Сонник багато кімнат, до чого сниться багато кімнат уві сні

Сонник дуже цікаво пояснює,, до чого сниться багато кімнат. У кожному побачене уві сні приміщенні знаходиться те, що представляє цінність для сплячого: прагнення, значущі риси характеру, факти біографії.

Тлумачення Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться багато кімнат, сонник Міллера звертає увагу на інтер’єр кожної з них. Якщо оздоблення вражає розкішшю, матеріальне становище наяву скоро покращиться. Незнайоме будівлю віщує вигідний шлюб. Якщо наснилася нарочито скромна обстановка, бажано розпоряджатися фінансами дбайливо, не дивлячись на те, що положення здається стабільним.

Лабіринти долі

Якщо приснилося, що в будинку багато кімнат, і всі вони затишні і привабливі, символ означає гармонію в душі сплячого. Блукання серед мотлоху відображає замкнуте коло з проблем, які поки не вдається вирішити.

Без уваги сонника не залишилася оздоблення стін в будинку. Помітна облицювання або велика кількість картин і інших елементів декору означає мінливість і метання. Насправді сновидец легко вирішить завдання, як тільки чітко сформує її умова.

Якщо приснився настільки великий будинок, що в ньому можна заблукати, сонник розповість,, до чого сниться такий сюжет. Бачити настільки багато кімнат трапляється перед прийняттям відповідального рішення. Вихід з лабіринту означає, що ви вже знаєте правильну відповідь. Якщо уві сні заблукали безнадійно, наяву подумайте двічі.

Куди ви потрапили

Іноді уві сні належить навести порядок у величезній квартирі. Сонник пов’язує побачений обсяг роботи з повсякденною рутиною. Було б непогано урізноманітнити будні. Прибирання в чужому житлі говорить про те, що вам небайдужа думка оточуючих.

Снотолкователь Хассе стверджує, що символ віщує багатство. Якщо в сновидінні ви перебуваєте в квартирі, яка вам добре знайома, хтось дуже любить вас.

День чи ніч?

Коли трапляється бачити вві сні я багато кімнат в будинку або великій квартирі, напевно вони виявляться по-різному освітленими. Залиті сонцем приміщення обіцяють торжество, похмурі символізують безперспективність.

Яскраве світло і простір вказують на позитивні зміни, що відбуваються в думках і душі сновидіння. Те,, до чого сниться сонячний день за вікном, сонник пояснює сприятливими зовнішніми обставинами.

Якщо приснилося, що всередині світло, але при цьому за вікнами темрява, замкнутість може виявитися перешкодою на шляху до успіху.

Новосілля

В сонник знайдеться пояснення, чому наснилася нова житлоплощу, де багато кімнат вимагає ремонту. Найчастіше тлумачення сну залежить від настроїв і емоцій в нічних мріях. Якщо уві сні ви з толком і ентузіазмом наводите красу, наяву у вас є всі передумови здійснити задумане. Коли думки про ремонт наганяють тугу, в реальному житті суєта загрожує зруйнувати плани.

Цікаво дізнатися, до чого сниться, як в рідному домі утворилася нова кімнатка. Сонник зазначає, що такий символ трапляється бачити того, хто і справді потребує поліпшення житлових умов. Швидше за все, квартирне питання буде вирішене успішно. Коли такої проблеми немає, чекайте змін іншого характеру.

Особливості та призначення

Щоб точніше визначити,, до чого сниться багато кімнат, згадайте, як виглядали деякі з них.

 • Безліч дзеркал говорить про здатність оцінити обстановку з різних точок зору;
 • Спальні уві сні віщують візит гостей здалеку;
 • Непропорційно великі ліжка обіцяють романтику і інтим;
 • Відсутність кутів і прозорі стіни обіцяють широкі перспективи;
 • До чого сниться дитяча, можна розуміти буквально: до появи її законного мешканця;
 • Потайна кімнатка нагадує про потребу в самоті.
 • Замкнуті простори

  Сонник детально роз’яснює, як вийшло уві сні забрести в кімнатку без вікон і дверей. Треба зауважити, не найсприятливіший символ. Через незліченної кількості перешкод сновидец буде готовий ось-ось опустити руки.

  Якщо уві сні ви зайшли в один із залів з цікавості і попали в пастку, саме ця риса характеру може стати причиною реальних неприємностей.

  Коли приснилося, що жодна з дверей не веде назовні, і сновидец блукає по колу, тлумач попереджає про період невдач, який простіше перечекати, ніж подолати.

  Нежилі приміщення

  Якщо приснився коридор, який об’єднує багато кімнат вишуканих і самобутніх, сонник Дмитра та Надії Зими обіцяє, що ви відкриєте в собі несподіваний талант.

  Опинившись в будівлі, де багато ванних кімнат, згадайте, як в них були справи з гідроізоляцією. Сирість обіцяє безліч клопотів, здатних довести до сліз. Якщо уві сні попало влаштувати потоп, в дійсності погіршаться відносини з оточуючими.

  Сонник багато кімнат, до чого сниться багато кімнат уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: