Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник астра, до чого сниться астра уві сні

Побачена уві сні астра може означати скромність і поступливість. Однак не всі сонники згодні з таким визначенням, деякі з них, тлумачачи,, до чого сниться цей цветик, запевняють, що це до невдач, адже сором’язливість — це пряма дорога до ймовірності залишитися не при справах.

Пророцтва Міллера

Символом нездійсненної мрії є приснився астра, на думку сонника Міллера. Особливо це стосується мрій, в яких вам дарують цілий букет айстр.

Ще один аспект, на який варто звернути увагу послідовникам тлумачень американського психолога, це — колір айстри. Так, біла пророкує занепокоєння з приводу нових задумів, а ось, червона обіцяє бурхливе з’ясування відносин.

До чого сняться айстри, які стоять у вазі? До змін на особистому фронті, причому, все вирішиться без вашої участі, але ви залишитеся задоволені. А якщо бачите уві сні «зоряну» клумбу, то це означає оманливі надії і мрії.

«Зірки» в букеті: Від гармонії до тривог

Тлумачення сну, яке пропонує Літній сонник, швидше за порадує: бачити уві сні Астрова букетик означає тихе сімейне щастя і гармонію в спілкуванні з друзями.

А по сонником Фрейда, купувати букети з айстр — ознака того, що щасливим себе ви можете відчувати тільки з людьми, чиї амбіції нижче ваших.

Букетні композиції з «клумбових зірок», власноруч складені вами уві сні, пророкують марні тривоги і переживання, які не мають обгрунтувань, віщає Циганський тлумач.

Засушений квітка, як символ прагнення до досконалості

За версією Сучасного сонника, бачити уві сні засушений між сторінками книги квітка айстри — сигнал про те, що ви бажаєте зберегти за собою репутацію скромного, але наполегливого людини.

Дівчині сонник так пояснить,, до чого сниться висушений квітка: ви прагнете до досконалості, забуваючи часом про мораль і скромності. Пам’ятайте, іноді прагнення подібного роду грають злий жарт з тим, хто діє необдумано.

А ось, якщо наснилося, що айстри зів’яли на клумбі, то це ознака стурбованості сновідіци тим, наскільки щирі її відносини з коханим.

Штучні композиції — ознака марних старань

Якщо вам приснилися штучні айстри, то, цілком ймовірно, що ви не до кінця розумієте марність своїх старань. Задумайтесь, так чи вам необхідно то, на що ви витрачаєте зараз сили фізичні і душевні, підказує сонник Лонго.

Цветики з паперу або пластмаси на похоронному вінку уві сні — знак приреченості і невіри у власні сили. Ви не впевнені, що ваші задумки втіляться в життя, але все ж продовжуєте займатися цим.

Різнобарв’я, як визначник майбутнього

Як і Міллер, багато інших тлумачі сновидінь досить багато уваги приділяють колірній гамі приснився астрочек. І ось, на їхню думку, до чого сняться деякі кольору:

 • Білі — до простоти і ніжності;
 • Жовті — до прибутку або до досягнення мети;
 • Сині — вас чекають приємні новини;
 • Бузкові — сигнал про образу на вас одного;
 • Строкаті — ви надто легковажні, пора стати більш серйозною.
 • Сонник астра, до чого сниться астра уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: