Сонник багато води, до чого сниться багато води уві сні

Вода — символ-рекордсмен. Дуже багато різних тлумачень пов’язане з нею. Не можна однозначно сказати,, до чого сниться ця стихія. Розшифровуючи подібні сновидіння, необхідно враховувати її колір, прозорість, кількість, температуру і ще ряд визначальних ознак. Давайте розберемося, чого слід чекати, якщо ви побачили уві сні багато води. А допоможе нам в цьому сонник!

Куди не глянь — кругом вода

Наснилося, що ви на курорті і плескалися в море: якщо на морі шторм — чекайте пліток про себе, штиль вказує на спокійне і розмірене життя.

Сниться, що ви купаєтеся в річці — подібне сновидіння означає ваші відносини з оточуючими. Якщо річка гірська, швидка і гучна — значить, ви високо цінуєте своїх друзів і родину і підете заради них на багато що. Тиха неспішна річка, що несе багато води, — символ того, що вам абсолютно все одно, як складається життя близьких вам людей.

Бачити уві сні, що ви бреде по заболоченому водойми або загрузли в болоті — до хвороби, пророкує сонник Міллера, причому, несподіваною. Уважно стежте за здоров’ям.

«Пити чи не пити?»

Наснилося, що ви хочете пити, але стакан з водою вирує, немов кипить — вас чекає новий щасливий етап в житті, обіцяє сонник міс Хассе.

Сниться сон, що ви продаєте багато чистої питної води — незабаром начальник доручить вам важливу справу. Впораєтеся із завданням — розраховуйте на підвищення в посаді або в окладі.

Бачити уві сні, що перед вами стоїть багато води, і ви її п’єте, поки не напиваєтеся — будьте готові до того, що всі ваші плани здійсняться в термін і так, як ви хотіли, радує Місячний сонник.

Побачити уві сні навколо себе дуже багато води в пляшках, відчувати при цьому спрагу, але не мати можливості зробити хоч ковточок — не варто жити ілюзіями, інакше пропустите важливі моменти життя.

Стихійне лихо

Наснилося повінь в якому ви тоніть — в реальності ви намагаєтеся чинити опір своїм проблемам, однак робите ще гірше. Потрібно заспокоїтися і перечекати цей час, радить Східний сонник.

Якщо уві сні ви допомагали усувати наслідки повені — наяву до вас за допомогою звернеться друг або родич.

Сниться, що ви ллєте дуже багато води, намагаючись загасити пожежу — сонник Цвєткова попереджає: бережіть свої гроші. Незабаром ви можете втратити велику суму грошей.

Бачити уві сні, що ви перебуваєте в своїй квартирі і спостерігаєте через вікно за повінню на вулиці — в реальності ви станете свідком неприємного інциденту. Ні в якому разі не втручайтеся, погіршить ситуацію.

Подібно гірському кришталю

Побачити навколо себе багато води прозорою і кристально чистою — знак того, що у вас в житті все буде чудово. Вас чекає щастя і удача, обіцяє сонник Ванги.

Переходити вбрід холодну і швидко неслася гірську річку — ознака міцного здоров’я і бадьорості.

Приснився сон, в якому ви наносили з колодязя багато води — до раптового багатства і процвітання.

Сниться, що на вас потрапляють краплі роси — сновидіння пов’язано з особистим життям. Бризки потрапляють на голову — до сильного і пристрасного любовного роману, який, з великою часткою ймовірності, закінчиться весіллям. Роса омиває ноги — до розчарування в коханні, засмучує Осінній сонник.

Бруд, звідки ти взялася?

Сниться багато води брудної і каламутній, яку ви дістали з колодязя або набрали з джерела — вас чекають великі проблеми. Поки «чорна смуга» не наступила, завершите хоча б половину своїх розпочатих і не доробили справ. Потім не буде такої можливості.

Наснилося, що ви пливете на човні по озеру, а навколо вас плаває багато сміття — до дрібних, але неприємним проблемам.

Побачити уві сні, що в крані немає чистої води, а лише тільки іржава — до пліток, обмовився і пересудів, передрікає Жіночий сонник.

Домашні неприємності

Виправили у себе в будинку потоп — незабаром на вас обрушиться потік важливої ​​інформації, яка вам дуже придасться надалі.

Бачити, що з унітазу виходить багато води з фекаліями — до придбання чогось нового, давно планованого, обіцяє Мусульманський сонник.

Наснилося, що ви вирішили скупатися у ванній, але у вас немає гарячої води — до злиднів.

Бачити уві сні, що у вас в квартирі по стінах біжить вода — до таємних ворогів, інтриганам і пліткарям.

Сонник багато води, до чого сниться багато води уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: