Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник архангел, до чого сниться архангел уві сні

Яким би не було становище справ, бачити уві сні архангелів Михайла та Гавриїла — символ благополуччя, змін на краще. Традиційні сонники тлумачення сну зводять до наявності у вас підтримки згори. Швидке завершення проектів, повне зцілення, добрі новини здалеку — саме те, до чого сняться ангели на небі, ікони, храми.

Сонник Міллера про Архангела

Американський психолог дає свої трактування, до чого сняться святі. Він упевнений, якщо в сновидінні з’явилися архангели Михаїл або Гавриїл, можна чекати звістки про одужання близьких, отриманні спадщини, виграшу в важливому судовому процесі. Якщо дивитися ширше на те, що наснилося, слід заодно згадати і свої дії уві сні:

 • Говорити з архангелом — до володіння закритою інформацією, таємницею;
 • Бачити на небі — до отримання ще одного шансу на примирення з близькими;
 • Просити допомоги — до набуття віри в успіх безнадійного заходу;
 • Брати за руку — до зцілення.
 • Забудьте про хвороби

  Молитися уві сні перед іконою і зустріти ангелів — до одужання. Таке сновидіння означає, що людина різко йде на поправку. Сонники гарантують перемогу навіть над самим затяжним захворюванням.

  Наснилося, що один з архангелів з’явився некликаним — приготуйтеся отримати радісну звістку про швидке одужання когось із старших членів сім’ї. Благополуччя, повне зцілення, зміна обставин навколо в кращу сторону — саме те, до чого сняться святі, що зійшли з небес.

  Готуйтеся до великих почуттів і вчинків

  Якщо уві сні зустрінете архангела, сурмачів про радість, значить, скоро познайомитеся, близько зійдетеся з видатною людиною, до якого спалахнуть сильні почуття. Сонники стверджують, що саме провидіння посилає в нагороду за правильний спосіб життя сімейне щастя, добрих людей, благополуччя.

  Якщо ангел або архангел з’явився несправедливо засудженому — хороший знак. Сновидець заслужив до себе уваги, співчуття, перегляду справи і зміну своєї долі, якщо вже до нього прийшов святий уві сні. Крім того, сонники прогнозують збільшення доходів, зміни в справах серцевих, якщо наснилося, що довелося ставити запитання і отримати корисні відповіді.

  Зростайте духовно

  Бачити, як прийшов архангел, говорити з ним, отримати важливу інформацію — означає нову смугу в житті звичайної людини. Дуже добре, якщо він приснився людині з добрими помислами і праведним способом життя — це свідчить про те, що відступлять всі нещастя в один момент, припиняться плітки, знайдеться можливість досягти бажаного.

  А ось до чого сняться архангели Михаїл і Гавриїл людям, які мають корисливу мету, варто розглянути окремо. Найчастіше, сновидіння закликає покаятися, змінити пріоритети, попросити вибачення у близьких. Сонники закликають стати уважніше до рідних, не порушувати законів суспільства, біблійних норм.

  Сонник архангел, до чого сниться архангел уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: