Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато тарганів, до чого сниться багато тарганів уві сні

Не дуже привабливе видовище — бачити багато тарганів. І не важливо, уві сні це було, чи наяву — все одно неприємно. Хоча, як стверджують сонники, приснилися таракашки, мають цілком собі радісне тлумачення. Віща, до чого сняться «усатікі», тлумачі пророкують, що вас чекає стабільне фінансове становище, несподівані приємності і, звичайно ж, веселі і вірні друзі.

Пророцтва Міллера

На переконання сонника Міллера, який пояснює,, до чого сниться багато тарганів у квартирі, таке бачення означає, що у вас починається «біла смуга». Вам буде везти практично у всьому, що б ви не зробили.

А якщо вам приснилася фантасмагорія, в якій ви розмовляли з жуками, що живуть у вас в квартирі, або вони мали незвичайні форми і забарвлення, то це може означати, що рішення проблеми знайдеться дуже швидко, і воно дуже вас здивує.

Ваші дії

Згадайте, що ви робили уві сні, в якому вам приснилося багато тарганів на підлозі поруч з вами, радять популярні сонники. Пояснення того, до чого це сниться, буде залежати від цих подробиць. Отже, ви:

 • Верещали — до несподіваних вістям;
 • Бігали уві сні за ними з тапки — вас ніщо не зупинить на шляху до мети;
 • Розсипали отруту по кухні — ви невпевнені в правильності своїх дій;
 • Підгодовували тараканчіков уві сні — до великих і легких грошей.
 • Ділити житлову площу з прусаками — символ «ситого» життя

  Ось, яку версію швидких подій пропонує Східний сонник, пояснюючи,, до чого сниться дуже багато тарганів, що мешкають у вас в будинку і відчувають там себе привільно: вас чекає стабільний дохід при мінімумі зусиль. А якщо ви бачите, великих чорних Тараканища в своєму портмоне або в сейфі, розташованому в будинку, то скоро ви зумієте зірвати великий куш.

  Наснилося, що в будинку, де ви живете, мешкає незліченна натовп дрібних і великих рудих прусаків? Конкуренти заслали до вас в оточення лазутчика, щоб вивідати у вас секрети процвітання.

  Якщо уві сні ви бачите дуже багато дрібних чорних таракашек в подружньому ложі — інтимні проблеми вам не страшні, радує сонник Фрейда.

  Їстівне комаха, або Вас чекають зміни

  Тлумачення сну, в якому ви їсте живих тарганів і павуків, говорить про те, що ви стоїте на порозі нових відкриттів, як для себе, так і в собі для інших. Ви скоро змініть своє життя і будете задоволені змінами, просвіщає сонник пастора Лоффа.

  Вам приснилося, що ви з’їли багато тарганів, причому живих, а не смажених? Це говорить про вашому невгамовному бажанні експериментувати над собою і своєю зовнішністю. Вдавитися уві сні живим комахою — ознака того, що ви невірно розрахували свої сили і здібності, віщає Місячний сонник.

  Примарилося, що ви поглинаєте в їжу, причому, досить жадібно, смажених хрустких комах? Це бачення говорить про те, що ви не цілком задоволені якістю свого життя, і робите все можливе, щоб це виправити, починаючи з звичок.

  Знищити багато тарганів — ознака невдач і втрат

  Дуже невтішний період настане у того, хто уві сні був змушений вбивати прусаків. На думку Сучасного сонника, тлумачить,, до чого сниться жінці, що вона вбиває багато тарганів, прихлопуючи їх тапки, такі мрії означають невезіння з протилежною статтю і непорозуміння з приятелями-чоловіками.

  Тиснути уві сні маленьких тараканчіков — ознака небажання мати дітей, підказує тлумач Цвєткова. А ось, вбивати маленьких таракашек в квартирі ворога — символ того, що ворожнеча втратить свою актуальність у зв’язку з появою в житті кожного своїх турбот.

  Сонник багато тарганів, до чого сниться багато тарганів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: