Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

До чого сниться вода, сонник вода, яке значення цього сну?

Вода сниться багатьом людям і трактування сну буває різним, все залежить від деталей. Сон може бути як передвісником хороших подій, так і попередженням про небезпеку. Необхідно враховувати чистоту води, її температуру, якщо пам’ятаєте, звичайно, а також інші ознаки.

Короткий зміст:

Хороші значення

До чого сниться вода?

Якщо вам наснилося, що ви купаєтеся у річці, озері, то сон означає ваші відносини з людьми, які вас оточують. Якщо вода у водоймі швидка і гучна, значить, ви високо цінуєте своїх друзів, родину. Тиха і повільна водойма є символом стабільності у родині, у відносинах, але у той же час попереджає про своєрідний застій. Можливо, вам потрібно активніше проявляти життєву позицію?

Уві сні ви пили прохолодну чисту воду, пили-пили і довго не могли втамувати спрагу? Це означає, що перед вами є серйозні виклики, які ви у змозі подолати. Щоправда, плани можуть здійснитися не так швидко, як вам хочеться, як планується, але у вас є можливість досягти цілей.

Побачити навколо себе багато прозорої і чистої води є знаком того, що у вас в житті все буде чудово. Вас чекає щастя і удача, обіцяє сонник Ванги. До речі, радимо вам прочитати статтю До чого сниться вода, у якій є трактування саме із сонників, таких, як Український сонник, Сонник Ванги, Англійський сонник тощо.

Переходити холодну річку, купатися у ній — це ознака міцного здоров’я і бадьорості. По суті це не попередження, а хороший знак. Для хворого це швидке одужання.

Якщо уві сні ви носили багато чистої води (у відрах, пляшках), то це сниться до раптового багатства і процвітання.

Бризки води пов’язані з особистим життям. Якщо вони потрапляють на вас, то це до сильного і пристрасного любовного роману, який, з великою часткою ймовірності, закінчиться весіллям. Звичайно, такий результат ймовірний лише для молодих людей, а не одружених. Для одружених він є попередженням про активізацію інтимного життя, а от чи буде воно зі своєю половинкою — це ще питання відкрите. Можлива поява коханця/коханки.

Погані значення

Якщо вам наснилося, що ви плаваєте у воді під час шторму, великих хвиль, то це є попередженням про початок смуги неприємностей, яка у найближчому майбутньому почнеться у вашому житті. Відносно невеликі хвилі говорять про ворогів, які спробують завадити вам у здійсненні планів. Це серйозне попередження!

Ходити уві сні по брудних калюжах, болоту — до хвороби, яка прийде неочікувано. Спробуйте не ризикувати, щоб уникнути травм і дивіться за одягом, якщо сон такий наснився зимою. Якщо ж ви впали у брудну воду, то хвороба буде серйозною. Її можна уникнути, якщо всі сили кинути на догляд за собою негайно.

Ви дуже хотіли пити, навколо вас була вода, але ви не мали змоги до неї добратися? Це знак того, що ви живете ілюзіями, ваше сприйняття світу не відповідає реальному положенню речей. Варто зупинитись, почути точку зору інших людей, розібратись у собі. Сон є попередженням, при його ігноруванні ситуація у житті погіршиться.

Якщо вам наснилась вода типу повені, яка вас затягує, кудись тягне, то у реальності ви намагаєтеся чинити опір проблемам, однак ситуація не покращується. Потрібно заспокоїтися і перечекати цей час, проблеми потрохи зменшаться. А от якщо ви вирвалися із цього потоку, то сон попереджає про те, що до вас за допомогою звернеться друг або родич.

Повінь, негода, буря з великою кількістю води, яку ви бачили через вікно є попередженням. У реальному житті невдовзі ви станете свідком серйозного конфлікту, у який захочете втрутитися. Ні в якому разі не робіть цього, щоб це не було! Ваше втручання погіршить ситуація для усіх, до того ж ви самі отримаєте неприємності через це.

Уві сні ви бачили брудну воду, яка текла собі повз вас? Життя попереджає про дрібні неприємності, які невдовзі з’являться, спробуйте бути готовим до них, не перейматися через дрібниці.

Бачити уві сні, що у вас у квартирі, будинку по стінах біжить вода — це до таємних ворогів, інтриг і пліток.

Коментарі відвідувачів:

Світлана

Мені наснилося десь два тижні тому, що я п’ю чисту воду, холодну, дуже смачну. Потім вона наче як дощ стала, всю мене намочила, я змокла, але було не холодно. Тоді я опинилась у якійсь річці і попливла до берега, а потім прокинулась. За ці два тижні нічого поганого не сталося, хорошого начебто теж. Щоправда, деякі проблеми застарілі вдалося вирішити, може, це про них і було уві сні. Щоправда, ці проблеми мене особливо і не непокоїли.

І ще пам’ятаю, що колись вже снилось мені схоже, після цього я роботу знайшла.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: