Сонник багато павуків, до чого сниться багато павуків уві сні

Багато павуків навколо вас — таку картинку і уявити противно, та й в реальному житті таке побачиш хіба що в кіно. А ось уві сні можливо все, і зазвичай сновидіння з сотнями цих малоприємних членистоногих, як не дивно, інтерпретується сонником як сприятливе.

До чого сниться багато павуків? Різні сонники дають досить суперечливі трактування такого явища уві сні. Наприклад, сонник Міллера пророкує сновидцу найсприятливіші поєднання життєвих обставин. Це і удача в справах, і міцне здоров’я, причому це буде ставитися не тільки до сновидцу, але і до його сім’ї.

З боку психоаналізу, то,, до чого сниться безліч членистоногих, що поїдають один одного, відображають реальну ситуацію між вашими конкурентами в бізнесі. Такий сюжет прогнозує розбіжності між недоброзичливцями, в результаті яких тільки ви і залишитеся у виграші.

Якщо павучки уві сні обплітають вас своєю павутиною, сонник пророкує найприємніші звершення в житті. Крім відмінних взаємин, ваші друзі настільки міцно зав’язані з вами, що їх підтримка і допомога буде завжди приходити вчасно.

Негативні прогнози дає лише сонник Езопа. По ньому бачити вві сні я багато павуків — знак того, що вас навколишнього лицемірні і цинічні люди, які заздрять і плетуть інтриги проти вас. В реальності потрібно остерігатися того,, до чого сниться ця картинка — до пастки, організованої конкурентами.

Тлумачення сонника в залежності від розмірів і кольору павука

Колірна гамма і розміри павучка мають важливе значення в тлумаченні сновидінь. Якщо самотня дівчина побачить золотистий окрас, то тлумачення сонника пророкують їй придбання нових вірних друзів, і щастя в особистих взаєминах.

Чоловік, який побачив уві сні багато павуків маленького розміру, безумовно може отримати статус бабія. Те,, до чого сниться ця картина передбачає що навколо його особистості в’ється безліч спраглих спілкування панянок, вони буквально липнуть до нього. Але якщо вони кусаються і нападають, значить безладні любовні відносини не закінчаться добре, вас чекає відплата від скривджених жінок.

Для заміжньої жінки побачити уві сні багато павуків маленького розміру — символ дрібних клопотів. Причому турботи, швидше за все, будуть пов’язані з приготування до якогось торжества. Але якщо уві сні господиня розтоптала істот, то наяву всі свої справи вона перекладе на чужі плечі, і буде отримувати задоволення лише від прекрасного і незабутнього свята.

Для молодої особи, то,, до чого сниться багато павуків чорного кольору є застереженням. Можливо, один або кілька ваших кавалерів не володіють настільки чистими почуттями, щоб дочекатися від вас дій у відповідь. Не грайте в любов, дайте залицяльникам ясно зрозуміти, чи потрібні вони вам, інакше буде біда.

Якщо багато павуків уві сні плетуть навколо вас свої мережі, а ви з них вириваєтеся — це поганий знак сонника. В реальному житті ви, через свою незговірливість і впертого характеру можете з легкістю розгубити хороших друзів, і вигідних ділових партнерів.

Розтоптати дрібних червоних павучків — підсвідоме попередження про те, що заради безглуздих надій на зустріч ідеалу в житті, ви втрачаєте пристрасні і, можливо, тривалі відносини.

Сонник багато павуків, до чого сниться багато павуків уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: