Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато жаб, до чого сниться багато жаб уві сні

Якщо жінка побачила уві сні багато жаб, то у неї є хороший друг, який сподівається, що дружба одного разу переросте в щось більше. До чого сниться подібний сон ще? Сонник поділиться найактуальнішими тлумаченнями.

Гроші і успіх

Сонник нагадує, що в багатьох східних філософів жаби символізують процвітання, багатство і успіх. І сьогодні багато людей прикрашають своє житло і робочі місця статуетками цього земноводного. Приблизно таке ж значення мають жаби і уві сні, особливо якщо наснилося дуже багато жаб.

Так бачити у видіннях тієї ночі багато жаб, які безтурботно скачуть в траві або сидять в чистому водоймі, традиційно сниться до успіхів в будь-яких починаннях, можливого прибутку, цінному придбання і навіть виграшу.

Після такого сновидіння сонник гарантує хліборобам високі врожаї і плодючість худоби, бізнесменам — процвітання, а закоханим — теплі взаємини. Крім того всім без винятку багато жаб обіцяють заступництво високопоставлених людей і вірних друзів.

Вирішення проблем

Якщо в реальному світі ви роздумуєте над якоюсь проблемою чи замислювався нову справу, то сонник рекомендує звернути на цей сон особливу увагу.

Так бачити, як багато жаб стрибають у велику яму або зникають будь-яким іншим способом — не дуже добре. Сонник вважає цей сон попередженням. Ви занадто сподіваєтеся на удачу, але в підсумку можете втратити все.

Якщо ж ви бачили земноводних, які високо і різко скачуть по дорозі, то варто задуматися. З одного боку такий сон символізує задоволення і несподівані сюрпризи, з іншого — бажання або можливість різко змінити спосіб життя.

В приміщенні

Не менш неординарне тлумачення дає сонник і появи безлічі жаб в будинку. Якщо вони голосно квакають, то сон сниться до сліз, безладно скачуть — бути в будинку скандалу і неприємним розборок.

До чого ще сниться багато жаб в закритому приміщенні? До пліткам для молодих дівчат, до п’яних гостям для чоловіків, а якщо вони при цьому противно квакають, то господині доведеться лаятися з сусідами. Ловити маленьких жаб в будинку зазвичай може приснитися до сумної вести, а також до розлуки і навіть хвороби.

Звуки

Якщо ж самих земноводних побачити не вдалося, а тільки лише чулося квакання багатьох жаб, то варто чекати звістки про смерть людини. І чим ближче був звук, тим відповідно ближче до вас буде покійник.

Однак тут є один нюанс — тлумачення багато в чому залежить від ситуації в сновидінні і ваших відчуттів. Якщо приснився сон з поганим значенням, але на душі легко і добре, то він втрачає свою негативну силу. Сонник вважає, що в цьому випадку багато жаб лише провіщають рясні опади.

Особливості

Велике значення при розшифровці подібного бачення сонник рекомендує приділять дрібними деталями. Саме вони дадуть точну підказку — чекати біди або щастя. Наснилися зелені жаби — до радості і позитивного розвитку подій.

А якщо з’явилися маленькі, але дуже симпатичні земноводні — згадайте дитячу казку, яка стверджує, що за зовнішнім потворністю часто ховається внутрішня краса і чарівність.

До чого сниться в цьому випадку багато потворних жаб? Для жінки вони означають весілля з багатим вдівцем, які мають дітей, чоловікам обіцяють надійних товаришів, а дітям — гідних вчителів.

Сонник багато жаб, до чого сниться багато жаб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: