Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник аборт, до чого сниться аборт уві сні

Приснився аборт може передвіщати реальні події прямо протилежного значення: зачаття і благополучні пологи. Роз’яснюючи,, до чого сниться аборт, сонник не упускає з уваги і алегоричним тлумачення. Настільки радикальний і непоправної вчинок уві сні свідчить про схильність до поспішним рішенням, наслідки яких можуть виявитися непередбачуваними.

В силу фізіологічних особливостей ці сни бачать переважно жінки. Хоча бувають і винятки: чоловікам теж іноді є подібні бачення. Як правило, вони є підсвідомим закликом бути уважнішими до коханої. Відомі приклади, коли саме такий сюжет попереджав чоловіка, що його дружині загрожує небезпека або у неї серйозна проблема.

Якщо жінці довелося бачити уві сні аборт, сонник вважає, що приснилося не з ряду прогнозів. Настільки вражаючий сюжет свідчить про вже існуючі проблеми і відображає тривожний стан сновідіци.

Нерідко робити аборт уві сні доводиться не тільки заміжнім жінкам, а й зовсім юним дівчатам. Подібні сюжети ночами відвідують тих, хто має намір зізнатися в своїх почуттях чоловікові своєї мрії. Сонник радить утриматися від цього наміру, тому що ймовірність того, що вам дадуть відповідь взаємністю, мізерно мала.

Медичні тлумачення

Тлумачачи,, до чого сниться зробити аборт, сонник попереджає про можливі проблеми, пов’язані зі станом здоров’я. Приснилося слід вважати нагадуванням подбати про себе, вжити профілактичних заходів, в разі необхідності пройти медичне обстеження.

Дивні, що лякають або ж, навпаки, викликають напади щастя, потім гірке розчарування в момент пробудження сни після аборту цілком зрозумілі з медичної точки зору. Не секрет, що аборт — серйозне фізичне і психологічне випробування, після якого організм намагається прийти в норму, в тому числі і за допомогою яскравих сновидінь.

Якщо жінці після аборту сниться дитина, нещодавно подія, що відбулася слід сприймати, як життєвий урок. Це сновидіння про минуле, а не про майбутнє. Сновидицей слід бути більш самостійною у прийнятті рішень.

Як говорить сонник Міллера, аборт часто бачиться вночі напередодні звершення відповідального вчинку. Настільки лякаючий образ навіяний побоюванням зробити помилку, звинувачувати в якій доведеться тільки себе.

Якщо сновидець — лікар-хірург, сонник Міллера пропонує дещо інше тлумачення сну: аборт в даному випадку символізує непростий вибір між професійним обов’язком і досить аргументованими причинами їм знехтувати. Те,, до чого сниться такий образ, вважайте нагадуванням про те, що клятва Гіппократа понад усе.

Зіставляючи такі несумісні образи, як вагітність і аборт, сонник вказує на вибір між добром і злом, який вам належить зробити. Чому віддати перевагу: поступку заради сьогочасної вигоди або власне душевний спокій — вирішувати вам.

Побачити уві сні аборт трапляється тим, в чиєму житті зараз настала чорна смуга. Приснилося символізує крах усіх надій, депресію і безвихідь. Сонник закликає мобілізувати всі свої душевні сили, щоб пройти це випробування. Постарайтеся акцентувати на позитивних емоціях і не забувайте хвалити себе навіть за найменші досягнення.

Буває так, що вагітна може уві сні хотіти зробити аборт. Даний сюжет уособлює крайню ступінь невдоволення низкою обставин і гостре бажання одним махом все, якщо не виправити, то хоча б змінити.

У таких ситуаціях сонник трактує аборт як вираз протесту, пориву що-небудь зробити всупереч. Подібні бажання уві сні явно свідчать про необхідність діяти, але не зопалу. Побачене закликає зважити всі за і проти і знайти оптимальне рішення.

Сонник аборт, до чого сниться аборт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: