Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник багато цукерок, до чого сниться багато цукерок уві сні

Багато цукерок уві сні — символ приємних подій, дитячої нестримної радості і безтурботності. Сонник нагадує, що тлумачити, до чого сняться такі солодощі, слід виходячи їх виду і дій сплячої персони.

Що пророкує психолог Міллер?

Сонник обіцяє помітне поліпшення фінансового добробуту, трактуючи,, до чого сниться виготовляти це солодкі ласощі. Завдяки власній посидючості і працьовитості, ви досягнете великих успіхів.

Є розсипчасту, хрустку цукерку уві сні, передвіщає Міллером світські задоволення. Людям старшого віку, приснилося сновидіння обіцяє любов. А ось тим, кому довелося їсти кислі льодяники, доведеться наяву випробувати досаду або розчарування в людині, якій безмежно довіряли.

Настають несподівані події

Бачити уві сні дуже багато цукерок, за версією чаклунки Медеї, означає, що наяву сновідящій відчуває великі надії на щось. Цей же сонник пояснює,, до чого сниться є ласощі, обіцяючи матеріальне благополуччя.

Сонник Езопа обіцяє багатство і успіх тим, кому довелося знайти безліч карамелі і шоколаду. Єврейський снотолкователь порівнює приснився образ з приїздом гостей.

Виявити під диваном багато цукерок, позначає, що в реальній дійсності, в вашу спокійне і розмірене життя, несподівано увірветься радість і веселощі, принісши з собою великі зміни.

Готуйтеся до приємностями!

Карамель, в різних і яскравих обгортках уві сні, символізує настання періоду для веселощів і безтурботності. Езотерики, приснилося сновидіння пов’язують з несерйозністю сновидіння, яка зазвичай проявляється тоді, коли людина втомилася від роботи і зобов’язань.

Французький сонник нагадує про те, що не слід забувати про яскраве відпочинку, трактуючи,, до чого сниться дуже багато цукерок. Ласощі різних видів, в тому числі і шоколаду уві сні, свідчать про необхідність урізноманітнити свої сірі будні.

Еротичні моменти

Будь-які солодощі уві сні, за версією доктора Фрейда, ототожнюються з легковажністю сплячої персони в сексуальних відносинах. Ваше неприборкане прагнення отримати максимум насолоди від близькості, іноді пов’язане з величезним ризиком.

Бачити коробку шоколадних цукерок, означає, що сновідящій помилково вважає, що кожна любовна зв’язок призведе до серйозних стосунків.

Наснилося, що купуєте уві сні безліч різних карамельок — ви ніколи не замислювалися над власним здоров’ям і чистотою взаємин з партнером, вступаючи в чергову інтимний зв’язок.

Подробиці: особливості

У Загальних сонник тлумачення сну про солодощі, безпосередньо пов’язане з їх видом, смаком і іншими особливостями. так:

 • Шоколадні цукерки — сповіщають про велику фінансову операцію;
 • Мармеладні — пророкують неймовірний шанс, яким гріх не скористатися;
 • З фруктовою начинкою — обіцяють сновидцу сексуальні пригоди;
 • Карамельні — сповіщають про ідеальний періоді для любовних відносин;
 • Льодяники — попереджають, що не варто розраховувати на більший прибуток;
 • Багато цукерок в коробці — віщують організоване веселощі, запрошення на торжество.
 • Справи сердечні

  Сонник Закоханих вважає: людям, яким довелося їсти багато цукерок, особливо шоколадних, наяву пощастить у коханні. Якщо вони мають кислий смак, значить, доведеться випробувати гірке розчарування в коханій людині.

  Дівчині, якій пощастило отримати в подарунок упаковку цукерок, доведеться в реальності боротися з нав’язливими домаганнями неприємного залицяльника.

  Бачити молодій людині сновидіння, в якому він дарує солодкий презент своїй коханій, згідно Жіночому сонником, позначає, що на пропозицію руки і серця сновидіння, обраниця відповість відмовою.

  Сонник багато цукерок, до чого сниться багато цукерок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: