Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато курок, до чого сниться багато курок уві сні

До чого сниться вночі багато курок? Таке бачення уві сні віщує благополучну спокійне життя, поповнення сімейства, приїзд гостей. Але іноді сонник також дає інші тлумачення: чекають труднощі через власну недбалість, сварки.

Удача на роботі, авторитет

Сновидіння обіцяє благополуччя на особистому фронті. Якщо сплячий самотній — незабаром познайомиться з приємною особистістю і зможе почати серйозні відносини.

Багато курок уві сні віщують, за сонником: ви впораєтеся з поставленими завданнями, досягнете відмінних результатів. Ці досягнення помітить керівництво і заохотить вас. Можливо, отримаєте більш високу посаду.

Наснилося їх годувати? Наяву репутація сновидіння зміцниться, навколишні почнуть прислухатися до його думки і порад. Постарайтеся не зіпсувати враження необдуманими поспішними вчинками.

Сонник Міллера: поповнення сімейства

До чого сниться жінці багато курок? Наяву в її родині незабаром очікується поповнення. Крім того, сімейне життя буде благополучним.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує його подробиці:

 • Кілька курей — життєві клопоти;
 • Багато — серйозні труднощі;
 • Неспокійно метаються — доведеться поквапитися, щоб вирішити складну ситуацію;
 • Сидять на яйцях — терпіння, очікування виправдається;
 • З курчатами — попереду радість;
 • Кудахчут — до наклепів;
 • Клюють зерно — приємне дозвілля;
 • В будинку (квартирі) — чекайте гостей.
 • Можливі неприємності, сварки

  Бачити, як вони уві сні риються в грошах, розкиданих по двору, означає: через халатність сновидіння може відбутися сумна подія. Потрібно зосередитися на головному завданні — тоді все буде йти нормально.

  До чого сниться, ніби за ними ганявся півень? Сонник пояснює: належить сварка, призвідником якої виявиться чоловік.

  Наснилося багато курок, а ви їх намагалися зловити? Наяву навряд чи вийдете переможцем з з’явилися складнощів.

  Бачили, ніби ходите серед них? Сонник попереджає: доведеться відбиватися від пліток, які стануть множитися.

  Попереду спокійне життя, торжество, подорож

  Якщо вони спокійно клювали зерно уві сні — попереду спокійне життя, поліпшення фінансового стану.

  Наснилося багато курок білого кольору? Має бути якесь свято, можливо, весілля у сновидіння або його близьких. Якщо кури сиділи в курнику на сідалі — сплячого незабаром підвищать зарплату.

  Коричневі кури обіцяють швидке подорож з діловими цілями. Чули, як вони кудахчут? Поїздка виявиться вельми результативною.

  Бійтеся вогню, допомагайте іншим

  До чого сняться руденькі несучки? Сонник підказує: треба бути насторожі, оскільки вам загрожує небезпека від вогню. Ведіть себе обережніше з сірниками і перевірте електропроводку.

  Бачити багато курок чорного кольору означає: треба заради іншої людини пожертвувати власними інтересами і часом. Однак ваші зусилля гідно оцінять.

  Приїзд гостей, сімейний затишок

  Приснилися несучки також обіцяють несподіваний приїзд до вас гостей. Можливо, вас відвідають далекі родичі.

  Доглянуті, красиві курочки уві сні — сприятливий символ. Незабаром настане відмінний період, коли сновидець буде жити в достатку, насолоджуючись сімейним затишком.

  Сонник багато курок, до чого сниться багато курок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: