проти вас ополчилися приховані вороги, або готуйтеся до тривалої хвороби і множинним огорчениям.

Все тлінне…

До чого сниться моль взагалі? Це красномовне вказівку на те, що щось цінне одного разу втратить всю свою значимість. Крім того сонник нагадує, що не можна надмірно до ніж або кому-то прив’язуватися.

Наснилося неймовірну кількість комах? У вас накопичилася маса справ і проблем, а можливо, ви просто занадто часто і часом безпричинно роздратовані через поганих дрібниць.

Тримайтеся!

Уві сні трапилося спостерігати, як в будинок влітає багато молі? Сонник передбачає, що вас оточують злі люди, непомітно роблять ваше існування огидним.

Це ж сигнал про те, що доведеться вистояти в низці причіпок і ревних нападок чоловіка, а попутно вирішити десяток дрібних труднощів.

Чи готові?

Наснилося, що по квартирі літає багато молі, а ви безуспішно намагаєтеся її знищити? Сонник думає, що тривалий час ви будете зайняті оформленням численних документів.

Якщо комахи з’являються всюди, то це означає, що вам уготований складний період безгрошів’я і тотальної невезуха. Уві сні вам довелося навіть купувати засіб проти молі? Недовга радість зміниться прикрим розчаруванням.

Хто сновідел?

До чого сниться моль закоханим? Це бачення означає, що хтось буде розпускати невтішні чутки, які стануть причиною нескінченних суперечок і недовіри.

Людям, пов’язаним з торгівлею і комерцією сонник пророкує обман підлеглих або партнерів. Всіх інших образ попереджає про появу недоброзичливців.

Що ви приховуєте?

Уві сні комашки зжерли весь одяг в шафі? Чекайте в гості доволі ненажерливу особу. Бачити речі, з’їдені міллю — до непередбачених складнощів в амурних стосунках.

Наснилося, що ви відкрили шафу, а звідти вилетіло багато молі? Сонник вважає, що щось злісне і противне буквально поїдає вас зсередини, а ви цього не помічаєте.

Розшифровка з’їденого

Подальше тлумачення сну можна базувати на більш конкретних предметах, які були поточити шкідливими паразитами.

 • Меблі — чреда помилок.
 • Килим — поїздка без грошей.
 • Шапка — хвороба, невдачі.
 • Шуба — зима буде холодною.
 • Светр — змова проти вас.
 • Якщо уві сні трапилося раптово виявити личинку в хустці, то в реальності у вас з’явиться «нахлібник».

  Неприємне спілкування

  До чого сниться багато молі, яку ви намагаєтеся зловити? Для чоловіка це знак спілкування з чарівними, але корисливими дамочками, для жінок — з нахабними чоловіками.

  Довелось бачити, як хтось ловить і вбиває шкідників? Вам доведеться зіткнутися з людиною, яку ви явно не бажаєте зустрічати, і станеться це з вини одного з родичів.

  Шукайте!

  Наснилося, що вам таки вдалося позбутися від шкідників? Це означає, що, щонайменше, на півроку ви застраховані від копалень недругів.

  До чого сниться, що ви знайшли джерело поширення зарази і знищили його? Сонник впевнений, що ви знайдете причину всіх своїх бід. Якщо ж уві сні буквально відразу знову з’явилося багато молі, то є привід потурбуватися про майбутнє.

  Сонник багато молі, до чого сниться багато молі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: