Сонник асфальт, до чого сниться асфальт уві сні

Побачений уві сні асфальт символізує перешкоди на шляху реалізації, здавалося б, продуманих планів. Деякі сонники, то,, до чого сниться асфальт, пов’язують з кардинальними змінами в житті і прийдешніми зустрічами зі старими друзями.

Пересуватися по ньому

Кататися на ковзанах по асфальту пророкує сонником невдачі внаслідок непродуманих дій, непрорахованих кроків або власних сил, брак здібностей або грошових коштів.

Те,, до чого сниться ходити босоніж по асфальту, віщає про благополучне здійсненні задуманого. Йти по мокрому покриттю уві сні, означає, що сновидець замість вирішення ситуацій, намагається непомітно перекласти відповідальність на інших людей або просто втекти від неприємностей.

Бігти босоніж по асфальтовій доріжці, трактується сонником доктора Фрейда про достатню розкутості сновідящего в інтимній сфері. Ви приймаєте себе і своє тіло, з його вадами і недосконалістю.

Сонник Міллера пояснює,, до чого сниться ходити босоніж по асфальту, можливістю вилити душу близьким людям і отримати натомість підтримку. Жінці йти по доріжці без взуття, віщає про появу довгоочікуваної любовний зв’язок, здатної закрутити голову.

Займатися укладанням

Наснилося, що довелося самостійно укладати нове асфальтне покриття уві сні, згідно Літньому сонником, віщує про успішне рішення виниклої наяву проблеми.

Класти новий асфальт, керуючи катком уві сні, обіцяє близьке знайомство в великих колах з впливовою і авторитетною особою. Забруднитися свіжої асфальтної сумішшю — до неприємного з’ясування стосунків з оточуючими.

Будьте обережні, небезпека поруч

Наснилося, як з асфальтоукладальної техніки проливається бітум, знаменує про перепони в справі, яке на перший погляд здається простим і здійсненним. Можливо, перш ніж взятися за щось, Вам слід реально оцінити свої вміння і сили.

Наснилося, що дорога тріщить і провалюється, говорить про непередбачувану ситуацію, яка може застати зненацька сплячої людини, зіпсувавши його плани.

Сучасний суміщений тлумач пояснює,, до чого сниться бачити сліди на новому, тільки що викладеному асфальті, необхідністю доводити власну непричетність в досить безсторонньому справі.

Лежати уві сні на брудному дорожньому покритті обіцяє тлумачем перспективу нарватися на осуд громадськості. Впасти на ньому передрікає вирішення спірної ситуації, виходу з якої не вдасться відшукати.

Готуйтеся, очікуються зміни

Бачити уві сні, як робочі прокладають асфальт, згідно Жіночому сонником, обіцяє зміни. Ви зможете нарешті відчути стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Довелось уві сні мити асфальт, значить, за версією Універсального сонника, сновидцу чекає далека дорога, захоплюючу подорож. Чоловікам приснилося дію віщує про можливість побувати в тривалому відрядженні.

В цей же час, мити брудну асфальтне покриття, свідчить про перспективу почати нове і цікаве справу, звільнившись від старих клопоту і непотрібних завдань.

Незважаючи на тривожні обставини, то,, до чого сниться бачити на чорному асфальті кров, пророкує сонником щастя в любові і успіх в справах. Мити кров на дорозі, віщує приїзд родичів, налагодити контакт з якими, буде дуже непросто.

Молодій дівчині приснилося, що довелося лежати на асфальті, значить, в реальному житті настає розлука з коханою людиною, який готується в далеку поїздку.

Приємні зустрічі вже близько

Малювати крейдою на доріжці, передрікає ностальгію, зустріч з давнім другом або однокласниками. Довелось уві сні підмітати на асфальті — готуйтеся до приїзду далеких товаришів або далеких родичів.

Сонник асфальт, до чого сниться асфальт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: