Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато крокодилів, до чого сниться багато крокодилів уві сні

Смертельно небезпечний хижак уві сні, застерігає про підступність і зраду осіб з близького оточення, що стане великою несподіванкою для сплячої персони. А, до чого сниться багато крокодилів? Приснився образ символізує несприятливі часи, які, на думку сонника, потрібно стійко пережити.

Пояснення Густава Міллера

Бачити рептилій в воді сповіщає про підступність наближених людей. Приснилися алігатори в річці служать застереженням про неприємні наслідки вашого одкровення з наближеними особами.

Міллер попереджає про небезпеку, що виходить з боку вхожих в будинок людей пояснюючи,, до чого сниться багато крокодилів в будинку. Наступити на хижака уві сні, пророкує сонником пастку, розставлену кимось із своїх.

Зірвете маски!

Сприятливо трактується сновидіння, в якому пощастило втекти від алігаторів по суші. Тлумачення сну пророкує благополучний поворот подій, коли вам вдасться розпізнати обличчя ворога.

Бачити маленьких крокодилів в воді, за версією Езопа, означає, що нібито щире каяття людини в реальності, всього лише лицемірна гра і обман. Зате, переконаний снотолкователь, недоброзичливець своїми діями виявить себе, тим самим показавши справжню личину.

Гряде важка перемога

Сонник провидиці Ванги сповіщає боротьбу з сильним, спритним супротивником пояснюючи,, до чого сниться ловити і зловити рептилію. Вбити її уві сні, знаменує про беззастережну капітуляцію ворога.

Наснилося, що влаштували будинку крокодилячу ферму, де знаходяться маленькі і великі особини, означає вашу готовність всіма силами домогтися задуманих цілей.

Які ваші мотиви?

Сонник Ванги вважає, що ті, кому довелося бачити крокодилів в зоопарку, мають неймовірне прагнення до влади, яке вуалюється благими намірами.

Наснилося, що багато крокодилів кружляють у воді, спостерігаючи за потенційною жертвою? Значить, наяву спляча персона намагається кого-то заманити в пастку, тим самим уникнути прямого зіткнення.

Чаклунка Медея нагадує про підвищений упертості сновідящего, пояснюючи, до чого сняться маленькі плазуни. Подібна картина уособлює сонником лінь, безвідповідальність і незговірливість.

Про сексуальні звички…

Доктор Фрейд, пов’язує образ великого хижака з чоловічим інтимним органом. Багато крокодилів, що пливуть по річці, символізують незахищений сексуальний контакт і сновідящего з приводу незапланованої вагітності.

Багато крокодилів, нападників і розривають здобич уві сні, згідно сонником, зіставляється з сексуальними звичками сплячої особи, які мають агресивну схильність.

Подробиці: дії сновидіння і персонажа

Загальний сонник, намагаючись роз’яснити сновидіння про плазунів, враховує їх дії уві сні. так:

 • Багато крокодилів, що гріються на сонці — віщають про усталені звички і стабільного життя;
 • Агресивні холоднокровні — сповіщають про ймовірність стати жертвою пліток і насмішок;
 • Б’ються між собою — станете свідком неприємного або жорстокого події;
 • Годувати з рук — ненадовго примиріться з неприємною особистістю заради спільної справи;
 • Тікати уві сні від рептилій — говорить про намір виправдатися, сховатися від відповідальності;
 • Боротися з ними — сповіщає зіткнення з неймовірно сильним противником.
 • Сонник багато крокодилів, до чого сниться багато крокодилів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: