Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бійка з дівчиною, до чого сниться бійка з дівчиною уві сні

До чого сниться бійка з дівчиною? Щоб вирішити це питання сонник рекомендує провести аналіз власних відносин і почуттів, а потім зіставити їх з тим, що довелося бачити уві сні.

Важливий нюанс

Якщо уві сні привиділася бійка з дівчиною, то для початку пригадайте, чи не відчуваєте ви якісь незручності в спілкуванні з конкретною особою. Сновидіння може бути віддзеркаленням страхів і нездатності прийти до взаєморозуміння.

Правильне тлумачення сну може дати поштовх до подальшого розвитку відносин і звільнення від них. Якщо уві сні трапилося з будь-ким битися, то ймовірно наяву ви відчуваєте потребу покарати людину.

За Міллеру

До чого сниться бійка з дівчиною ще? Сонник Міллера думає, що несерйозна боротьба або суперечка означає, що незабаром напруга спаде і все налагодиться.

Додаткові розшифровки

Якщо ж наснилося грандіозна битва з обтяжливими наслідками, особливо якщо ви особисто в ньому брали участь, то в реалі не обійтися без довгих з’ясувань і неприємностей не вийде.

Сонник пропонує ще кілька розшифровок з відповідями.

 • Побачити швидкоплинно — до марним витратам.
 • Пильно спостерігати — до внутрішньої боротьби.
 • Брати участь — до краху починань, розчарування.
 • Перемогти — уникнути неприємних обставин.
 • Розбороняти забіяк — до безпідставним звинуваченням.
 • Отримати поранення — до зради.
 • Може, зустрінетеся?

  Що значить для чоловіка бійка з дівчиною колишньої? Сонник вважає це зазначенням на розтрату життєвої сили.

  Якщо вам довелося битися з колишньою коханкою, то скоро з’явиться нова претендентка. Гучний гризня з колишньої уві сні означає, що наяву стане відома ретельно прихована таємниця.

  Якщо вам трапилося побити колишню, то в реалі ви, нарешті, зможете її пробачити. Наснилося, що вона побила вас? Дама шукає зустрічі.

  До клопотам і труднощів

  До чого сниться бійка, яка сталася з хлопцем? Це бачення сонник вважає недобрим знаком. Вас чекають розбіжності з близькими і труднощі на роботі.

  Якщо дівчині приснилося, що вона побилася з хлопцем, то її життя наповниться клопотами і турботами. Якщо уві сні ви були втягнуті в бійку з хлопцем проти волі, то сонник пророкує неприємні зустрічі з конкурентами.

  «Приб’є» коханець!

  Якщо приснилося рукоприкладство між жінками, то вам загрожують душевні переживання.

  Сутичка між знайомими говорить про те, що ви намагаєтеся комусь нав’язати свою думку. Рознімати їх — неприємним новин здалеку.

  Якщо ж вас випадково поб’ють за компанію, то заімеете коханця (коханку). До речі, сонник впевнений, що галасливий бій між чоловіком і дружиною сниться до довгого і щасливого подружнього життя.

  Сон-перевертень

  До чого сниться бійка з дівчиною через дрібного конфлікту? Це сновидіння-перевертень, яке насправді обіцяє взаєморозуміння.

  Якщо ж жінці уві сні довелося бачити, що чоловіки б’ються через неї, то наяву з’явиться новий шанувальник. Наснилося, що жінки б’ються через чоловіка? Це віщує йому хвороба.

  До нежданому щастя

  Що означає бійка з дівчиною зовсім незнайомій? Якщо ви вплуталися в неї по своїй волі, то сонник характеризує вас як людину схильного до жорстокості.

  Бачити сутичку з незнайомою дівчиною, значить, що щастя впаде на голову. Якщо ж ви побилися з своєю подругою, то задумане здійсниться тільки в кінці життя.

  Сонник бійка з дівчиною, до чого сниться бійка з дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: