Сонник багато грибів, до чого сниться багато грибів уві сні

У давні часи, приснилися гриби вважалися «Відьмина пророцтвом». Після подібного сновидіння людини обов’язково переслідували невдачі і нещастя. Зараз все змінилося, і бачити уві сні багато грибів вже не є поганим знаком. Хоча, звичайно, в окремих випадках варто бути обережними. Згадайте, що саме за грибочки вам привиділися і дізнайтеся, до чого вони сняться за версіями сучасних сонників і тлумачів минулого.

Як тлумачить сонник Міллера

На думку психолога, бачити уві сні багато грибів означає болісно-пристрасне прагнення сновидіння заробити побільше грошей. Можливо навіть, вам доведеться відстоювати свої права на володіння чимось цінним в суді, підказує тлумач.

Бачили уві сні, що ви їсте гриби? Це погане передбачення, яке означає швидкий ганьба прилюдно. Особливо остерігатися слід молодим незаміжнім дівчатам. Так як після такої ганебної ситуації їй важко буде відновити свою репутацію і знайти судженого.

Грибна поляна, як символ активності

Не так категоричні інші «пророки» сновидінь, що тлумачать,, до чого сниться багато грибів. Ось, наприклад, сонник Фрейда натякає на підвищену активність в сексі того, хто уві сні збирав білі грибки в лісі на галявині.

Так само позитивно трактує приснився мрію, в якій сновидец збирає білі боровички в лісі, і сонник Мандрівника. Вас чекає активне захід, який принесе вам масу позитивних емоцій і здорово «підправить» фінансовий стан.

Збирати в лісі гнилі грибки довелося? Це, звичайно, неприємний символ, який обіцяє самообман і розчарування. Приблизно те ж позначає і приснився сюжет про збір червивих білих грибів.

Багато грибів різних сортів

Відомий факт, що при всьому грибному різноманітті, існують окремі сімейства. І ось, за узагальненим думку різних сонників, до чого сняться:

 • Опеньки — до прибутку;
 • Печериці — будете поратися по господарству;
 • Лисички — від вас чекають прийняття важливого рішення;
 • Грузді — до безглуздих суперечок і образ;
 • Підосичники — ви на вірному шляху, дивіться не скрутіть з нього;
 • Підберезник — ви відповісте за помилки минулого;
 • Гливи — недруги спеціально розжарюють обстановку навколо вас.
 • Що ви з ними робили: Від самореалізації до покупок

  Різні сонники по-різному відповідають,, до чого сниться жарка маслюків. Так, за сонником Нострадамуса, будь приготування зібраних напередодні їстівних грибів підказує про необхідність саморозвитку і самореалізації сплячої людини. «Підтягніть» себе на рівень вище, ви побачите, як зміниться ваше життя.

  Їсти уві сні рижиків, зібраних і приготованих власноручно — ознака недоречного марнославства. Гарненько обміркуйте, де і з ким, а головне, як себе вести — це допоможе налагодити корисні зв’язки, натякає Циганський тлумач.

  Продавати уві сні «шапинкових жителів» лісових галявин — сигнал про те, що покупки в найближчим часом принесуть радість. А якщо уві сні ви їх чистили, то це говорить про прагнення впорядкувати своє життя.

  Отруйні представники грибного світу — знак проблем

  Наснилося дуже багато грибів красивих, але отруйних? Яскраві красиві капелюшки мухоморів, є сигналом про небезпеку бути ошуканим. За зовнішньою привабливістю і дружелюбністю може ховатися «гнила» душа.

  А ось, тлумачення сну, в якому вам довелося зрізати дуже багато грибів, але всі вони виявилися поганки, натякає на некомпетентність сновидіння в якихось питаннях.

  Сонник багато грибів, до чого сниться багато грибів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: