Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато суконь, до чого сниться багато суконь уві сні

Жінки знають — багато суконь не буває, навіть уві сні. І, дізнаючись,, до чого сниться такий достаток, сподіваються почути тільки хороше. Сонники не розчаровують прекрасних дам, але звертають увагу, на те, що успіху завжди супроводжує чиясь заздрість.

Про суперниць в сонник Міллера

Що пророкує тлумач дамі, якій наснилося міряти багато суконь? Її турбують численні суперниці. Якщо мірила уві сні сподобався наряд, який бездоганно сидів на фігурі, вона виграє битву за коханого. Надірвані, обшарпані говорять про те, що панянка не буде розбірлива в засобах, мірила елегантні, акуратні речі — вразить шанувальника витонченими манерами.

Море розкоші — океан печалі

Бачити уві сні багато суконь, дорогих і красивих, знак щастя в любові. Модні красиві вечірні одягу уособлюють запаморочливий успіх у чоловіків, але це викличе люту заздрість у жіночому співтоваристві. Тим, кому приснився такий багатий вибір, сонник Ванги радить приготуватися до інтриг і потоку брудних пліток, образ.

Нарядні красиві речі закликають готуватися до гучного веселого свята з безліччю запрошених, але сновидицей, оточеній уві сні увагою, доведеться наяву бути передбачливою, щоб не зіпсувати репутацію благородної дами. Їх колір теж має пророче значення:

  • Чорний — розчарування,
  • Синій — надмірна довірливість,
  • Зелений — взаємна симпатія,
  • Червоний — пристрасть,
  • Жовте — духовний зв’язок.
  • До чого сниться деяка фривольність нарядів, коротка довжина або глибоке декольте? Сновидицей легковажно піддасться спокусі і зіткнеться з осудом оточуючих.

    Весільні наряди — любов і сумніви

    Весільні одягу віщують жінкам щасливі зміни, але також сонники кажуть і про проблеми. Бачити у весільному магазині великий асортимент моделей для наречених пророкує дівчині нелегкий вибір гідного обранця серед численних шанувальників, а заміжній жінці належить сімейний скандал на грунті ревнощів.

    Спостерігати, як білі весільні наряди приміряють інші нареченої, означає появу суперниць. Дізнавшись, до чого це сниться, не поспішайте влаштовувати коханому допит з пристрастю, дійте тонко, бо розрив досить можливий. Сонники відзначають один важливий нюанс: білий колір сам по собі несе печаль і якщо приснився на інших дівчат — це не обіцяє їм успіху.

    Обновки і мотлох

    Багато суконь уві сні пророкують багатство, якщо вони нові і дорогі, старі ж і рвані віщують хвороба, злидні. Те ж можна сказати і про фасонах: наснилися нові модні моделі — грядуть сприятливі зміни, цікаві знайомства, широке коло спілкування.

    До чого сниться бачити в магазині багато суконь, які засмучують похмурим виглядом і старомодним закритим кроєм — сонники пророкують панночці перейматися своїм самотністю. Тлумачення сну, в якому дівчина приміряє такі фасони: найближчим часом їй не вдасться вийти заміж.

    Двозначне становище

    Для чоловіка бачити навколо себе вві сні я багато суконь має бентежний тлумачення: його запідозрять у нетрадиційній репутації, а оскільки говорити про це не прийнято, у нього не скоро з’явиться можливість спростувати ці підозри. У будь-якому випадку, його відлюдництво йому не на користь.

    Для чоловіка гомосексуальної орієнтації, сонники не вказують пророцтв — таке сновидіння відображає реальні інтереси.

    Сонник багато суконь, до чого сниться багато суконь уві сні

    Таємниці снів

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Це читають найбільше:

    Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

    Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


    У які дні тижня збуваються сни?

    Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


    Дізнатись значення сну

    Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

    Можливо, вас зацікавить: