Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник автомобіль — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Автомобіль грає важливу роль в житті сучасної людини. Марка автомобіля уві сні, в залежності від того, як ви ставитеся до неї, визначає ваше становище в даний момент. Якщо в житті ви звикли їздити на «мерседесі», а вам сниться сон, що в вашому гаражі стоїть інша машина (скажімо, «москвич»), то сон передвіщає вам фінансові проблеми, великі зміни в житті на гірше. В такому випадку хорошим знаком буде, якщо уві сні ви знову побачите себе у вашій машині, тому що це буде означати, що ви легко впораєтеся з труднощів, і ваше життя знову налагодиться.

Якщо уві сні ви залишили свою машину десь і не можете знайти, то в реальному житті у вас виникнуть труднощі на роботі і в сім’ї, причиною яких може бути ваше легковажну поведінку. Якщо вашу машину уві сні у вас відібрали, то сон передвіщає вам, що скоро ви залишитеся без роботи. Інші люди скористаються вашими ідеями і зароблять на них купу грошей, поки ви будете животіти. Якщо уві сні ви побачили, що у вас інша автомашина — красива, нова і дорога, то в житті вас чекає зміцнення становища в суспільстві, нові знайомства, захоплюючі поїздки по далеких країнах, благополуччя і щастя. Однак якщо ця машина у вас зламається, то непередбачені обставини завадять вашому благополуччю. Дивіться тлумачення: Зламати.

Пошкодження кузова на автомобілі будуть означати, що ваші справи турбуватимуться. Якщо ця пошкоджена машина буде білого кольору, то вашу радість затьмарять скандали, неприємності, неоплачені борги і проблеми з банками. Якщо вона буде абсолютно нової, але чорного кольору і з ушкодженнями кузова в задній частині, то скоро вам доведеться поховати когось із близьких родичів. Звістка про смерть родича застане вас зненацька, хоча він помре після тривалої хвороби. Ви переживете важкий час.

Якщо нова, але вже бита машина стоїть біля будинку ваших друзів, сон передвіщає вам отримання поганих звісток від ваших друзів, які, швидше за все, будуть очікувати від вас реальної підтримки і допомоги. Сон, в якому ви їдете на автомобілі і бачите, що на приладовій панелі спалахує червона лампочка, попереджає вас про небезпеку і фінансові втрати, які, можливо, будуть пов’язані з дорогою або автомобілем. Дивіться тлумачення: світло. Якщо уві сні ви бачите, що в вашому автомобілі одне з вікон виявилося відкритим, то остерігайтеся крадіжки. Вас чекає безліч перешкод на шляху до здійснення задуманого, якщо раптом ви побачите уві сні, що скла в вашому автомобілі розбиті. Бачити уві сні, що один з ваших близьких друзів або родичів навмисно спотворює ваш автомобіль, то, як би надалі не склалися ваші стосунки з ним, його допомогу вам виявиться ведмежою послугою і в результаті стане причиною вашої сварки з близькими людьми, яка згодом вас приведе до повного розриву з ними. Якщо уві сні ви бачите незнайомих людей, що розбивають ваш автомобіль, то зловмисники готують проти вас змову.

Швидкість їзди на автомобілі, якість дороги і тривалість поїздки уві сні означають складові вашого успіху. Швидка їзда на автомобілі по небезпечній і слизькій дорозі, якщо все закінчилося благополучно, віщує вам успіх в ризикованій справі. Якщо вас хотіли затримати працівники автоінспекції, але їм це не вдалося, то ви вдало уникнете небезпеки в скрутному і ризикованому підприємстві.

Якщо уві сні ви бачите, що ваша автомашина з легкістю долає важку ділянку дороги, то в реальному житті ви успішно впораєтеся з неприємностями і труднощами. Особливо добре бачити уві сні, що ви, минувши небезпечну ділянку, благополучно виїхали на широку і рівну дорогу. Якщо в цей момент на вулиці було світло і стояла ясна погода, то вам дивом вдасться виплутатися з важкої ситуації, в якій ви опинилися, і ваші справи підуть в гору. Якщо уві сні ви звертаєте з великої дороги на невелику і вузьку, то у вашому житті відбудуться неприємні зміни, в яких ви будете звинувачувати тільки себе самого. Дивіться тлумачення: дорога, лід.

Їздити уві сні по колу на автомобілі — знак того, що ваші справи застопоряться, ви попадаєте духом і розгубитеся. Зазвичай від того, як ви поведете себе уві сні, так і складуться ваші обставини наяву. Тому постарайтеся зійти з кола уві сні, причому з мінімальним ризиком для себе і для автомобіля. Сон, в якому ви їдете з друзями на їх машині, дивіться у вікно і бачите прекрасні живописні картини, означає, що ви будете тісно пов’язані з цими людьми по роботі, яка виявиться вигідною для всіх. Разом з цими друзями ви також будете проводити чимало вільного часу, що доставить вам велику радість і задоволення. Якщо на вашому автомобілі спустило колесо і ви не можете їхати далі, то вас чекають перешкоди і неприємності в справі, якою ви займаєтеся в даний момент. Якщо ви полагодили або замінили колесо уві сні,

Несподівано загальмувати уві сні — знак перешкод і неприємностей, з якими ви зіткнетеся у вашій роботі. Якщо ви встигли загальмувати вчасно, то вам вдасться уникнути небезпеки, що нависла над вами. Якщо ви з усіх сил тиснули на гальмо, але автомобіль вас не слухався, то сон передвіщає вам різку зміну у всіх ваших справах у зв’язку з обставинами, що не залежать від вас. Навпаки, ви сильно залежними від інших людей, і сон попереджає вас, що вам потрібно гарненько задуматися про своє майбутнє вже зараз, поки ще не пізно. Постарайтеся відмовитися від легковажного способу життя і екстравагантних звичок, які можуть розорити вас. Якщо ви включили в автомобілі задній хід, то в житті ви раптом зміните своє рішення і відмовитеся від своєї затії. Сон, в якому ви хочете їхати вперед, а автомобіль несподівано починає їхати назад, означає, що незабаром ваші справи зміняться на гірше і фортуна змінить вам, щоб ви не робили. Потрапити в аварію на дорозі уві сні і не постраждати — знак того, що ви, як то кажуть, просто народилися в сорочці і вам вдасться успішно уникнути небезпеки, яка загрожує вам. Дивіться тлумачення: Аварія.

Якщо уві сні ви їдете на машині легко і швидко, то ваші плани успішно здійсняться. Сон, в якому ви їхали на автомобілі і збили пташку, означає, що ви отримаєте неприємну звістку, яке вас дуже засмутить. Якщо ви розчавили тварина, то потрібно звернути увагу на те, яка саме тварина ви розчавили (за назвами). Якщо після наїзду у вас залишилося неприємне відчуття, то перемога над ворогом не завдасть вам радості, а якщо ви злякалися, то вас чекають неприємності, прикрощі і великі клопоти. Бачити уві сні, що хтось розчавив велику руду собаку і кругом розбризкана кров, то пройде деякий час і близький вам людина, може бути, чоловік або дуже близький друг, стане жертвою безглуздого нещасного випадку і помре. Звістка про його смерть потрясе вас. Сон пророкує вам тривалу хворобу, страждання і сльози. Дивіться тлумачення: тварини, собака.

Якщо уві сні ви зупинилися при червоному світлі світлофора, то в ваших справах виникнуть перешкоди, які важко буде подолати через бюрократичні перепони або поганих законів. Якщо ви проїхали на червоне світло, не зупинившись, і при цьому вас не затримали працівники автоінспекції, то вас чекає успіх у ризикованій справі і вам вдасться вдало уникнути небезпеки. Зупинитися уві сні на зелене світло світлофора — знак вашого впертості і незговірливість, через які ви постійно тупцюєте на місці і нічого не можете довести до кінця.

Бачити уві сні, що хтось відламав кермо на вашому автомобілі, означає, що ви перебуваєте в повній розгубленості і не знаєте, що робити через помилки, скоєних іншими людьми. Однак якщо уві сні ви знаєте, як його полагодити, або полагодите його, то доля буде сприяти вам і ви вдало виплутатися з важкої ситуації. Сон, в якому ви бачите, що вся ваша машина в грязі, і просите ваших родичів вийти з неї, тому що ви збираєтеся очистити машину, віщує, що скоро ви продасте свій автомобіль. Їхати на автомобілі, порушуючи правила, — передвісник того, що ви будете вести нечесну гру зі своїми партнерами або родичами. Їхати по смузі зустрічного руху — погана прикмета, що означає, що образа або образу змусять вас зробити підлий і безчесний вчинок, і вашій родині або партнерам доведеться нелегко.

Сонник Лоффа

Сновидіння, в якому фігурує автомобіль, може бути викликано виключно тим, що це найзручніший вид транспорту. У цьому випадку акцент у тлумаченні значення сну слід зробити на іншому змісті сну. Але коли машина виступає в ролі одного з центральних елементів, то на цей образ треба звернути пильну увагу. Автомобілі можуть бути уві сні в декількох різновидах — це їзда в якості шофера або пасажира, покупка або аварія.

Як правило, сни про аварію попереджають про якусь загрозу дорогим для нас людям. Вони можуть говорити про невміння опановувати ситуацією і захищати інших, а в ряді випадків їх можна розцінювати як застереження, яке слід взяти до уваги негайно. У разі, коли аварія відбувається на що зазвичай використовуються вами дорозі, ефект дежа-вю здатний стати потужним фактором. Не забувайте бути уважними при поїздках на автомобілі, адже манера лихачити дуже небезпечна.

Якщо уві сні ви пасажир, то таким чином дає про себе знати відчуття контролю над вашим життям, що виходить від людини за кермом. Якщо машину веде хтось із знаменитостей, наприклад, поп-зірка або політик, то важливо проаналізувати свої почуття до неї і те, наскільки ви їй довіряєте.

Купівля машини означає або реалізацію бажання, або символічне рішення проблеми. Подібний сон говорить про бажання мати те, що поки вам не по кишені. Придбання транспортного засобу на авторинку — таке сновидіння просто допомагає зробити правильний вибір. Якщо ви ведете машину самі, згадайте, хто був пасажиром: це люди, в житті у вас викликають особливе почуття відповідальності. Це можуть бути представники різних сфер життя. Має значення, як ви з ними пов’язані і прямуєте в різні пункти призначення або ж в один.

Сонник Фрейда

Автомобіль, як складний механізм, є одним з яскравих і потужних фалічних і чоловічих символів. Якщо у вас престижна іномарка, то ви пишаєтеся своїм здоров’ям і невтомністю. Якщо у вас кілька автомобілів, то ви маєте одночасно декількох сексуальних партнерів. Їзда на машині з великою швидкістю означає отримання задоволення від статевих стосунків з партнером. Обережна їзда на машині або їзда з малою швидкістю говорять про невпевненість в обраному партнері і про ваш дуже серйозне ставлення до цієї проблеми. Поїздка на попутному автомобілі говорить про те, що ваші сексуальні контакти, на жаль, нерегулярні.

Ремонт автомобіля говорить про сильне прагнення до статевого акту. Догляд за автомобілем говорить про хорошій фізичній формі і високому тонусі організму. Ремонт справного автомобіля говорить про наявність у вас досить розвиненого комплексу неповноцінності або про вашому перевагу заняттями сексом з елементами мазохізму. Навмисна поломка свого автомобіля говорить про бажання досягти своєї мети будь-яким шляхом, при цьому ви готові пустити в хід всю свою хитрість і навіть підступність. В’їхати на автомобілі в гараж, тунель або інше замкнутий простір означає отримане задоволення від статевого акту.

Опинитися в автомобілі на відкритій пустельній місцевості або на пляжі означає занепокоєння за майбутній контакт. Якщо ваш автомобіль розграбували, розбили або зламали, то ви можете отримати захворювання або травму статевих органів. Старий або розбитий автомобіль символізує статеві захворювання або сексуальні розлади. Втрата або прокол колеса символізує імпотенцію. Якщо ви задавили кого-небудь або самі потрапили під автомобіль, то це символізує статевий акт.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що Ви їдете в автомобілі, означає Вашу активність і успішність в Справах. Якщо Ви потрапили в автомобільну катастрофу, після такого сну не очікуйте гарних вражень від тих розваг, в яких Ви збираєтеся брати участь. Бачити себе вдало уникнув автомобільної катастрофи — хороший знак: Вам вдасться чесно уникнути зіткнення з противником Ваших задумів. Купувати уві сні машину — теж добрий знак того, що Ви зумієте відновити своє колишнє гарне положення, але продавати машину — до неприємних змін у долі.

Керувати машиною — передвіщає втрати, іноді хвороби. Бути на ходу викинутим з автомобіля — до неприємних известиям. Зламана машина — це теж сон, що передвіщає невдачі. Просто побачити уві сні автомобілі — до поїздок, змін у долі, приємним подорожам. Якщо Ви бачите, що Ваш автомобіль зник, його викрали — це означає зрив багатьох Ваших задумів, від яких залежить майбутнє. Виходити з автомобіля — знак успішного здійснення планів, що принесе Вам заслужене задоволення.

Сучасний Сонник

Поїздка в автомобілі віщує приємні клопоти наяву, які, скоріше за все, закінчаться змінами в справах. Людині, якій сниться автомобіль, де роблять прибирання салону, слід озирнутися навколо і постаратися налагодити хороші відносини з людьми, особливо впливовими. Якщо вам снилася покупка такого дорогого автомобіля, що гроші на нього у вас могли з’явитися хіба що тільки уві сні, це сповіщає про майбутні осічка, невдачах і провалах в справах. Приготуйтеся до випробувань і сприймайте їх по-філософськи. Якщо уві сні ви перефарбували свій автомобіль в новий колір, то незабаром зірвете великий куш. Закривання багажника автомобіля сниться як підказка: вашому характеру властива ощадливість, і вона незабаром дозволить вам стати володарем бажаною речі.

Езотеричний Сонник

Керувати автомобілем — відряджати, управляти людьми, вміло настільки, наскільки ви ведете автомобіль. Їхати задом — ви уподібнилися тим, хто раніше командував раніше. Купувати — у вас з’явитися можливість просунутися по службі. Бачити шикарний автомобіль, недоступний по життю — до збитків, втрат. Можлива, ваша машина буде вкрадена. Старий, розбитий, такий як наяву — вам випаде нагода добре заробити, купити нову машину.

Сонник Мандрівника

Емоційний стан, особисте життя сплячого, загальний стан справ і відносин (виходячи з зовнішнього вигляду і характеру руху). Мотор автомобіля серце, енергія, воля, головне життєве спонукання, намір сновидіння. Самому рулити власна відповідальність за всі події, що; зв’язок зі своєю долею. З увімкненими фарами знаменна подія; весілля. Старий старі плани, справа, повторювані почуття, відносини.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні Ви їдете в автомобілі, такий сон віщує швидке приємне проведення часу, яке обіцяє Вам нове знайомство. Якщо уві сні Ви потрапили в автомобільну катастрофу, після цього сну чекайте раптового розриву з Вашим коханцем. А якщо Ви бачите, що катастрофи вдалося уникнути, це хороший знак. Ви зможете приховати від уваги постійного партнера Ваші любовні пригоди на стороні.

Сонник Хассе

Згідно тлумаченням мадам Хассе: сидіти в автомобілі — нездійсненні мрії, їхати в ньому — коротка дорога. Бути уві сні постраждалим через автомобіль в аварії — можливі неприємності по службі. Керувати автомобілем — ти занадто самовпевнений.

Сонник Цветкова

Самому вести машину — до бідності, їхати в автомобілі — символ особистого життя і одруження. Паркуватися — пора розриву відносин.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: