Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник битися, до чого сниться битися уві сні

Битися уві сні пророкує несподіваний розвиток подій, стрімкі зміни в житті. Щоб розібратися, до чого сниться подібна картинка, потрібно в найдрібніших подробицях пригадати своє сновидіння, не загубивши жодної деталі, звернути увагу на сюжет, дійових осіб і власні емоції, скомпонувавши все це в один осмислений образ і пошукати його роз’яснення в сонник.

Тлумачення сну — битися, багато сонники тлумачать неоднозначно. Більшість сонників виділяють негативний аспект даного сновидіння, проте, щоб дізнатися, до чого сниться і що значить битися уві сні, слід проаналізувати повністю за всім цим видінням, а не окремі деталі.

Згідно сонником Міллера, битися з кимось, віщує неприємності в сім’ї і на роботі. Якщо сутичка з персоною закінчується на користь сновидіння, значить, людина успішно вийде з виниклою неприємної ситуації. Бути переможеним, обіцяє гірке розчарування наяву, тривалі конфлікти і розгляди між колегами або домочадцями.

Великі значення при тлумаченні сновидіння грає мотив, за яким людині довелося лаятися і битися уві сні. Якщо сплячого доводиться відбиватися від грабіжників або провокаторів, значить, в реальному житті має бути серйозна сутичка з недругом, здатна вплинути на подальше життя сновідящего.

Бачити, як б’ються уві сні, тлумачиться сонником як сприятливий період для управління фінансовими коштами, успішність, можливість виграти велику суму грошей.

Підвищення власної продуктивності, діяльну і активне життя, добрі вісті, ось, що означає битися уві сні за сонником Лонго. Брати безпосередню участь в бійці, характеризує сновидіння, як активної людини, яка не чекає від життя сюрпризів, а намагається в міру своїх можливостей, наповнити свої будні цікавими подіями та знайомствами.

Розбороняти забіяк людей, свідчить про любов сплячої людини до ролі миротворця. Однак якщо під час розглядів сновідящій дісталося самому «на горіхи», значить, в реальному житті, при втручанні в чужі справи, керуючись виключно благими намірами, сплячий залишиться винним. Сонник радить дотримуватися нейтралітету і не робити іншим людям «ведмежі послуги».

За езотеричного сонником битися з людиною уві сні, означає наяву щасливі моменти в особистому житті, визнання в колективі, приємні емоції та сюрпризи. Побачити сутичку, позначає гарну можливість що-небудь виграти або отримати якийсь цінний подарунок.

Наявність таємного шанувальника, який боїться зізнатися в своїх почуттях дівчині, намагаючись знайти безліч способів, щоб бути поруч з панянкою, ось, до чого сняться б’ються чоловіки в жіночому сновидінні. Чоловікові подібне бачення говорить про наявність хибних приятелів, здатних в будь-який час «всадити ніж» в спину.

Бійка жінки з різними людьми

Якщо панночці доводиться битися з жінкою, то наяву доведеться зіткнутися з плітками, які про сновидицей розпускають недоброжелательніци, прикидаючись добрими подругами. Щоб уникнути подібних чвар, коштує не присвячувати навколишніх у деталі свого особистого життя, оскільки заздрісниці захочуть додати в «бочку меду ложку дьогтю».

Жінці, якій довелося битися з суперницею уві сні, потрібно звернути увагу на те, хто перший почав сутичку. Стати ініціатором розборки з суперницею, тлумачиться сонником, як наявність у коханої людини подруги, яка може зайняти її місце. Якщо ж уві сні суперниця стала призвідницею бійки, значить на любовному фронті сновідіци повна ідилія і згоду з партнером.

Битися з подругою, тлумачиться сонником, як підсвідоме підозра в корисливих мотивах приятельки. До того ж, дане бачення позначає некоректну поведінку колег або партнерів по бізнесу щодо сплячої особи.

Бійка з коханим уві сні, сонник характеризує гармонію і взаєморозуміння пари, зміцнення зв’язку, бажання бути разом. Якщо дівчині довелося битися з хлопцем, який наяву не є її молодою людиною, то в реальному житті доведеться пережити неприємні моменти, пов’язані з цією людиною.

Якщо довелося уві сні битися з небіжчиком, значить, незабаром доведеться зіткнутися з ситуацією, що вимагає нетрадиційного підходу, креативності та оригінальності.

Корисно знати,, до чого сниться битися уві сні з чоловіком. За сонником, сновидіння вказує на стіну нерозуміння, що виникла між подружжям, напружена обстановка, яка незабаром повинна розрядитися у вигляді грандіозного скандалу. Варто заспокоїтися і привести свої думки в порядок, сформувати свої претензії в осмислений список і спокійно розібратися в ситуації з чоловіком. Найчастіше, все емоції, захоплений сновидицей, роздуті і не несуть в собі раціонального зерна.

Сновидіння, в якому покійний чоловік б’ється, розкриває образу жінки на свого чоловіка, яка часто стосується того, що коханий її залишив одну з загальними проблемами і невирішеними справами. Також, дана картинка характеризує тугу за коханим, ностальгію за минулим життям.

Битися уві сні з батьком, віщує сонником нерозуміння і складності в спілкуванні з родніми людьми, надмірне втручання близьких в особисті справи сновидіння.

Бійка чоловіки з різними людьми

Конфлікти і сварки з другою половинкою на грунті ревнощів, тривалі і виснажливі розгляди, які можуть привести до розриву відносин — це те, битися уві сні з дівчиною. Сонник радить раз і назавжди з’ясувати з обраницею все слизькі питання і більше до них не повертатися.

До чого сниться битися з чоловіком? Дане сновидіння обіцяє вимушену зустріч з неприємними персонами, які будуть загрожувати благополуччю, здоров’ю та життю сплячої людини.

Якщо довелося уві сні битися з мамою, то не за горами серйозні розборки в сім’ї, ініціатором яких стане сам сновідящій. Сонник радить більше уваги приділяти словами батьків вгамувати свою вдачу.

Бійка з померлим, позначає, по сонником, наявність незавершених справ, які, незабаром, дадуть про себе знати. Потрібно підтягнути хвостики на роботі, для того, щоб уникнути догани від начальства.

Уві сні битися з одним, віщує неприємну конфліктну ситуацію, якої не вдасться уникнути. Можливо приятель, зіграє не останню роль в напрузі обстановки.

Битися уві сні з братом, є застереженням матеріальних і фінансових втрат і збитку, виною яких буде власна дурість сплячої людини.

Б’ються тварини

До чого сняться б’ються собаки? Схильність тягнути ковдру на себе і неймовірна жадібність переповнюють людини, потрібно позбутися від цих почуттів, поки вони не зруйнували все те, що сновидець створював роками.

Битися з вовком, застерігають людини про те, що оточуючі не настільки безвинні як здаються, тому варто бути завжди напоготові і «тримати вухо гостро».

Більшість сонників неоднозначно тлумачать, до чого сняться б’ються коти. З одного боку, бачення говорить про наявність осіб, які не проти пожити за рахунок сплячої людини. Вторимо варіантом тлумачення, до чого сняться б’ються кішки, є борошна і докори сумління за недавно скоєний вчинок.

Сонник битися, до чого сниться битися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: