Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато білок, до чого сниться багато білок уві сні

Уві сні багато білок часто віщують клопоти, суєту, проблеми, недружелюбність оточуючих. Однак бачення також обіцяє успіх на роботі, зустріч з друзями, а для жінки — швидку вагітність. Наш сонник допоможе з’ясувати, до чого сняться сюжети з ними.

Попереду складний період

Наснилися ці руді верткі звірята? Оскільки вони символізують метушню, турботи, сновидіння обіцяє період, повний турбот. Потрібно встигнути все зробити.

Бачити, як вони уві сні підіймаються по деревах і роблять запаси, означає: настануть складні часи, тому треба заздалегідь відкласти деяку суму на всякий випадок.

До чого вночі сниться багато бельчат? Сонник пояснює: чекають клопоти про дітей (своїх чи чужих), а також значні грошові витрати.

Безцільно спостерігали за ними, забувши про свої добрі справи? Станете жертвою пересудів, пліток.

Наснилося навколо вас багато білок, які кусаються? У родині трапляться якісь неприємності. З’являться проблеми, а близькі звинуватять вас у всіх негараздах.

Швидкоплинні романи, невдалі залицяння

Чоловікові бачити подібний сюжет уві сні — чекають марні клопоти. Сонник повідомляє: його залицяння, знаки уваги сподобалася особі не дадуть очікуваного результату.

У сновидінні було багато цих вертких звіряток? Наяву зустрінете колишнього коханця (коханку). Спалахнуть старі почуття, і ви прекрасно проведете час до обопільного задоволення. Але ця зустріч продовження мати не буде.

Обережніше: можливий обман

До чого сняться стрибають по гілках багато білок? Сонник пояснює: ваша легковажність і непостійність доставлять зайві проблеми і турботи.

Чоловікові сюжет уві сні про ці звіряток обіцяє знайомство з приємною особою. Однак з часом сновидец зрозуміє: спокусниця здатна жорстоко обдурити. Після такого бачення слід бути напоготові, щоб уникнути розчарувань.

Успіх на роботі

Бачили багато білок, які займаються своїми справами? Сонник обіцяє: на професійній ниві вас чекає успіх, робочі справи завершаться сприятливо.

Наснилися пухнасті звірята, які піднімаються все вище, цілеспрямовано стрибаючи з гілки на гілку? Можливо досить приємне тлумачення сну: попереду успішний кар’єрний ріст.

Що довелося робити з білками?

Пригадайте, що робили з ними:

 • Ловили, але не спіймали — належить марна суєта;
 • Зловили — загрожує небезпека;
 • Полювали — ставлення знайомих до вас стане недружнім;
 • Годували — приїдуть друзі, з якими давно не бачилися;
 • Тримали декількох на руках — романтичне знайомство переросте в бурхливе, але короткий роман;
 • Гладили, пестили їх — спокій, радість в сім’ї.
 • Сонник Міллера: прийдуть друзі

  Наснилося багато білок? Це означає: наяву вас відвідають хороші приятелі, друзі. Ви відмінно поспілкуєтеся, віддаючись приємних спогадів.

  Гарні значення

  До чого сниться жінці багато білок, які граються? Бачення відображає її бажання мати дитину, вказує на швидку вагітність.

  Сюжет уві сні про безліч білок віщує приємне дозвілля — як зі старими приятелями, так і в малознайомій компанії. Маса позитиву забезпечена. Але потрібно пам’ятати про рішення поточних питань.

  Сонник багато білок, до чого сниться багато білок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: