Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник арешт — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Взагалі, сон про арешт і заарештованих віщує неприємності і погані новини. Якщо уві сні ви бачите озлоблених арештантів, які сидять в клітці, то вам вдасться вийти сухим з ​​води після того, як заподієте іншим людям багато занепокоєння і неприємностей. Сон, в якому заарештованому вдалося втекти, але його зловили і під конвоєм привезли назад, означає, що, як би ви не старалися піти від проблем, вони все одно нікуди не дінуться, і вам доведеться вирішувати їх так чи інакше.

Якщо уві сні ви бачите, що вас заарештували, то вам необхідно прийняти важливе рішення, на яке у вас не вистачає мужності. Якщо ж уві сні вам вдалося уникнути арешту, то ваші рішучі дії дуже озадачат супротивників і поставлять їх в незручне становище. Якщо під час арешту вам також погрожують зброєю, то ваш коханий докладає всіх зусиль, щоб повернути ваше розташування. Однак якщо ви не далися в руки ворогам, то надії вашого коханого марні, тому що він не може запропонувати вам те, з чим ви б погодилися. Якщо уві сні ви стаєте свідком арешту інших людей, то ваші плани не збудуться через вашу нерішучості. Якщо уві сні ви побачите заарештованих в клітці і вони загрожують вам, то ви маєте ворога, який мріє з вами як слід розправитися, але зараз він позбавлений такої можливості з об’єктивних обставин.

Езотеричний Сонник

Заарештовано ви — сон закликає вийти на свободу, розлучитися зі страхами, які вас мучать. Крім того, сновидіння означає, що ви повинні проявляти більше обережності, оскільки зараз ризикуєте зовсім даремно. Також ви, схоже, задумали зробити якийсь недобрий або легковажний вчинок. Сон попереджає, що вам треба від нього утриматися. Крім того, він може означати, що ваша бідність або нещастя зміняться радістю. Якщо вдалося з-під арешту благополучно піти, то що терзають вас проблеми скоро благополучно вирішаться. У вашому сні заарештовують незнайомих людей — це натяк на те, що вам треба щось поміняти в своєму житті. Якщо ж ви когось заарештували, то повністю підпорядкуєте своїй волі якоїсь людини.

Еротичний Сонник

Сон, в якому Ви піддаєтеся арешту, передрікає катастрофу в любові з Вашої вини. Якщо молода жінка бачить свого коханого заарештованим, значить, наяву у неї з’явиться привід засумніватися в його вірності. Якщо ж він чинить опір при арешті, значить, суперниця залишиться ні з чим. Точно так же слід трактувати сон чоловіки, в якому заарештовують його пасію.

Сонник Міллера

Бачити уві сні, що на Ваших очах арештовані незнайомі Вам люди, означає, що задумані Вами зміни ви не зважитеся здійснити через таємних побоювань перед невдачею. Якщо заарештовані чинять опір, то такий сон обіцяє Вам успішне завершення нових починань.

Сучасний Сонник

Якщо на ваших очах уві сні були арештовані незнайомі вам люди, — це може означати, що ви, побоюючись невдачі, які не зважитеся здійснити задумані вами зміни.

Сонник Мандрівника

Для жінки — пропозиція про заміжжя, для чоловіка — несподіване ділову пропозицію.

Сонник Цветкова

Твій арешт — несподіванка, несподіване ділову пропозицію.

Сонник Хассе

Скоро зустрінеш неприємність.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: