Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник бурульки, до чого сниться бурульки уві сні

До чого сняться бурульки? Сонник повідомляє: вони обіцяють зміни, найчастіше на краще. Вирішаться труднощі, закінчиться період невдач, покращаться взаємини. Але також це бачення уві сні віщує матеріальні складнощі, погіршення перспектив, відчуження в сім’ї.

Охолодження почуттів, незговірливість при конфліктах

Наснилося крижана бурулька віщує сплячому охолодження романтичних почуттів. Ще недавно гаряче кохана людина буде викликати набагато менш бурхливі емоції.

Бачити їх уві сні часто обіцяє рішучий, незговірливий настрій. Якщо посваритеся з кимось — не захочете миритися. Така поведінка може лише посилити конфлікт.

До чого сняться звисають з даху бурульки? Сонник пояснює: очікуються матеріальну скруту. Потрібно буде економити кошти і уникати зайвих витрат.

Чи усвідомлюєте свою відповідальність, позбудетеся від труднощів

Наснилося збивати льодинки довгою палицею? Наяву у сновидіння підвищиться відповідальність при виконанні ним своїх обов’язків. Має бути клопітна робота, яка, втім, буде непогано оплачена.

Також збивати великі бурульки уві сні означає, по сонником: незабаром вирішаться труднощі, довгий час заважали повноцінно жити.

Де ви їх бачили?

Сонник трактує бачення, враховуючи, де були бурульки. Отже, ви їх розглядали на:

 • Даху свого будинку — охолодження відносин з домашніми;
 • Багатьох будинках — недолік затишку;
 • Вікні — відчуваєте заздрість, треба позбутися від неї;
 • Деревах — перспективи погіршаться;
 • Паркані — можливі душевні терзання;
 • Сонник Міллера: почнеться смуга удачі

  До чого сниться дивитися, як бурульки падають з дерев? Наяву нарешті невдачі відступляться від сновидіння. Настане довгоочікуваний період удачі, радості.

  Покращаться взаємини, зникнуть складності

  Бачити тануть, капаючі бурульки уві сні означає: треба буде поліпшення взаємин. Однак для цього доведеться докласти зусиль, постаратися налагодити взаєморозуміння.

  Наснилися ці льодинки на деревах? Довгий час мучили вас невдачі і тривога незабаром зникнуть. Розпочнеться смуга везіння і удач — як у діловому, так і особистій сфері.

  Побережіть здоров’я, більше спілкуйтеся з сім’єю

  Довелось є їх? Сонник попереджає: треба поберегтися, оскільки можливі захворювання горла. Також сновидіння віщує заборонені задоволення, а якими наслідками вони обернуться — покаже час.

  До чого сняться несподівано з’явилися бурульки там, де їх поява не передбачалося? У сімейних стосунках можливі холод і відчуження. Треба більше часу приділити душевному спілкуванню з сім’єю.

  Побачити їх на даху — попереду фінансові складності, хвороби, неможливість поліпшити побутовий комфорт, як стверджує тлумачення сну. Не варто впадати у відчай — шукайте вихід із ситуації. Можливо, вдасться знайти додатковий заробіток.

  Відмінні перспективи, рішення проблем

  Бачити блискучі довгі бурульки уві сні віщує: в майбутньому сновидіння чекають блискучі перспективи. Якщо він поки самотній — незабаром знайде сімейне щастя.

  Наснилися падаючі? Сонник обіцяє: дуже скоро налагодяться «заморожені» або відкладені справи. Також зможете вирішити «завис» питання.

  Якщо падала велика бурулька — наяву чекають великі проблеми, але сновидец з ними успішно впорається.

  Побачити уві сні багато цих ледишек спекотним літом означає: треба буде щось таємниче і загадкове.

  Сонник бурульки, до чого сниться бурульки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: