Сонник багато одягу, до чого сниться багато одягу уві сні

Бачити уві сні багато одягу — непоганий знак, що втілює внутрішній стан сновидіння. Якщо приснилися гарні дрібнички, то це ознака душевної гармонії. А ось, тлумачачи,, до чого сниться ганчір’я, яке і одягом не назвеш, слід детальніше розібратися у всіх нюансах. Та й взагалі, як стверджують сонники, величезне значення на тлумачення сну може надавати не тільки її стан, а ще й колір, фасон і інші деталі.

Сонник Г. Міллера

Бачити уві сні багато одягу, згідно сонником Міллера — знак того, що при певному старанні, ви зумієте досягти успіху. Однак, тлумачачи,, до чого сниться подібний образ, зверніть увагу на кілька критеріїв: моду, розмір і стиль.

Так, приміряти нові, але немодні наряди означаєігнорування слушними порадами і, як наслідок, невдачі в справах. Одяг за розміром обіцяє зав’язування «потрібних» знайомств. А ось, якщо уві сні ви одягалися в шати, що не відповідають ні місця, ні часу, то це означає, що ви не цілком розумієте, чого від вас хочуть оточуючі.

Кольорова гама

Якщо вам приснилося багато одягу, то непогано було б згадати, що не переважав якийсь певний колір або відтінок. Це має далеко не другорядне значення, запевняють сонники. Отже, колір:

 • Білий — обіцяє приємні звістки;
 • Чорний бачити — до смутку;
 • Рожевий — до легкості в спілкуванні;
 • Зелений — будете жити в достатку;
 • Червоний — вас чекає пристрасний роман;
 • Жовтий — ознака заздрощах,
 • Блакитний — символ вірних друзів.
 • Одягати на себе — сигнал про безпорадність

  До чого готуватися, побачивши на собі багато одягу, одягненою одночасно, пояснить Східний сонник. Якщо вам приснилося, що ви «почепили» кілька курток, плащів або інший верхнього одягу, то це символ неусвідомленої захисту. Ви чогось дуже боїтеся, тому підсвідомо виставляєте оборону.

  Побачити уві сні на собі кілька шарів суконь, кофт, штанів та іншого барахла — знак того, що ви неорганізований людина.

  «Рай для шопоголіка», як символ досягнень

  Привиділося уві сні велику кількість нових речей на вішалках в магазині? Настають зміни, пророкує сонник пастора Лоффа. Зверніть увагу, якщо нові речі акуратно висіли на вішалках, то вас чекає успіх.

  А ось, якщо помітили шмотки, розкидані по торговому залу, то вам необхідно «зміцнювати свої тили». Хтось планомірно шкодить вам, плутаючи плани. Особливо сильним буде ворог, якщо ви бачили нагромадження речей яскравих забарвлень.

  До чого сниться багато нового дитячого одягу, рівно розвішаної вішалках і тремпелях? Вас чекає поповнення. Це може бути, як дитина, так і власне «дітище».

  Що за одяг, або Від прибутку до флірту

  Ще одним важливим чинником в тлумаченні того,, до чого сниться багато одягу, є конкретний вид цієї самої одягу, віщають сонники.

  Якщо вам приснилися сукні, то це ознака кокетливого настрою. Володарям брючних костюмів слід очікувати успіху в діловій сфері. Примарилося величезна кількість модних пальто або шуб? Ви славно попрацювали — прийшов час «пожинати плоди».

  Ті, хто уві сні бачив багато одягу для спорту, можуть не переживати з приводу здоров’я — воно не підведе. А ось, побачені уві сні шорти підказують про необхідність змінити легковажність на серйозність.

  Сонник багато одягу, до чого сниться багато одягу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: