Сонник багато трупів, до чого сниться багато трупів уві сні

Багато трупів — вельми суперечливий символ. Практично кожен сонник пропонує власне трактування,, до чого сниться лякаючий образ. Найчастіше побачене уві сні інтерпретується як провісник по-своєму позитивних подій: завершення чорної смуги, позбавлення від баласту тяжких спогадів і марних надій.

Прогноз від Міллера

Пояснення,, до чого сниться багато трупів, можна знайти в сонник Міллера. На думку знаменитого тлумача, сумне видовище уві сні обіцяє і наяву несприятливий період: початок депресії, погані новини, низку невдач.

Успіх на вашому боці

В інших сонниках зустрічаються куди більш оптимістичні прогнози.

Багато трупів людей уві сні закликає «поховати» сумніви. Якщо приснилося незліченна кількість мертвих людей, знайте, що немає нічого неможливого. Найближчим часом ідеально підходить для реалізації сміливих задумів, не пропустіть його.

Якщо небіжчики уві сні з людей перетворилися на зомбі і переслідують вас, сонник обіцяє, що фортуна надовго стане вашою супутницею. Не лякайтеся, якщо їм вдасться вас наздогнати — така подробиця лише підтверджує позитивне значення тлумачення.

У тому,, до чого сниться розчленовувати мертві тіла, тлумач вбачає застереження. Сплячого охопить тяга до самоаналізу. Не давайте їй добро, зараз час діяти.

У дерев’яних ящиках

Якщо довелося бачити труни, кожен сонник пропонує своє тлумачення сну:

 • Труни уособлюють осередки пам’яті з думками, які заважають жити;
 • Образ, який приснився уві сні, символізує завершення чогось важливого;
 • Якщо приснилося, що в домовинах лежать діти, пора надати своєму житті сенс;
 • Коли трапляється бачити безліч домовин, не за горами весілля;
 • Коли уві сні багато трупів залишає свої труни, бажанням не судилося збутися;
 • Якщо довелося бачити закриті саркофаги, грядуть застій, банкрутство і неврожай;
 • Якщо приснилися саркофаги в храмі, остерігайтеся нещасного випадку;
 • Символ також означає, що важкі часи минули.
 • Якщо вдалося всіх поховати, сюжет означає початок процвітання, рішення сімейної проблеми, довгоочікувану зустріч.

  Життя саме налагодиться

  Сонник знаходить вельми цікаве пояснення,, до чого сниться багато трупів у воді. Як ні парадоксально, це добрий знак. Дуже скоро сновидец відчує неймовірне полегшення: фактор, який давно ускладнював йому життя, нарешті залишить у спокої.

  Якщо покійні перебували у воді, сплячий отримає несподіваний прибуток. Швидше за все, спадок від родича, про існування якого він раніше не підозрював. саме з цієї причини звістка про смерть не сильно засмутить.

  Потопельники, що пливуть у воді, часто символізують важливі новини здалеку або раптовий візит дорогого людини, який давно не давав про себе знати.

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться безліч небіжчиків, що летять по повітрю. Снотолкователь стверджує, що сновидець граючи зробить щось з ряду геть.

  Чоловіки чи жінки?

  Якщо приснилося багато трупів, сонник радить звернути увагу на цікаву деталь: чоловічих або жіночих було більше? Якщо чоловічих, висока ймовірність професійних помилок з неприємними наслідками. Коли ж переважають жіночі тіла, розчарування підстерігають в сфері особистого життя.

  Сонник багато трупів, до чого сниться багато трупів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: