Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато собак, до чого сниться багато собак уві сні

До чого сниться собака, знає багато хто. Зазвичай чотириногий друг людини пророкує сплячому вірного друга в реальному житті. Але сни бувають різні і, часом, собака з ласкавого істоти перетворюється в скаженого звіра. Якщо уві сні ви зіткнулися зі зграєю, в якій багато собак, гавкають на вас — ті, кого ви вважали друзями, можуть вас зрадити. Так вважає більшість відомих сонників.

«Від малого, до великого»

Бачити уві сні на вулиці зграю собак, гавкають і нападників на вас — знак зради друзів. Будьте обережні, хтось із ваших друзів ненавмисно або спеціально підставить вас під удар.

Наснилося багато собак різного розміру і забарвлення, що бігають один за одним — до веселого заходу в компанії однодумців, пророкує Весняний сонник.

Побачити уві сні дуже багато собак великих порід — тлумачення сну, згідно сонником Цвєткова, наступне: незабаром ви познайомитеся з людьми не з свого кола, а вище по займаному положенню в суспільстві. Ці зв’язки незабаром вас дуже виручать.

Кілька собачок увязались за вами по дорозі з магазину — вам має бути поїздка, скоріше за все робоче відрядження, в якій ви заведете кілька нових знайомств.

Порода, окрас, екстер’єр

Бачити уві сні на тренувальному майданчику багато породистих собак — до успіху в будь-яких починаннях, обіцяє сонник Ванги.

Сниться жінці біла породиста собачка, наприклад, лабрадор або пудель, виляє їй хвостом — значить, що в реальності її чекає знайомство з цікавим чоловіком, з яким можливий любовний роман.

Наснилася собача виставка, в якій бере участь багато собак — до публічного виступу.

Зустріти на вулиці загублену собаку і допомогти їй знайти господаря — наяву ви зможете проявити себе з кращого боку на роботі, чим викличете інтерес з боку керівництва.

Нелегка доля дворняг

Бачити сон, в якому до вас лестяться дворняги — незабаром в житті відбудеться несподіване, але приємна подія, радує Місячний сонник.

Наснилося, що навколо вас багато собак безпородних і злих — знак того, що вороги або заздрісники готують вам якусь гидоту.

Сниться, що ви спостерігаєте, як невелика зграйка дворняжок ганяє тікають кішок — в реальності ви станете учасником конфлікту колег. Постарайтеся в суперечці зайняти нейтралітет, щоб уникнути неприємностей надалі.

Побачити уві сні дворняжку, закопували кістка від своїх «подружок» — у вас в житті є спокуси, повівши на які, ви погубите своє становище в суспільстві й опустіть авторитет, попереджає Східний сонник.

Маленьке кошлате диво

Сниться, що ви прийшли в зоомагазин за щеням і бачите багато собак, як великих, так і маленьких — в реальності ви незабаром опинитеся перед складним вибором. Сонник міс Хассе, радить зупинитися на тому рішенні, яке прийде вам в голову першим, скоріше за все воно буде найправильнішим.

Бачити цуценят, сисних свою маму, у себе в будинку — до сімейного щастя і радості материнства, тлумачить дане сновидіння Жіночий сонник.

Спостерігати за грою пухнастих чорних сваряться — наяву вас чекає низка дрібних клопотів і завдань, які потребують великих зусиль.

Чи є життя після смерті?

Сниться, що ви бачите на вулиці багато собак мертвих або поранених — можете попрощатися зі своїми надіями. Навряд чи обставини, що склалися сприятимуть їх виконання, засмучує тлумаченням сонник Міллера.

Мертві чотириногі на порозі вашого будинку — поганий знак. Будьте гранично обережні в найближчим часом, щоб не сталося ніякої біди.

Наснилося, що ви стали свідком собачих боїв і бачите, як з арени виносять мертвих тварин — попередьте колег, які захоплюються чимось екстремальним, про можливу небезпеку найближчим часом.

Контакт! Є контакт!

Бачити уві сні, що ви годуєте голодних собак — незабаром стане стрімко поліпшуватися фінансове становище, обіцяє Осінній сонник.

Гладити або грати з собаками — сон означає, що у вас дуже довірчі відносини зі своїми дітьми або дітьми друзів.

Наснилося, що ви взяли з собою на полювання багато собак — розшифровка сновидіння залежить від обставин: собаки принесли багато дичини — до успіху, тікали від вовків — до труднощів.

Ховати мертвих собак — до сумної події, пов’язаного з одним.

Сонник багато собак, до чого сниться багато собак уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: