Сонник архангел, до чого сниться архангел уві сні

Яким би не було становище справ, бачити уві сні архангелів Михайла та Гавриїла — символ благополуччя, змін на краще. Традиційні сонники тлумачення сну зводять до наявності у вас підтримки згори. Швидке завершення проектів, повне зцілення, добрі новини здалеку — саме те, до чого сняться ангели на небі, ікони, храми.

Сонник Міллера про Архангела

Американський психолог дає свої трактування, до чого сняться святі. Він упевнений, якщо в сновидінні з’явилися архангели Михаїл або Гавриїл, можна чекати звістки про одужання близьких, отриманні спадщини, виграшу в важливому судовому процесі. Якщо дивитися ширше на те, що наснилося, слід заодно згадати і свої дії уві сні:

 • Говорити з архангелом — до володіння закритою інформацією, таємницею;
 • Бачити на небі — до отримання ще одного шансу на примирення з близькими;
 • Просити допомоги — до набуття віри в успіх безнадійного заходу;
 • Брати за руку — до зцілення.
 • Забудьте про хвороби

  Молитися уві сні перед іконою і зустріти ангелів — до одужання. Таке сновидіння означає, що людина різко йде на поправку. Сонники гарантують перемогу навіть над самим затяжним захворюванням.

  Наснилося, що один з архангелів з’явився некликаним — приготуйтеся отримати радісну звістку про швидке одужання когось із старших членів сім’ї. Благополуччя, повне зцілення, зміна обставин навколо в кращу сторону — саме те, до чого сняться святі, що зійшли з небес.

  Готуйтеся до великих почуттів і вчинків

  Якщо уві сні зустрінете архангела, сурмачів про радість, значить, скоро познайомитеся, близько зійдетеся з видатною людиною, до якого спалахнуть сильні почуття. Сонники стверджують, що саме провидіння посилає в нагороду за правильний спосіб життя сімейне щастя, добрих людей, благополуччя.

  Якщо ангел або архангел з’явився несправедливо засудженому — хороший знак. Сновидець заслужив до себе уваги, співчуття, перегляду справи і зміну своєї долі, якщо вже до нього прийшов святий уві сні. Крім того, сонники прогнозують збільшення доходів, зміни в справах серцевих, якщо наснилося, що довелося ставити запитання і отримати корисні відповіді.

  Зростайте духовно

  Бачити, як прийшов архангел, говорити з ним, отримати важливу інформацію — означає нову смугу в житті звичайної людини. Дуже добре, якщо він приснився людині з добрими помислами і праведним способом життя — це свідчить про те, що відступлять всі нещастя в один момент, припиняться плітки, знайдеться можливість досягти бажаного.

  А ось до чого сняться архангели Михаїл і Гавриїл людям, які мають корисливу мету, варто розглянути окремо. Найчастіше, сновидіння закликає покаятися, змінити пріоритети, попросити вибачення у близьких. Сонники закликають стати уважніше до рідних, не порушувати законів суспільства, біблійних норм.

  Сонник архангел, до чого сниться архангел уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: