Сонник атракціони, до чого сниться атракціони уві сні

Все в житті рухається по колу, і підтвердженням цього є наші сни, в яких ми бачимо себе на гойдалках. Атракціони, побачені уві сні, можуть предзнаменовало як циклічність відбувається, так і нестійкість положення сновидіння. А розібратися, до чого сняться подібні сновидіння, допоможуть сонники.

Коротко, але по суті

Чи ви не пам’ятаєте, що вам приснилося, але відчуваєте, що сон важливий для вас? Не засмучуйтеся, не все втрачено! Сонники вміють тлумачити сновидіння навіть по невеликому фрагменту. Пам’ятайте суть? Це вже добре. Ось, наприклад, до чого сняться атракціони:

 • Розгойдуватися на гойдалці — удачі та невезіння будуть змінювати один одного.
 • Впали з високого атракціону — відкладіть подорож.
 • Чи займаєтесь їх ремонтом — робота може і радувати, і засмучувати.
 • Бачити екстремальні атракціони — чимось у житті ви не задоволені.
 • Сонник Міллера

  Атракціон, на думку сонника Міллера, сниться в той період життя, коли вона стала схожою на «погане кіно». Все відбувається в житті не так, як ви хочете, вас підводять партнери, обманюють друзі, не слухають діти, гроші зникають, не встигнувши з’явитися. Чи не порадує тлумачення сну, в якому атракціон був якось пов’язаний з висотою або небезпекою — тривожний період триватиме довго і вплинути на нього вам не вдасться. Залишається тільки чекати і берегти себе від неприємностей.

  Кататися на атракціонах — вас чекають радості і печалі

  До чого сниться, що ви катаєтеся на гойдалки? До клопотам, дає відповідь Місячний сонник. Злітати вгору — до приємних. Бачити себе, що летять вниз — до тягар. А якщо наснилося, що кататися вам видався цілий день поспіль — то період турбот буде затяжним і виснажливим.

  Кружляти на каруселі — це знак того, що ви «бігаєте по колу», намагаючись вирішити якісь свої справи. А якщо уві сні ви сміялися, кружляючи на каруселі — то це означає, що ви самі не хочете нічого міняти в ситуації, що склалася, вас вона влаштовує. Кружляли на каруселі дитини і самі до нього заскочили — чекайте «повернення» в дитинство: зустрінете старого друга, знайдете забуту річ і т. п.

  Неприємності на атракціонах, як символ небезпеки, що загрожує

  Впасти уві сні з колеса огляду і нічого собі не пошкодити? Підсвідомість попереджає, що ви занадто легко ставитеся до власної безпеки. А якщо ви випали з палаючого колеса огляду — стережіться вогню і в реальності.

  Наснилося, що ви спускаєтеся з водної гірки в порожній басейн? Є ймовірність отримати травму, так що будьте обережні. А якщо нахлебались води уві сні, невдало скотившись з водної гірки — до хвороби кишкового тракту, можливо, до отруєння. Гірки в пісочниці завалилися разом з вами? Бережіть органи зору, попереджає Східний сонник.

  Працювати в парку розваг — до перемог і поразок

  Випробувати страх від того, що під час ремонту атракціонів в парку, на вас впало чортове колесо — вас знизять на посаді, пророкує Сучасний сонник. А готувати чортове колесо до відкриття сезону, прикрашаючи його або фарбуючи — гряде робота цікава і прибуткова.

  Наснилося, що ви ходите по занедбаного парку, розглядаючи іржаві атракціони? Ви поступіться своїм конкурентам. А якщо занедбаний парк був старовинним, в якому час ніби зупинився, не заподіявши шкоди атракціонів — до легких перемог.

  Сонник атракціони, до чого сниться атракціони уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: