Сонник артист, до чого сниться артист уві сні

Побачивши уві сні себе артистом, слід переглянути свої погляди на життя, ви занадто високо себе цінуєте. Таке трактування дають тлумачі сновидінь для даного сну. А, до чого сниться артист, існуючий в реальності? І що віщує сон, в якому ми отримуєте автограф від «зірки»? Про це та багато іншого нам розкажуть сонники.

Небезпека не дрімає

Наснилося, що ви відомий артист естради — через те, що ви завищуєте власну значимість, можете потрапити в неприємну ситуацію, пророкує сонник Міллера.

Бачити себе артистом кіно — вас слід припинити жити чужим життям. Якщо вас щось не влаштовує в своєму житті, міняйте звички.

Цілуватися уві сні з померлим в реальному житті співаком або актором — ви займаєтеся самообманом, так як вперто не звертаєте уваги на свої помилки і промахи.

Сниться, що ви займаєтеся сексом зі знаменитістю — вас чекають неприємності. Велика ймовірність зганьбитися в людному місці, пророкує сонник міс Хассе.

Доходи радують, витрати засмучують…

Сниться, що ви розмовляєте з відомим артистом, який пропонує зробити вас артистом кіно — наяву ви познайомитеся з впливовою людиною, який допоможе заробити вам пристойні гроші.

Бачити себе знаменитим режисером або кінокритиком — до фінансової стабільності і благополуччя, обіцяє Місячний сонник.

Побачити уві сні смерть живого в реальності артиста — до фінансових втрат і великих витрат. Стримуйте свій запал, обмірковуйте кожну покупку, якщо не хочете залишитися банкрутом.

Приснився п’яний рудий чоловік, Видає себе за зірку кіно, з яким вам довелося вести світські бесіди на кінофестивалі — бережіть свої гроші від шахраїв.

Особисті відносини у вашому житті

Сниться, що ви знаменитий співак або співачка, роздає автографи шанувальникам — якщо ви не перестанете ігнорувати прохання домочадців, приготуйтеся до серйозного конфлікту, попереджає Східний сонник.

Приснився ваш поцілунок з відомим артистом — до приємних змін у житті, пов’язаних з шлюбом і відносинами.

Бачити себе чоловіком або дружиною улюбленого в реальності артиста — ви поставили перед собою не найлегші мети і завдання, але, незважаючи на це, вам буде супроводжувати успіх і удача в реалізації планів, радує Жіночий сонник.

Сниться весілля зі знаменитістю, якого наяву немає в живих — знак того, що ваше особисте життя перебувати під загрозою. Є ймовірність, що у вас є суперник.

Робочі успіхи і неприємності

Спілкуватися уві сні з народним артистом як зі старим другом — до підвищення по кар’єрних сходах, дарує надію Весняний сонник.

Позувати в обнімку із зіркою для обкладинки журналу — незабаром станеться несподівана подія, в центрі якого опинитеся ви. Закінчиться все дуже сприятливо для вашої кар’єри.

Наснилася бійка з артистом — до неприємностей на роботі з подальшим доганою або штрафом, засмучує Весняний сонник.

Наснилося, що ви у себе вдома виявили мертву кінозірку — остерігайтеся конфлікту на робочому місці, він може мати неприємні наслідки.

Вас чекає цікавий дозвілля

Уві сні ви брали участь в кастингу і отримали головну роль в новому фільмі популярного кінорежисера — до несамовито веселитися і радості. Можливо, найближчі вихідні ви проведете в компанії близьких друзів і однодумців.

Зустріли уві сні свою подругу з відомим в колах шоу-бізнесу чоловіком — вас запросять на якийсь гучне і веселий захід, потрапити на яке ви давно хотіли, пророкує сонник Цвєткова.

Сон, в якому ви відпочиваєте на курорті в компанії артиста — наяву вас чекає приємна подорож і незабутній відпочинок.

Брати інтерв’ю у знаменитості — до нових яскравих захоплень, причому в такій сфері, яка раніше була вам не властива.

Сонник артист, до чого сниться артист уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: