Сонник багато кішок, до чого сниться багато кішок уві сні

Дізнавшись,, до чого сниться багато кішок, ви будете озброєні цим знанням, бо їх поява уві сні зовсім не необразливо. Коли вони попереджають про підступність, а коли обіцяють підтримку? Від сонників НЕ сховаються ніякі нюанси сновидінь.

Магічна сила

Тлумачення образів сновидінь залежать від їх кількості. Якщо приснилося багато кішок і кошенят, то сонники як би підсилюють передбачення, що стосуються однієї тварини. Якщо пухнасте створіння асоціюється з ласкою, допомогою при дрібних недугах, то ціла зграя котів і кошенят попереджають уві сні про більш серйозних бідах, істотній підтримці.

Магічна сила, яка виходить від ці вихованців, дорослих і кошенят, змушує тлумачів з великою обережністю підходити до інтерпретації сновидінь.

Сонник Міллера: готуйтеся до відсічі

Багато кішок уві сні, які, на думку сонника Міллера, з’являються не на добро, повинні особливо насторожити, якщо вели себе недружелюбно. До чого сниться, ніби вони нападають або збираються зробити це? Ваш ворог приготувався завдати удару з-за рогу, постарайтеся передбачити його дії, дати відсіч інтриганів. Бійтеся злодіїв.

Якщо приснилося, ніби вони дряпають і кусають, то втрат уникнути не вдасться: це може бути грошовий збиток, збиток авторитету, що ускладнилися взаємини. Втім, навіть їх лагідність уві сні сонник не схильний приймати за чисту монету — вона уособлюють лицемірну лестощі.

Таємниці забарвлення

До чого сниться бачити багато кішок і котів схожого забарвлення? В цьому випадку основну інформацію про майбутнє несе саме колір — будь бачили?

 • Рижих — хтивий інтерес з боку протилежної статі.
 • Сірих — заздрісні, непорядні люди в найближчому оточенні.
 • Черних — невезіння. Але якщо людина сприймає чорних кошенят і котів, як союзників, фортуна буде на його боці.
 • Білих — для чоловіка: віддана кохана, сняться жінці: небезпечна подруга.
 • Різнокольорових в рудо-чорно-білих плямах — удача.
 • Різнокольорових в смужку — непослідовність у вчинках, нестабільність.
 • Бачити мурок і котів незвичайних, різнокольорових, наприклад, зелених — з’явиться недосвідчена коханка, червоних — потрапите в безглузду ситуацію, жовтих — вам будуть безпідставно завдавати.

  Оманливе чарівність

  Як часто буває, в тлумаченнях недобрих знаків, красу і потворність членів нявкаючій зграї сонники оцінюють «від противного». Бачити дуже красивих кицьок — це привід очікувати від долі неприємних сюрпризів. І тільки якщо бавитися з ними уві сні, годувати, то такий сюжет передбачить чуттєві ласки наяву.

  До чого сниться багато кішок обшарпаних, голодних, поранених — чорна смуга життя залишиться позаду. Є надія, що якщо хто-то тяжко хворів, то настане одужання, особливо, якщо наснилося велике число мертвих тварин. Про мертвих треба сказати окремо: якщо уві сні довелося вбити котів і бачити їх дохлих, то наяву сонники обіцяють самостійне вирішення всіх проблем сновидцем, без будь-якої допомоги оточуючих.

  Розрізняйте ворогів і друзів

  Наснилося багато кішок і собак в будинку — сонники радять уважно розглянути настільки різних тварин. Якщо вони були налаштовані доброзичливо, це означає, що серед друзів і партнерів є і віддані люди, і безпринципні. Годувати в будинку всю цю зграю, в тому числі і собак, означає, що на друзів можна покластися, а вони теж отримають вашу допомогу.

  Коли від тварин одні неприємності

  До чого сниться бачити багато кішок на горищі? Згадайте вираз — «кішки на душі шкребуть». Горище уособлює внутрішній світ людини, і така різномаста пухнаста зграя свідчить про внутрішній конфлікт.

  Бачити їх уві сні в квартирі сонники тлумачать, як зовнішнє втручання у ваше життя. Якщо вони наснилися в чужій — можливо, господарі стануть причиною клопоту. Тлумачення сну, який відбувається в кімнаті нареченого — шлюб не буде вдалим. Виявити їх в кімнаті у себе вдома — хвороба вразить якийсь орган.

  Сонник багато кішок, до чого сниться багато кішок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: