Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато птахів, до чого сниться багато птахів уві сні

Багато птахів уві сні передвіщає благополуччя, наступ вдалого періоду, нові творчі ідеї. Однак іноді вони обіцяють стрімкі зміни, сварки, неможливість вирішити задачу. Наш сонник, враховуючи деталі бачення, допоможе розгадати, до чого воно сниться.

Попереду важлива подія або подорож

Наснилося багато птахів, які летять в небі? Це передвістя майбутнього процвітання. Негаразди зникнуть, залишиться тільки благополуччя.

До чого сняться ширяють високо в небі пташки? Сонник підказує: якщо вони над головою — належить дуже важлива подія. Добре чи погане — підкаже колір і вид літунів.

Побачити уві сні зграю білих пернатих в небі означає: сновидец збереться в подорож до моря. Поїздка виявиться вельми приємною.

Благополучна життя

Також багато білих і великих птахів — віщують: незабаром настане вдалий період, а події, що відбуваються будуть приносити радість.

Наснилося безліч гнізд, де сидять пташки? Сонник обіцяє: попереду благополучна, безбідне життя.

Бачення про пташиних гніздах, де є пташенята, обіцяє перспективну пропозицію, перехід на нову вакансію. Це значно збільшить дохід.

Духовні загадки, життєві складності

До чого сниться багато різних пернатих на землі, на дереві? Сонник стверджує: вони символізують духовні загадки, проблеми, які тяжіють людини.

Уві сні побачити їх на землі, це той: сплячий через брак ясності сприйняття не зможе вирішити поставлене перед ним завдання.

Наснилося безліч пернатих у воді? Ви перевантажені життєвими проблемами. Треба влаштовувати собі відпочинок.

Тонкощі взаємин

Однак, якщо це були лебеді уві сні — наяву зустрінете приємну людину, з яким виявиться цікаво спілкуватися.

До чого сняться чайки? Сонник повідомляє: навколо сплячого є меркантильні люди. Вони кажуть приємні речі, лестять, але чекають зручного моменту, щоб урвати власну вигоду.

Наснилося багато птахів, що летять високо? Обережніше: ваші фантазії, думки надто далекі від реальності. Постарайтеся їх привести у відповідність з навколишнім світом — тоді вам буде супроводжувати успіх.

Якими вони були?

Сонник рекомендує пригадати, яких пернатих ви бачили:

 • Різних — налагодяться особисті та сімейні відносини;
 • Красивих — попереду чудові новини;
 • Летять — цікаві творчі ідеї, плани, задуми;
 • Співаючих — велике радісну звістку;
 • Голосно кричать — з’ясування відносин;
 • Мертвих — не скористалися вдалим шансом для реалізації своїх планів.
 • Також бачити їх красивих, що кружляють над вами уві сні, віщує прилив енергії, сил, коли можна «перевернути гори».

  Безліч мертвих пташок означає: той, хто лежить весь час упускає можливості для духовного вдосконалення.

  Сонник Міллера: у дівчини буде багатий наречений

  До чого сниться дівчині бачити багато птахів — красивих, яскравих? Сновидіння обіцяє їй багатого нареченого.

  Готуйтеся: чекають агресивні зміни

  Наснилися пташки в клітках будинку у сновидіння? Його уява спотворено, а почуття доводиться обмежувати.

  У вас вдома уві сні літало багато птахів, які влаштували хаос, намагалися клюнути? Сонник попереджає: відбуваються занадто стрімкі, агресивні зміни. Сприймайте їх спокійніше, частіше відпочивайте, досягаючи внутрішньої гармонії.

  Прибуток, фінансова стабільність

  Тлумачення сну про домашню птицю дуже сприятливо. Бачити велику кількість їх у себе вдома обіцяє багатство, фінансову стабільність.

  Літаючі пташки уві сні какають і обгидили сновидіння? Наяву він отримає гроші. Ймовірно, це виявиться хороша премія за виконану роботу.

  Сонник багато птахів, до чого сниться багато птахів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: