Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато снігу, до чого сниться багато снігу уві сні

До чого сниться багато снігу? Сонник вважає, що з однаковим успіхом можна чекати як радості, так і неприємностей буквально по всіх фронтах. Все повністю залежить від того, що саме сталося уві сні.

Випустіть емоції!

У нічних мріях було дуже багато снігу, та ще й в теплу пору року? Ви будете невимовно здивовані.

Довелось бачити дуже велика кількість сніжинок? Якщо при цьому ви відчули нестерпне бажання пробігтися по ньому, то на обличчя явний надлишок небезпечних емоцій.

Якщо ж уві сні сніжку занадто багато, нехай навіть він надзвичайно красивий, то це явне ознаку стихійного лиха.

Період повного спокою

До чого сниться маса білого снігу? Сонник підозрює, що ви розчаруєтеся в близькій людині.

Уві сні трапилося бачити бездоганно рівне покривало білого кольору абсолютно без будь-яких слідів? Це означає, що якась загадка так і залишиться таємницею.

Наснилося, що покрив білого снігу лежить буквально на всьому? Гряде період абсолютного спокою геть позбавленого неприємностей і проблем.

Розчаровані?

До чого сниться багато снігу чистого і легкого? Сонник обіцяє душевний спокій і безбідне існування. Особливо добре, якщо приснився засніжений пейзаж, залитий сонячним світлом.

Якщо ж уві сні пелена чистого сніжку була холодною і навіть колючим, то готуйтеся до розчарувань.

Занадто багато чистого снігу обіцяє охолодження в стосунках і сварку з коханими.

Тільки на краще!

Привиділися в ночі замети? Сонник вважає цей образ ознакою змін в кращу сторону.

Іноді замети уві сні знаменують отримання неймовірних новин в реалі.

Бачити, що за ніч заметіль намела високі кучугури означає, що ви заслужили багатство і життєве благополуччя.

Будьте обережніше!

Уві сні приснився рясний снігопад? Наяву відбудеться неординарна подія, в ході якого ви максимально поміняєте думку про оточуючих.

Якщо в мріях ви потрапили в сильний снігопад, то в реалі зіткнетеся з відвертим домаганням і не зумієте правильно зреагувати.

Іноді це красномовний натяк на те, що ви допустили помилку, яка спричинить великі неприємності.

Трохи конкретики

Для повної інтерпретації образу сонник радить згадати власні дії уві сні.

 • Впасти в сніг — до ускладнень в справах.
 • Йти по ньому — до біди.
 • Спати — до довголіття.
 • Вмиватися — до виконання мрії.
 • Є — до краху ідеалів.
 • Зчищати з даху — до переїзду.
 • Їхати з гірки — до боротьби.
 • Довелось змітати сніжок рукою? Сонник впевнений, що ваші нинішні і прийдешні проблеми залежать тільки від ваших неправильних дій.

  Не поспішайте!

  До чого сниться багато снігу влітку? На жаль, сонник вважає, що в справах настане повний хаос. Будь-які ваші дії спричинять ще більші складнощі і проблеми.

  Наснилося, що сонячним літом вас занесло снігом? Вам загрожує воістину тотальне невезіння, а раніше продумані плани полетять під укіс.

  Трактування Міллера

  Уві сні довелося бачити багато снігу взимку? Сонник Міллера впевнений, що вам загрожує загальне погіршення здоров’я на тлі досить похмурих перспектив.

  Чого ви хочете?

  До чого ще сниться зима і багато снігу? Якщо бачення стало в холодний період, то тлумачення сну безглуздо, так як він є лише відображенням реальності або бажаної зміни погоди.

  Якщо зима наснилася в будь-якої інший сезон, то вас явно розлюбили. Це ж сновидіння відображає особисту незадоволеність від справи, в яке було вкладено величезну кількість ресурсів.

  Це мине!

  До чого сниться багато снігу восени? Якщо атмосфера бачення була похмурою і темною, то це ознака великої слабкості організму.

  Наснилося, що теплою осінню випав рясний сніжок і тут же розтанув? Сонник рекомендує не звертати уваги на труднощі. Це явище короткострокове і скоро все налагодиться.

  Сонник багато снігу, до чого сниться багато снігу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: