Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато мавп, до чого сниться багато мавп уві сні

Якщо уві сні вам трапилося бачити багато мавп, то будьте обережні! Вас можуть обдурити або ввести в оману. До чого ще сняться ці кумедні звірятка, розповість сонник.

Тримайте під контролем!

Наснилося багато мавп? Це означає, що ви ризикуєте вплутатися в украй неприємний конфлікт.

Щоб уникнути цього, оцініть найближче оточення неупереджено і тверезо. Швидше за все поруч знаходиться брехливий і лицемірна людина, яка готова в будь-який слушний момент підставити вам ніжку.

Сонник також радить контролювати власні дії, щоб не опинитися в дурному становищі.

Проявіть індивідуальність!

Якщо уві сні мавпи кривлялись і бешкетували, то добре подумайте, чи не намагаєтеся ви самі наслідувати іншим?

Можливі, ви приховуєте власну індивідуальність під маскою загальноприйнятих правил і обмежень, боячись виявитися не таким як усі.

Наснилося, що мавпи кривлялись і дражнили вас? Ваші недруги відчувають свою абсолютну безкарність.

Міллер попереджає

Сонник містера Міллера підтверджує, що мавпи уві сні символізують брехливих людей і копальні конкурентів. Після такого бачення є ймовірність зупинки справ внаслідок отримання невірної інформації.

Шлюб за розрахунком?

До чого багато мавп сниться дівчині? Полює на них — до прийдешнього заміжжя.

Якщо приснилося, що ви грали з мавпочками, то шлюб буде тільки за розрахунком. Це також відображення деградації особистості і духовного регресу.

Якщо уві сні довелося тікати від розлюченого мавпячої натовпу, то сонник думає, що проблеми і непорозуміння виникне на службі.

Розшифровка по виду

Тлумачення сну необхідно робити з урахуванням приналежності звірів до того чи іншого виду.

 • Мавпи — не вірте малознайомим людям.
 • Горили — будьте обережнішими.
 • Шимпанзе — доведете свою правоту.
 • Гібони — належить важка розмова.
 • Орангутанги — вирішиться старий конфлікт.
 • Людиноподібні — необхідно прагне до розвитку.
 • Білі — отримаєте нову посаду.
 • Беріться за справу!

  Якщо уві сні довелося спостерігати за мавпами, то наяву ви ухилятися від прийняття рішення, своїх обов’язків чи якоїсь роботи.

  Сонник радить негайно взяти себе в руки і почати діяти. Все, що ви зробите саме зараз, принесе неймовірні плоди.

  Поміняєте роботу!

  Наснилося багато мавп, що сиділи на одній пальмі? В реалі доведеться змінити місце роботи, але новоспечені колеги не поспішать приймати вас в своє коло.

  Довелось бачити мавп, безцільно гойдаються на ліанах? Сонник впевнений, що доведеться спілкуватися з обмеженими і безтурботними людьми.

  До чого ще сняться ці тварини? Ціла юрба грайливих мавп символізує святковий захід, на якому вдасться гарненько повеселитися і відпочити.

  Нічого не плануйте!

  Якщо багато мавп сталося бачити в цирку, то ви занадто довіряєте людям, що одного разу призведе до сумних наслідків.

  До чого сняться екзотичні звірі в клітці? Сонник впевнений, що далекоглядні плани будуть зруйновані через несподіване «сюрпризу» долі.

  Самому уві сні виявитися в клітці, де вже сидить багато мавп, означає, що ви потрапили під поганий вплив.

  Сонник багато мавп, до чого сниться багато мавп уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: