Сонник багато голубів, до чого сниться багато голубів уві сні

Як справжня «птах світу», який наснився голуб символізує турботу, щиру і безкорисливу любов, повагу і процвітання. Однак часом, з’явившись в сновидіння, ці птахи можуть попереджати про новини, часом не дуже веселих. Досконально про те,, до чого сниться багато голубів, знають сонники. Пригадайте, як вони виглядали уві сні і що робили, тоді зумієте розгадати загадку своїм нічним мрії.

Сонник Міллера

Чарівна мрія про те, що ви оточені зграйкою голубів, щось туркотять навколо вас, означає мир і благополуччя в родині. Діти будуть радувати своїми досягненнями і талантами, чоловік — оберігатиме вас і оточувати турботою.

Багато голубів, що летять над вами в небесній височині, означають звістки від дуже далеких родичів або друзів. А ось, полювання на цих пташок свідчить про жорстокість і безпринципності вашої натури.

Голубина масть

Багато голубів — захоплююче видовище. На них приємно дивитися, як на летять в небі, так і на гуляють по землі. І кожне з дій уві сні позначає щось своє. Але особливу увагу сонники рекомендують приділяти кольором оперення птахів. Ось,, до чого сниться різномаста перната компанія окремо:

 • Білосніжна голубка символізує глибокі, щирі почуття, а так же вступ в шлюб;
 • Чорний птах уві сні — ознака поганих новин;
 • Сірий голубок обіцяє нездужання і нудьгу;
 • Строкатий птах — символ веселощів і радісного настрою.
 • Голубник, як символ гостей і новин

  Наснилося мрія, де ви годуєте у дворі власного будинку багато голубів, пророкує швидке торжество, яке відбудеться в вашому домі. Цілком ймовірно так само, що до вас завітають численні гості, пояснює сонник Медеї. А ось, тлумачення сну про те, до чого сняться голуби, які б’ються до вас у вікно таке: ви будете тривожитися про когось із близьких людей, який поїхав далеко і не шле звісток.

  Бачити уві сні, що ви годуєте пташок, що сидять взимку у вас на карнизі і заглядають у вікно — ознака швидких змін в житті. Пташки спокійно жали корми — зміни порадують, штовхалися і клювали один одного — зміни будуть негативними.

  Спостерігати за польотом — ознака роздумів і бажань

  Наснилися білі чубаті голуби, літаючі в небі у вас над головою? За версією сонника пастора Лоффа, такий сюжет відображає радісні думки і надії, які рояться в голові у сновидіння. Білий голуб сів на плече уві сні — чекайте прибутку. А якщо він ганяв чорного ворона, то це пророцтво перемоги над конкурентом.

  До чого сниться ганяти багато голубів білого кольору, які ходять по траві, змушуючи їх злетіти в небо? Ви бажаєте чогось так сильно, що робите все можливе для його досягнення.

  Померлі птахи: Бережіть здоров’я

  Чи не занадто хорошою ознакою є картинка уві сні, коли ви бачите мертвого голуба. Такі сюжети говорять про хворобу близької людини, пояснює Місячний сонник.

  Наснилися мертвими багато голубів? Бережіться епідемії. Швидше за все велика кількість знайомих підхопить заразне захворювання. Східний сонник рекомендує пересидіти якийсь час вдома. А ось, якщо бачите, що мертва голубка уві сні ожила, то це уособлює швидке зцілення або позбавлення від проблем.

  Сонник багато голубів, до чого сниться багато голубів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: