Сонник армія, до чого сниться армія уві сні

«Равняйсь! Струнко! Кроком руш! »Армія… Для одних — кошмарний сон, для інших — життя. У дитинстві всі хлопчаки, граючи в «войнушку», мріють про те, що виростуть і стануть солдатами. А призовникам і дембелям армія навіть сниться! І це зрозуміло, адже перше чекає абсолютно інша, казармена, життя, а другим доведеться заново вчитися жити на «громадянці»! А що якщо армія приснилася звичайному чоловікові? Або дівчині, наприклад? До чого сниться подібне, і про що попереджає побачений уві сні армійський плац, знає сонник! Давайте запитаємо у нього про це!

«Призовник, мій хлопчик Леха…»

Сниться, що вас забирають в армію: дівчині подібне сновидіння пророкує сварку з коханою людиною, хлопцеві.

Наснилося, що служити в армію призвали батька або старшого брата — в даний період життя вам дуже не вистачає підтримки впливових людей.

Дівчині приснилося, що її нареченого забирають служити в національну гвардію — до непростої і нелегкої життя в найближчі кілька тижнів, попереджає сонник Міллера.

Бачити уві сні, що вам прийшла повістка — якщо ви дівчина — до сильного здивування, навіть потрясіння. Хлопцеві подібне сниться в такі моменти життя, коли йому не під силу подолати труднощі в поодинці.

Бажаю здоров’я!

Хлопцеві сниться, що він служить в армії — до зміни місця проживання або роботи.

Бачити сон, в якому ви у військовій формі маршируєте по плацу — до порожніх клопотів і метушні навколо малозначимой роботи, попереджає сонник.

Наснилося, що ви солдатів, і збираєтеся йти в «самоволку» — наяву ви зробите зухвалий вчинок, якого ніхто не очікує. Не робіть нічого поганого, інакше вас чекають неприємності, дає пораду сонник.

Бачити, що ви в вищому офіцерському званні командуєте полком — в реальному житті це сновидіння означає, що в глибині душі у вас є нереалізовані бажання і амбіції, які рвуться назовні. Ви хочете довести всім свою значимість.

Побачити уві сні, що ви в армії і вас «дістають» старослужащие, так звані «діди», — в реальному житті це сновидіння означає, що найближчим часом ви можете потрапити під вплив жорстокого людини. Будьте вибагливі у відносинах, радить сонник.

«Ех, солдатушкі…»

Побачили, що ви на війні, і ваша армія наступає на ворога, який рятується втечею — до подолання труднощів і перешкод на шляху до досягнення цілей.

Наснилося, що ви здобули перемогу над ворогом і повернулися додому в парадній армійській формі — до перемог «на любовному фронті». Та особа, яка не відповідала вам взаємністю, сама почне шукати зустрічей з вами.

Бачити уві сні, багато солдатів десантних військ — до несподіваного приїзду далеких родичів, пророкує сонник Міллера.

Сон, в якому ви йдете у відпустку з армії — до приємного відпочинку на вихідних. Можливо, вам має бути поїздка за місто, в гості до родича або друга.

Демобілізація

Бачити сон, в якому вас проводжають по службі з армії додому на демобілізацію — вас чекає дуже цікава і приємна поїздка в інше місто. Цілком можливо, це буде відрядження, яка принесе вам нові корисні знайомства.

Демобілізується ваш друг — в реальності хтось із ваших друзів або родичів поїде далеко і надовго, пророкує Східний сонник. Можливо, це буде відрядження за кордон або поїздка, пов’язана з навчанням.

Сонник армія, до чого сниться армія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: