Сонник аварія, до чого сниться аварія уві сні

Як вважає Сучасний сонник, аварія, в яку ви потрапляєте в сновидінні, є попередженням про те, що ви опинитеся в будь-якої складної ситуації, станете жертвою шахрайства або обману. При вирішенні фінансових і комерційних питань вам слід проявляти велику обережність. Постарайтеся менше довіряти людям, особливо родичам і знайомим, деякі з них можуть зрадити або підставити вас в будь-який момент. Є і ряд інших пояснень,, до чого сниться подібне. Наприклад, побачити такий сюжет уві сні — до конфліктів або зіткнень з Вашими недоброзичливцями, заздрісникам або ворогами.

Тлумачення сну Фрейдом

Фрейд в своєму тлумаченні вважав, що сон про аварію або поломки якогось обладнання сигналізує про страх сновидіння перед порушенням нормальної роботи статевих органів. Побоювання можуть бути викликані емоційної або фізичним навантаженням, стресом. Якщо уві сні відбувається кілька поломок, це говорить про нав’язливому страху смерті.

Якщо приснилися травми, отримані кимось при зіткненні машин, це означає, що вам доведеться випробувати на собі приниження, зраду або удар по самолюбству.

Це джерело описує також, до чого сниться бути в ролі стороннього спостерігача. Бачити аварію з боку — до зустрічі з дурним і безглуздим людиною, з яким ви будете пов’язані діловими чи особистими відносинами.

Ще Фрейд вважав, що аварія уві сні відображає прагнення до статевого акту. Те ж тлумачення справедливо і для сновидіння, в якому вас збиває транспортний засіб. Присутність в такому сновидінні родичів або друзів говорить про назріваючу серйозному конфлікті. Ви поки що в стані його стримувати, але надовго вас точно не вистачить.

Сучасний сонник

Бачити уві сні розбиті автомобілі, які постраждали під час аварії — до того, що наяву потрібно максимальний контроль над ситуацією. Сучасний сонник стверджує, що ви зможете здійснити задумане лише в тому випадку, якщо не будете покладатися на інших і сподіватися, що хтось зробить всю роботу.

Якщо приснилося, що вдалося уникнути аварії лише дивом, в реальності зможете вийти переможцем із самої складної і заплутаної ситуації, а проблеми (особисті, фінансові) вирішаться з користю для вас.

Є ще один варіант, який пропонує Сучасний сонник: аварія обіцяє любовні відносини з неординарною людиною. Вас поглине бурхлива нищівна пристрасть, зупинити яку неможливо.

Якщо при зіткненні на дорозі в сновидінні гинуть знайомі, це показує ваші таємні, агресивні або заздрісні почуття до них. Часом цей сюжет закликає до обережності і уважності. Чекають важкі часи, а щоб пережити їх з гідністю доведеться бути подвійно обачнішими, ніж зазвичай.

Італійський сонник

Італійський тлумач представляє, що аварія — це образ деяких суїцидальних нахилів. Можливо, хтось із оточення згубно впливає на вас і ваш настрій. Цю людину ви могли бачити уві сні в образі водія або пасажира.

Якщо повністю згадайте, кого бачили в своїх нічних мріях, то знайдете відповідь на питання і зрозумієте, кого слід викреслити зі свого життя.

Крім того, таке бачення можна витлумачити і як прагнення бути кимось убитим. Такий сон може приснитися людині, яка бажає розлучитися з життям, але не має моральних і фізичних сил для здійснення суїциду.

Різні джерела

До чого сниться аварія, роз’яснює Езотеричний тлумач. Езотеричний сонник пророкує, що справи підуть благополучно. Якщо бачите подія з боку, хтось, наділений великою владою і можливостями, допоможе владнати проблеми.

Універсальний сонник застерігає: наснилося аварія може позначати швидкий крах всіх ваших сподівань і надій. Для жінок подібний сон може означати зміни в стосунках з чоловіком. У будинку можуть початися скандали.

До чого сниться аварія, пояснює і Міллер. Сонник Міллера стверджує, що аварія — несприятливий знак. Якщо уві сні ви їдете на машині і потрапляєте в дорожню пригоду, наяву повинні приготуватися до найнеймовірніших непередбачених обставин.

В сонник Медеї аварія символізує покарання, причому карати або звинувачувати будете самі себе.

Тлумач Странніков роз’яснює,, до чого сниться такий сюжет. В цьому випадку приснилося дорожню пригоду обіцяє невдачу або конфлікт. Причому конфлікт можливий не тільки з людьми з близького оточення, а й будь-якої психологічний або внутрішній. Можливо, часто виникають протиріччя з самим собою, а мета — найближчим часом їх вирішити.

Сонник аварія, до чого сниться аварія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: