Сонник багато щурів, до чого сниться багато щурів уві сні

Щоб правильно витлумачити,, до чого сниться багато щурів, важливо врахувати ставлення сновидіння до цих істот. Не секрет, що гризуни у одних викликають симпатію, а у інших фобію. Сонник намагається передбачити обидва варіанти, тому й пропонує принципово різні трактування побаченого уві сні.

Довіряйте інтуїції

Якщо довелося бачити уві сні щурят розміром не більші за мишей, нехай нешкідливих з вигляду, остерігайтеся всього підозрілого. Інтуїція не обманює вас.

Значення побаченого уві сні підтверджується, якщо у щурят біла шерстка і вони лестяться до людини.

Якщо приснилося, як маленькі створіння розбігаються в різні боки, і вам не вдається зловити ні щурят, ні мишей, сонник Фрейда називає це відображенням минулих невдач в особистому житті.

Український сонник вважає поганою ознакою бачити мишей в своєму ліжку. Для дівчини маленькі істоти в настільки неналежному місці означають ганьба.

Ваші страхи марні

Снотолкователь Лоффа пояснює, що означають великі щури, розміром з кошенят і крупніше. Той факт, що їх багато, не повинен лякати сплячого, якщо звірята налаштовані дружелюбно або поводяться як розумні істоти. Те, що пощастило бачити уві сні, віщує прийняття мудрого рішення.

Сонник відунів Наві розповідає,, до чого сниться бачити кошенят, які раптом перетворилися в багато щурів. Це символ прийдешніх змін, причиною яких стане людина, яку ви знаходите одночасно небезпечним і привабливим.

Перемога або смерть?

Більшість тлумачень вважає багато дохлих щурів несприятливим символом, передвісником чорної смуги.

Негативне значення символу посилюється, якщо ви виявили уві сні дохлих тварин в священному або дорогому серцю місці.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як вдалося вбити багато щурів. Проблеми вирішаться одна за одною, а вороги будуть переможені.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться вбивати гризунів. Східний оракул вважає, що ви занадто нетерпимі до чужих недоліків і слабкостей. Ваша безкомпромісність загрожує вбити дружбу.

Коли трапляється бачити уві сні натовп мертвих хвостатих, сонник обіцяє беззастережну перемогу.

Сонник Міллера

Тлумачення Міллера свідчить, що багато дохлих щурів уособлює мудрість і холоднокровність сплячого.

За двома зайцями

Езотеричний сонник вважає тікають щурів уві сні відображенням щурячих перегонів наяву. Ви намагаєтеся рухатися у всіх напрямках відразу, так не спіймати удачу за хвіст.

Бачити тікають вдалину тварин трапляється тим, хто жалкує про втрачені можливості.

Якщо приснилося, як зграйка довгохвостих бігає навколо, як на прив’язі, це означає, що пора визначити мету і слідувати їй.

Чорно-біла смуга

Якщо приснилося багато білих щурів, чекає зустріч з фатальною красунею, яка принесе суцільні неприємності.

Багато чорних звірків уособлює сильного чоловіка, чиї владолюбство і агресія можуть обернутися проти вас.

Сам собі ворог

Сонник пропонує дуже цікаве пояснення,, до чого сниться багато щурів, які налаштовані вороже, нападають і кусаються. Сновидець часом сам собі ворог, вийти з положення заважає відсутність волі.

Під замком

Якщо приснилося, що в будинку бігає багато щурів, сновидіння говорить про те, що вам вкрай некомфортно в колі сім’ї. З кимось із домочадців у вас серйозні розбіжності.

Якщо приснилося багато щурів в клітці, в’язні уособлюють самого сновидіння, що потрапив в замкнуте коло.

Сонник багато щурів, до чого сниться багато щурів уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: