Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато народу, до чого сниться багато народу уві сні

Багато народу уві сні — знак того, що з вами може статися якесь непередбачене подія, і далеко не факт, що приємне, підказують сонники. Щоб зуміти підготуватися до можливих проблем, тлумачачи,, до чого сниться натовп, візьміть до уваги те місце, де вона наснилася.

Сонник Міллера

Бачити уві сні багато народу — ознака того, що ви боїтеся зганьбитися перед кимось через низьку самооцінки. Наснилися б’ються люди? Це бачення означає проблеми, які вам гарантовані, якщо ви вплутається в сумнівні авантюри.

А ось, якщо народ скандує ваше ім’я, то це означає, що в реальності ви користуєтеся популярністю і авторитетом, підказує тлумач.

Дії людей

Якщо уві сні ви побачили багато народу, пригадайте, чим вони займалися. Ви будете здивовані, дізнавшись, наскільки тлумачення сну, залежить від подібних нюансів, віщають сонники. Отже:

 • Співали пісні або танцювали — до задоволення і до гарного настрою;
 • Плавали в басейні або в річці — до масових розваг;
 • Працювали — вас чекає важка, але перспективна робота;
 • Копали землю — вас чекає солідна прибуток, причому без застосування старань;
 • Мовчки стояли уві сні — до несподіваного скандалу;
 • Йшли на параді — незабаром ви візьміть участь в житті колективу.
 • Вулиця: Від гостей до конфлікту

  Багато народу, приснився на вулиці, може обіцяти безліч різнопланових подій, стверджують сонники. Згадайте, де саме зустрілася натовп, і ви зрозумієте,, до чого сниться подібний сюжет.

  Бачити уві сні їх на вулиці під вікнами своєї квартири — до приїзду гостей, пояснює сонник пастора Лоффа. А якщо наснилося, що ви на пляжі не можете зайти в море, тому що на березі дуже багато загоряють відпускників? Вам належить «зіграти головну роль» в якомусь конфлікті на роботі.

  Привиділося уві сні дуже багато народу, що створюють метушню перед будівлею вашого офісу — чекайте, що ви зійдетеся в сутичці з колегами з-за вакантною керівній посаді.

  Чужого помешкання — ознака суспільного життя

  Бажаючи з’ясувати,, до чого сниться багато народу, що метушаться в приміщенні, так само, як і в випадку з вуличної натовпом, слід розібратися, що це було за приміщення, особливо, якщо вам воно не належало, дає пораду Східний сонник.

  Ось, наприклад, якщо ви бачите в магазині велику кількість покупців, створюють чергу і неможливість підійти до прилавків, то слід бути готовим до того, що на вас буде покладена робота, яка зажадає від вас величезної концентрації і уваги.

  Багато людей в театрі, цирку і іншому громадському місці культурного значення, обіцяє сновидцу веселе велелюдне захід, в якому він візьме активну участь.

  Своє житло, як символ перемог і удач

  Інша справа, якщо вам приснилося власне житло і багато народу в ньому. За версією тлумача Мандрівника, штовханина у власному будинку віщує боротьбу з самим собою. Але все ж пригадайте, з нагоди чого вони зібралися у вас в будинку.

  Бачите уві сні, що люди прийшли на поминки? Вас чекає перемога над своїми страхами. А якщо всі вони святкують якесь торжество, вимовляючи в вашу честь здравиці, то варто з обережністю ділитися планами з оточуючими — можуть наврочити удачу.

  До чого сниться перебування величезної кількості народу в батьківському домі пояснить сонник Ванги: ймовірно, ви сумуєте за своїм близьким, але не маєте можливості їх відвідати. Зателефонуйте їм, стане легше, радить тлумач.

  Сонник багато народу, до чого сниться багато народу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: