Сонник бабка, до чого сниться бабка уві сні

Бабка здавна сприймалася, як втілення безцільності і легковажності. Це знайшло відображення і в сонниках, які, втім, бачать різницю в тому, до чого вона сниться різним людям. Тлумачення залежать від того, бачив її уві сні чоловік або жінка, вільна вона літала або була спіймана.

Бачити пурхає красуню

Безцільне прохань бабки уві сні віщує порожні турботи. Наснилося, як вона літає над сплячою людиною — до порожнього веселощам. До чого вона сниться жінці: її подруги нічого з себе не представляють — чи не час бути прискіпливіше у виборі кола спілкування?

Політ над водою, за сонником Гришиной, до подорожі, яке виявиться марним. Сонник Циганки уточнює: мається на увазі авіа переліт. Якщо вона сідає на руку, то це означає, що попереду чекають судові позови.

Заборонені фантазії

Тлумачення сну Фрейдом відкриває таємниці прагнень, які людина старанно ховає сам від себе. Якщо бабка сниться жінці, це може перевернути все її життя. Знайома дівчина відкрито зізнається в любові і спокуса покуштувати солодкої лесбійської зв’язку виявиться для сновідіци непереборним.

Чоловік, якому наснилася бабка, зустрінеться із спокусливою особливої, легковажною, легко йде на зближення, яка змусить його забути про борг.

Лінь і працьовитість

Езотеричний сонник зазначає, що бабка уві сні означає лінь, яка і є наяву причиною невдач у справах. Безліч стрекотливих комах символізує орду нероб, які паразитують на вашій праці — більшість справ, при наявності помічників, доводиться вирішувати поодинці. В цьому немає ні благородства, ні раціональності, таке несправедливе розподіл обов’язків шкодить бізнесу.

Поруч з мурахою

Загальновідома байка Езопа відображає стародавні символи працьовитості і недалекоглядності, що розділяються і багатьма сонниками. Вони інтерпретують мурашки, як втілення захисту і великих фінансових успіхів, а якщо він уві сні кусає — якусь таємницю, викриття якої позначиться на долі. До чого сниться побачити разом мурашки і бабку? Сновидінню належить зробити вибір — животіти або досягти великих висот.

Бабка поруч з мурахою символізують два шляхи — споглядальний і творчий. Людина може досягти успіху, але ціна його висока — подолання самого себе, своєї вродженої ліні. Якщо приснилося, ніби комахи кусали сновидіння, він отримає повідомлення, яке підштовхне до змін.

Ловля комах

За сонником Білого Мага, спроба зловити її уві сні віщує зусилля, витрачені на дрібниці, які того не варті. У реальному житті слід розмежувати дійсно важливі цілі і одномоментні пориви.

Також вважається, що ловити велику бабку, то це знак: хтось шукає слушної нагоди нишком нашкодити. Бачити її в руці — чекай підступу.

Сонник Міллера про збитки

Міллер відзначає: бачити хмару бабок уві сні пророкує розгадку таємниці, яку довго приховували від сновидіння. Наснилося вбити її і бачити мертвою — покупка виявиться невдалою. Вбити ту, яка кусала — потерпіти збиток від легковажності.

Сонник бабка, до чого сниться бабка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: