Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник аварія на дорозі, до чого сниться аварія на дорозі уві сні

Аварія на дорозі — страшне видовище. Як підказують сонники, сюжет, в якому сновидец ставати учасником ДТП — це попередження про швидкі неприємні події. Відкладіть на час справи, які не потребують термінового вирішення, а ті, з якими почекати немає можливості — ретельно обмірковуйте. Тлумачачи,, до чого сниться автомобільна катастрофа, не забувайте враховувати подробиці, побачені уві сні.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася аварія на дорозі, і ви бачите, що над машинами клубочиться дим, то це означає, що вас чекають неприємності на роботі, починаючи від натягнутих відносин з колективом, закінчуючи відкритим протистоянням.

Так само нічого доброго не віщує тлумач і дівчатам, які побачили уві сні автокатастрофу. Таке бачення означає знайомство з імпозантним чоловіком, який на ділі виявиться альфонсом і бабієм.

Який транспорт потрапив в ДТП

Великий вплив на тлумачення сну мають подробиці сновидіння. Якщо ви бажаєте зрозуміти,, до чого сниться аварія на дорозі, враховуйте, що за транспортний засіб розбилося уві сні:

 • Автомобіль — не варто вирушати в дорогу;
 • Автобус — до нерозуміння з близькими;
 • Вантажівка — проблеми на роботі зіпсують вам настрій;
 • Швидка допомога — ви будете мати потребу в «доброго слова»;
 • Поліцейська чи пожежна машина — до проблем з владою.
 • Відбутися переляком, чи Небезпека не дрімає

  До чого сниться аварія на дорозі, потрапивши в яку, ви дивом уникли травм, підкаже сонник пастора Лоффа. Вас чекають неприємності, наслідки яких можуть згубно позначитися на кар’єрі, але ви все ж зумієте «повернути» перебіг подій в безпечне русло.

  Наснилася автоаварія, в якій загинуло багато людей, а ви навіть не злякалися? Ви станете випадковим учасником великого конфлікту, але завдяки сильному Ангелу Хранителю, вас ніяк не торкнеться ця історія.

  Плачевні наслідки аварії, як символ неприємностей

  Бачити уві сні автоаварію, в якій ви отримали сильні каліцтва — ознака того, що пора почати думати, перш ніж щось робити, віщає сонник Цвєткова. Ви покладаєтеся на «авось», здійснюючи будь-які ризикові вчинки. Врахуйте, удача не буде «посміхатися» вам вічно. Особливо, якщо винуватцем автоаварії уві сні стали ви.

  Ще гірше, якщо вам приснилося, що аварія на дорозі поклала кінець вашому земного існування, стверджує Східний сонник. Проблеми і невдачі потягнуться до вас низкою, роблячи життя нестерпним.

  Бачити з боку — знак допомоги і покровительства

  Всім тим, кому приснилось, що вони стали свідками аварії на дорозі, сонник Ванги рекомендує стримати свій запал, в спілкуванні з оточуючими людьми. Ви дозволяєте собі занадто багато вольностей. Краще простягніть руку допомоги в критичний момент, вони це оцінять.

  А ось, на думку Жіночого сонника,, до чого сниться сон, в якому ви допомагали рятувати тих, хто вижив в автокатастрофі: вас чекає роман з людиною, який закрутить вам голову відразу після знайомства. Не факт, що роман переросте у щось більше, але ось сильним покровителем ви обзаведетеся.

  Сонник аварія на дорозі, до чого сниться аварія на дорозі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: