Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бійка з мамою, до чого сниться бійка з мамою уві сні

Якщо уві сні сталася бійка з мамою, то не поспішайте лякатися. Таким дивним чином часто відбивається внутрішній конфлікт сновидіння. До чого ще сниться настільки потворне подія? Сонник пропонує повну розшифровку.

Тримайтеся!

Наснилася бійка з мамою? Настають реальні сімейні розбіжності.

Добре бачити незначну сутичку, яка швидко закінчилася. Уві сні ви позбулися від нагромадилося негативу, і наяву зумієте утримати себе в рамках.

До чого сниться грандіозне побоїще з ріками крові і наслідками? Сонник передрікає доленосні неприємності, скрутне становище та інші біди.

Дійте!

До чого сниться бійка з мамою ще? В душі ви бажаєте покарати власну матір, але стримуєтеся усіма можливими способами.

Наснилася плаче після конфлікту мати? Готуйтеся до скандалів і навіть повного розвалу сім’ї.

Однак сонник попереджає: ви отримали час, щоб виправити поточні положення і уникнути прийдешніх неприємностей.

Хто винен?

Сталося бачити, що мама вас побила? Це означає, що в будинок прийде нещастя, і ви будете звинувачувати тільки себе. Однак пам’ятайте: в ситуації, що склалася немає винних, а постраждають усі без винятку.

Бійка з мамою уві сні покликана зупинити нерозумний вчинок, який ви готові зробити.

Іноді подібний сюжет відображає внутрішній протест, бажання мати особисту точку зору. Сонник радить примиритися з собою і шукати більш зручний вихід з положення.

Подумайте!

До чого ще сниться грандіозна бійка з мамою? Точне тлумачення сну залежить від наявних наяву відносин. Можливо, ви залежні від матері і відчуваєте страх перед нею або її гнівом?

Бажання уві сні побитися з матір’ю може бути продиктовано подіями взагалі не стосуються сім’ї. Наприклад, ви розходьтеся з кимось поглядах, хтось не бажає приймати вашого обранця або обрані цілі, дорікає, вселяє невпевненість т. д.

Відмітка Міллера

Наснилася відчайдушна бійка з мамою? Відмовтеся від задуманого, інакше наживете великі проблеми. Сталося бачити розборки зі свекрухою? Зіткнетеся з недалеким і дуже скандальним людиною.

Ваш вибір?

Сонник наполягає: дуже важливо встановити результат бійки уві сні і особливості самого події.

Наснилася справжня кривава битва? Чекайте в гості кровних родичів, які принесуть своїм приїздом масу турбот і труднощів. Дуже довгий скандал символізує приїзд кількох гостей на тривалий термін.

Якщо мама вас здолала, то втратите щось цінне і важливе. Добре, якщо мати уві сні б’є. Це означає на вибір: приб’ється новий наречений, настане благополучний період або ж вас обдурять.

Більше конкретики

До чого сниться, що ви побилися з власної свекрухою? В реальності вплутається в розборки з безпринципною і безжальної особистістю. Сонник пропонує ще ряд значень.

 • Бійка з тещею обіцяє хвороба.
 • Мачухою — розлад планів, людську жорстокість.
 • Приймальні, названої — вчинення фатальних помилок.
 • Хресною — небезпека.
 • Чи готові?
 • Наснилася зовсім чужа жінка, яка уві сні стала вашою матір’ю? Готуйтеся до доленосних випробувань.

  Сонник нагадує: іноді в образі агресивної матері може з’явитися вороже налаштована потойбічна сутністю.

  Найрідше в мріях можна посваритися з покійною матусею. У цьому варіанті ви попереджені про найсерйозніших промахах і бідах з власної вини.

  Сонник бійка з мамою, до чого сниться бійка з мамою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: