Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато людей, до чого сниться багато людей уві сні

Думки сонників з приводу того,, до чого сниться багато людей, розділилися. Одні вважають, що подібні бачення не можуть обіцяти нічого оптимістичного, інші ж упевнені — приснилося натовп народу пророкує активність і різноманіття. Дізнатися, який же з тлумачів дає найбільш точні відповіді, можна, пригадавши подробиці мрії: що ці люди робили і як виглядали уві сні.

Пророцтва Міллера

Бачити уві сні багато людей, на думку сонника Міллера, означає втрату самостійності і небажання справлятися з проблемами поодинці. А ось, якщо примарилося безліч красивих молодих людей, то чекайте підвищення власної активності і працьовитості.

Наснилося, що ви спостерігаєте, як натовп народу штурмує концертний зал? Будьте готові до непередбачених ускладнень з колегами, тому що в більшості випадків такі мрії означають непорозуміння з колективом через різнобічності поглядів і смаків.

Де зібрався народ?

Залежно від того, де саме ви побачили багато людей, які зібралися в купу, залежить тлумачення сну. Ось, наприклад, до чого сняться величезні натовпи:

 • В квартирі — до приїзду гостей;
 • На концерті — вас чекає нудне проведення часу;
 • У дворі — ваше життя буде завзятою;
 • На пляжі — до запам’ятовується відпочинку;
 • В черзі — отримаєте хороші новини про старовинний приятеля;
 • На зборах — вам належить прийняти рішення, але ви вагаєтеся;
 • На дорозі — вам пощастить в діловій поїздці;
 • На роботі — до підвищення на посаді;
 • На похоронах — прийшов час розповісти про свої секрети близьким.
 • Дружній зліт

  Ви зумієте зберегти дружні відносини з друзями, підказує сонник пастора Лоффа тим, хто уві сні бачив багато людей, з кожним з яких він дуже добре знайомий. А якщо вам приснилася дуже великий натовп знайомих людей, на святі, то це говорить про те, що, незважаючи на плітки і невтішні відгуки заздрісників, ви зумієте досягти бажаного.

  До чого сниться жінці велику кількість близько знайомих чоловіків? Як запевняє сонник Медеї, це передвісник нових романтичних відносин.

  Незнайомці уві сні — позитивний знак

  Якщо уві сні ви відчули дискомфорт, бачачи навколо себе багато людей, чужих і незнайомих, то за версією сонника Фрейда, незабаром в вас прокинеться бажання експериментувати в любовних утіхах.

  А ось, Циганський тлумач сновидінь інакше інтерпретує сновидіння, в якому ви бачили незнайомих візитерів в кімнаті за столом. Приготуйтеся до прийому небажаних гостей. Бачити, що від групи «засідають» відокремився незнайомий хлопчина і рушив до вас назустріч — знак вірного розрахунку в важливій справі.

  Родичі, як символ важливих життєвих моментів

  Свою відповідь на питання,, до чого сниться багато близьких людей сновидцу, пропонує Східний сонник. Наснилося, що численна рідня зібралася в будинку найстаршого члена сім’ї і організувала застілля? Це говорить про те, що вам належить підготуватися до якогось важливого і значимого події.

  Бачите уві сні в будинку далекого родича багато сплячих гостей? Ви заплуталися в якихось проблемах, але ніхто не поспішає до вас на допомогу. А бачення про те, що в будинку брата засіло величезна кількість невідомих вам бабусь, пророкує прийняття мудрого рішення.

  Дії та вчинки: Обережність не завадить

  Якщо вам приснилося багато людей, що моляться в церкві або на цвинтарі біля могили, то це означає, що ви зумієте уникнути спокус і помилок, радує Місячний сонник. Той, хто побачив уві сні, що він один з натовпу зустрічаючих поїзд на вокзалі, повинен бути обережний в дорозі.

  У вас уві сні безліч жінок і чоловіків в білому вбранні вийшли на вулицю, щоб танцювати на площі флеш-моб? Ось, які пояснення цієї мрію дає Сучасний сонник: якщо ви згуртувати з колегами, то зумієте непогано заробити. Особливо актуальна ця трактування, якщо уві сні натовп танцюючих на вулиці оточує група роззяв.

  Вступити в контакт, або І в радості, і в печалі…

  Пригадайте, якщо в сновидінні ви в приміщенні клубу, не просто спостерігали за жінками, які танцюють і співають, а й брали участь у цьому, то незабаром ви зумієте вибратися зі скрутного становища, віщає Ісламський сонник. А якщо в приміщенні було забагато п’яних, то остерігайтеся давати поради.

  До чого сниться мрія, в якій ви бачите багато людей, які купаються в морі разом з вами, розтлумачить сонник Цвєткова: побачити голих дітей і дорослих без одягу — до пліток; всі були в купальниках — до веселощів.

  Мертві, як ознака неприємностей

  Дуже поганий мрією вважається та, в якій ви бачите мертвих людей або в крові. Більшість сонників схильні вважати, що подібні бачення пророкують великі неприємності. До чого сниться, що трупи померлих валяються де попало, повідає сонник Лонго: ви відчуваєте страх перед чимось, що не піддається осмисленню.

  Людина, що приходить уві сні багатьом людям, в образі смерті, передрікає розпалювання конфлікту, призвідником якого стане сновидец. А якщо наснилося, що під час вибуху на параді загинуло багато військових, то прислухайтеся до застережень і не відвідуйте людних місць. Масове потрапляння уві сні під машину — передвісник невдалої поїздки.

  Вбивства і загибель: Від проблем до розчарувань

  Сонники так пояснюють,, до чого сниться багатьом людям чоловік в чорному балахоні: вас чекає туга і печаль по близьким. Можливо, за вбитими або за загиблими. Наснилося, що ви знайшли на березі моря багато людей, убитих цунамі? Вас чекає розчарування в ідеалах і сльози.

  Убити в сні самому — ознака низки серйозних труднощів; а ось, знайти вже кимось убитих чоловіків і жінок — символ захворювання, яке може перерости в хронічне, та ще й з ускладненнями, якщо його запустити, віщує сонник Білого Мага.

  Сонник багато людей, до чого сниться багато людей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: