Сонник багато машин, до чого сниться багато машин уві сні

Бачити уві сні багато машин — непоганий знак, запевняють сонники. Правда, роблять при цьому поправку: якщо приснилися автомобілі були новими і чистими. А ось, тлумачачи, до чого сняться брудні авто, тлумачі радять бути обережними в дорозі, а також у прийнятті рішень. Згадайте всі деталі сюжету, проаналізуйте його і будете знати, до чого готуватися.

Тлумачення Міллера

Сонник Міллера, розтлумачуючи,, до чого сниться багато машин пролітають повз вас по автобану, пояснює це так: вам слід прискоритися, інакше ви ризикуєте залишитися не при справах.

А якщо наснилося, що ви самі їдете в одному з цих авто, то таке бачення означає швидке захоплюючу подорож. Причому, згадайте, якщо поруч з вами в салоні авто був хтось ще, то саме з цією людиною ви підете в поїздку.

Автосалон як символ успіху в справах

Якщо вам здалося багато машин, виставлених на продаж в автосалоні, то, за версією Сучасного сонника, це означає, що ваші справи на роботі стрімко підуть в гору. Особливо добре, якщо уві сні ви бачили нові іномарки — можете розраховувати не тільки на підвищення, але і на пристойний дохід.

Тест-драйв на новенькому автомобильчике уві сні ототожнюється сонниками з вашої готовністю прийняти зміни. Та ви й самі не проти щось змінити, як в собі особисто, так і в своєму житті (оточення, роботу, захоплення).

Автомобільна магістраль, або З крайності в крайність…

Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться багато машин на дорозі, постарайтеся згадати, яку роль в цій мрію грали ви, радять сонники.

Так, наприклад, бачити себе уві сні гонщиком — символ стрімкості і невміння чекати. Вам потрібно все і відразу, причому, неважливо якою ціною. А якщо вам приснилося, що ви регулювальник, що стояв на перехресті і регулює рух машин на дорозі, то це, навпаки, вказує на те, що ви занадто повільні. Для досягнення мети вам слід навчитися працювати в режимі авралу.

Примарилося, що ви бачите аварію на дорозі за участю великої кількості транспортних засобів? Це говорить про те, що ви чогось неприємно здивовані.

Кладовище автомобілів — ознака печалі

Намагаєтеся з’ясувати,, до чого сниться багато машин на звалищі? Якщо уві сні ви бачили велику кількість іржавих або розбитих автомобілів, то це ознака розчарувань і неприємних емоцій: туги, зневіри, смутку.

А ось якщо наснилося багато машинок цілком пристойного вигляду, але по якихось ознаках відправлених на смітник, то вам слід бути готовим до того, що вас в останній момент можуть підвести власні сили або партнери. Одним словом, реалізація ваших планів знаходиться під загрозою, підказують сонники.

Які це були машини уві сні

Ще на що варто звернути увагу, тлумачачи,, до чого сниться багато машин — це їх приналежність до певного виду. Ось які тлумачення сну дають сонники, якщо це були:

 • Військові машини — до сутичок з владою;
 • Спецтехніка з мигалками — зверніть увагу на підказки, що посилаються вам долею;
 • Легковика — вас чекає поїздка на відпочинок або екскурсію;
 • Вантажівки — будьте уважні, вирушаючи в дорогу — можуть виникнути проблеми.
 • Сонник багато машин, до чого сниться багато машин уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: