Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато кошенят, до чого сниться багато кошенят уві сні

Кошенята — це маленькі кішки, тобто істоти почасти потойбічні, загадкові, проникливі, а значить, їх поява уві сні не випадково. Раз вже взялися за сонник — дізнатися,, до чого сниться багато кошенят, значить, вами опанувало невиразне занепокоєння. Приготуйтеся, можна очікувати на несподіванки.

Отже, багато кошенят — смішних, незграбних — відображення вашої власної слабкості, безпорадності, яку доводиться долати уві сні і наяву. Вони уособлюють не тільки темні сили, скільки ваші власні страхи. У сновидіння вплітаються химерні сюжети, розгадати які нам зараз доведеться.

Вважається, багато маленьких кошенят, а не дорослих, принесуть досить просто вирішуються проблеми. З іншого боку — Дрібні неприємності будуть підстерігати на кожному кроці. Сонники віщують сімейні сварки, занепокоєння, домашні труднощі. Однак все можна виправити самостійно.

Сонник Ванги каже, побачити уві сні багато кошенят — попереду смуга невдач, крах планів. Нявкання віщує обман, а гри з ними — зраду. Щоб точніше уявити можливі наслідки, розглянемо різні варіанти нічних видінь.

Котячі пологи — незапланована прибуток

Особливо бувають стурбовані сновидінням про котячих пологах жінки. Передчуття часто виправдовуються, воно обіцяє вагітність. Бачити багато кошенят недавно народилися — отримати раптову грошову прибуток, їх більше — нежданий дохід більше. Молода дівчина-сновидицей може очікувати уваги молодих чоловіків, любовних зізнань.

Сонник Ванги дає пояснення, до чого сниться, як кішка народила багато кошенят мертвонароджених — собственноручно створюєте важко вирішуються проблеми. Енергійних, здорових — чекають добрі сприятливі зміни особистому житті.

Якщо уві сні народження зворушливих крихт викликало розчулення — всі негаразди вирішаться без праці, самі собою. Багато кошенят, брудних, худих, жінка бачить перед тим, як постраждати від власної безпечності, також є загроза чиєїсь непорядності, підлого вчинку. Якщо вдасться нагодувати зголоднілих поситнее — швидше вирішаться виникли непорозуміння.

До чого сниться сон, де багато кошенят грають, пустують серед сплячих матусь? Сонник Ванги попереджає — замишляє недобре плани, плетуться інтриги. Справитися з недоброзичливцями вдасться, особливо якщо уві сні відчували теплі почуття. Спіймати або купити їх — можлива довгоочікувана вагітності. Так нерозтрачені материнські почуття постають нічними образами.

Якщо уві сні побачити багато кошенят, які переслідують, хочуть напасти, але від яких вдалося ухилитися або відкинути їх — невдачі обійдуть стороною, або з честю дозвольте все труднощі. До чого сниться, як вас подряпали? Сонник пророкує грошові втрати, проблеми зі здоров’ям. Отшвирнете білих забіяк — наяву скривдите когось із близьких.

Агресія чорних кошенят — навколо багато таємних недоброзичливців, треба чекати біди від підступних підступів, пліток, якщо були дуже худі, чекає погана звістка про близьку родичі. До речі, бачення рудих пухнастиків обіцяє гроші, сірих — буденні турботи.

За сонником Нострадамуса, багато кошенят обіцяють посуху, екологічне лихо, але коли вони копошаться на дні кошика — це добрий знак, ключовий пост державної влади візьме гідний, справедлива людина.

Сонник багато кошенят, до чого сниться багато кошенят уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: