Сонник багато тортів, до чого сниться багато тортів уві сні

Сновидіння про різні ласощі — не рідкісне явище. Але тлумачення того,, до чого сниться даний образ, може значно змінюватися, в залежності від того, що саме, в якій кількості наснилося. А ще слід брати до уваги і те, що ви з ним робили уві сні. Якщо, наприклад, вам приснилося багато тортів, то пригадайте, які вони були, і що за маніпуляції ви з ними робили, підказують сонники.

Що пророкує Міллер

Особливо негативний тлумачення сну сонник Міллера, як, втім, і багато інших тлумачі, дає приснився весільного торту. Це ознака розставання і самотності, віщає психолог. Можна тільки уявити, наскільки погано все складеться у того сновидця, хто уві сні бачив не один, а багато тортів.

Кремове пишність

Тортики бувають різні: з кремом, з джемом, з безе. Якщо вам здалося, наприклад, багато тортів з кремом, то пригадайте, який саме крем переважав, радять сонники. Ось, наприклад, до чого сняться деякі з них:

 • Шоколадний — до бажання щось змінити в своєму житті;
 • Білковий — до радості і легкості;
 • Масляний — до здійснення своїх планів;
 • Згущене молоко — до повноцінного відпочинку далеко від суєти і турбот.
 • Солодка покупка: Від удачі до невдачі

  Вам приснилося, що ви купуєте багато тортів чи тістечок? До чого це сниться, підкаже сонник пастора Лоффа: до вас поспішає низка везіння і удачі.

  Бачити в магазині багато різних тістечок і тортиків, але так нічого і не купити — символ того, що через вашу нерішучості може постраждати бізнес, засмучує Циганський тлумач.

  А ось тим, хто уві сні купив кілька тістечок або тортів на торжество, а вони виявилися несвіжими, то це сигнал про те, що ви можете влізти в борги, прийнявши невірне рішення або не послухавши ради більш досвідченого товариша.

  У кондитерському цеху — Період виконання бажання

  Про що говорить мрія, в якій ви відвідали кондитерський цех і бачите багато тортів, спечених тамтешніми майстрами-кондитерами? Це означає, що вам варто скасувати заплановані угоди, тому що є шанс, що ви не досягнете того ефекту, на який розраховували, свідчать тлумачення сонника Лонго.

  Піч уві сні велику кількість тортиків самої означає настання сприятливого періоду для здійснення самого заповітного бажання. Причому, якщо бачите, що ви приготували кондитерські шедеври, то можете розраховувати на успіх в заході. Невдалі страви обіцяють проблеми.

  «Пальчики оближеш», або Новини порадують

  Є уві сні багато тортів на швидкість, беручи участь у веселих змаганнях — ознака того, що скоро ви отримаєте приємну звістку від близького знайомого, пророкує Східний сонник. Причому ця новина буде стосуватися безпосередньо вас, якщо уві сні ви перемогли.

  А якщо мариться, що ви п’єте чай і вам запропонували на вибір велику кількість солодощів, то сонник Цвєткова, розтлумачить, до чого це сниться. Ви їли частування ложечкою — чекайте кадрових змін, виделкою — вам підвищать зарплату, а якщо ви брали шматок рукою, то будьте готові «битися» за успіх.

  Сонник багато тортів, до чого сниться багато тортів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: