Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато корів, до чого сниться багато корів уві сні

Багато корів і биків уві сні доводиться бачити людям витривалим, сильним, здоровим і благородним. У поширених сонниках парнокопитні символізують достаток, налагоджений сімейний побут, стабільні відносини. Щоб розшифрувати,, до чого сниться ціле стадо, потрібно пригадати, де воно паслося, чи був поруч пастух і які емоції у вас викликало.

Трактування з сонника Міллера

Тлумачення сну, в якому було багато корів і биків, відомий психотерапевт не зводиться до однієї лише прибутку. За його трактуванням сновидіння означає швидке вирішення складних проблем в сім’ї, на робочому місці, які останнім часом ніяк не могли завершитися. Особливо добре, якщо наснилося, що на галявині паслося багато корів.

Детальніше,, до чого сниться велике стадо, в сонник пояснюється так:

 • Лежить на лузі — до вигідних угод, привабливим пропозиціям;
 • Стоїть у воді — до поповнення в сімействі, духовному зростанню;
 • Чути розлючений рев — до появи активного залицяльника;
 • Спостерігати за тваринами на пагорбі — до приємних витрат, корисним придбань.
 • Популярність гарантована

  Бачити багато корів і биків уві сні, розлючених і ревуть для жінки — символ напливу шанувальників. Кілька претендентів боротимуться за її прихильність. Щедрі подарунки, приємні сюрпризи, сцени ревнощів і навіть маленькі «бійки» серед залицяльників — саме те,, до чого сниться багато корів.

  Чудово, якщо наснилося, що тварини нападають саме на вас. Сновидіння означає, що відбою від кавалерів не буде. Для незаміжньої панночки настане пора незабутніх побачень, а для жінки, яка вже заміжня — прийде час сплеску колишніх почуттів. Сонники рекомендують користуватися щасливими моментами, не втрачаючи ні хвилини на роздуми.

  Приготуйтеся робити і отримувати подарунки

  Стадо, кероване пастухом уві сні, символізує упорядкований побут, стабільне матеріальне становище. Якщо приснилося, що вони пасуться на височини — приготуйтеся отримувати дивіденди. Сонники обіцяють підвищення по службі, якщо сновидец бачив в ролі пастуха саме себе.

  До чого сняться вгодовані тварини, добре описує сонник Ванги. Виявляється, вас чекають цікаві проекти, в які доведеться вкласти величезні кошти і сили. Зате віддача буде відповідною, а шана і повага «пристануть» до вас назавжди.

  Сімейне щастя перед вами

  Збільшення членів сім’ї трапиться у людей, яким приснилися парнокопитні на водопої. Задоволені і нагодовані уві сні, вони свідчать про появу наяву новонароджених в будинку. Для дам, які давно мріяли про малюка, настане сприятливий час для зачаття.

  Чоловікам сновидіння обіцяє появу спадкоємця, приємні витрати на членів своєї сім’ї. Деякі придбають нерухомість, а хтось порадіє щедрому подарунку з боку багатої рідні. Виходить, що бачити парнокопитних уві сні — сприятливий знак для обох статей.

  Сонник багато корів, до чого сниться багато корів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: