Сонник абрикоси до чого сняться абрикоси уві сні

Побачені уві сні соковиті абрикоси — провісники успішних починань, любовних пригод. Сонник,, до чого сниться цей фрукт, тлумачить залежно від приснився сюжету.

Присмак печалі і тривоги має тлумачення Сучасного сонника, в якому побачені уві сні абрикоси ототожнюються з серйозними проблемами, причиною яких служить легковірність сновідящего. Можливо, Вам слід реально подивитися на навколишній світ і об’єктивно оцінювати поруч знаходяться людей.

Абрикосовий сад

Квітучі абрикосові чагарники нагадують про те, що сновидець занадто захопився мріями і фантазіями, абсолютно відірвавшись від зовнішнього світу. Якщо Ви вчасно не повернетеся в дійсність, то зіткнувшись з реальністю, будете сильно розчаровані.

Бачити на дереві стиглі абрикоси пророкує сонником прекрасні перспективи в недалекому майбутньому. Те,, до чого сниться сновидіння з зеленими плодами на дереві, пояснюється неготовністю сплячої людини взяти на себе відповідальність за курування нового справи або створення повноцінної сім’ї.

Якщо уві сні, на абрикосовому дереві, плодів і зовсім не виявилося, значить, Ваша довірливість і відкритість є причиною серйозних невдач. У будь-якому випадку, зараз не завадить «фільтрувати» інформацію, що надходить ззовні інформацію, навіть якщо новини звучали з перевіреного джерела.

Збір врожаю

За версією Фрейда, зривати абрикоси чоловікові уві сні, свідчить про швидку зустрічі з наївною і недосвідченою в сексі партнеркою, від близькості з якої сновидец отримає масу задоволення і позитивних емоцій. Жінці, приснилося сновидіння обіцяє запаморочливе любовну пригоду, без натяку на продовження відносин.

Сонник Міллера підказує,, до чого сниться збирати або купувати абрикоси великими перспективами, що дають шанс сновидцу вигідно вкласти свій капітал або організувати прибуткове підприємство.

Якщо уві сні, зібрані в відрі фрукти були недостиглі, або зіпсовані, значить, для успішного завершення розпочатої справи, слід самостійно стежити за його просуванням.

Збирати персики з дерев, укладаючи їх у відра або кошики, пророкує тлумачами хороший фізичний і духовний стан сновидіння. Тривожні перспективи обіцяє сновидіння, в якому доводиться збирати абрикоси з землі, що символізує марне очікування.

Відповідно до інтерпретації сонника Соломона, то,, до чого сниться рвати персики, свідчить про неминучі неприємності. Почути таку пропозицію уві сні від персонажа протилежної статі, обіцяє сексуальну близькість наяву.

Поїдання фруктів

Згідно з тлумаченням сонника доктора Фрейда, абрикоси є символом жіночих грудей і сідниць. Їсти соковиті плоди уві сні, відображає стадію закоханості і пізнання партнерами один одного. Зараз Ви відчуваєте якусь ейфорію від спілкування з коханим, тому майбутнє сприймаєте в рожевих тонах.

Те,, до чого сниться є абрикоси, описано в сонник Міллера. Згідно тлумачу, приснився сюжет символізує наближення неприємних і несподіваних подій. Бачити, як хтось їсть соковиті стиглі абрикоси — в реальному житті, нинішнє оточення не відповідає Вашому світогляду, переконань і інтересів.

Наснилося, що пригощаєте друзів або приятеля абрикосами, спостерігаючи, як він їсть, є своєрідним радою не марнувати дорогоцінний час на порожні справи.

Інші дії

Продавати абрикоси уві сні обіцяє сонником успішне ведення бізнесу, можливість додаткового заробітку. Бачити, як хтось займається продажем персиків — до щасливому збігу обставин.

Наснилося, що довелося красти абрикоси — остерігайтеся чужого впливу. Піддавайте сумнівам навіть саме авторитетну думку, самостійно аналізуючи ситуацію і інформацію, що надходить.

Сонник абрикоси, до чого сниться абрикоси уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: