Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник армія, до чого сниться армія уві сні

«Равняйсь! Струнко! Кроком руш! »Армія… Для одних — кошмарний сон, для інших — життя. У дитинстві всі хлопчаки, граючи в «войнушку», мріють про те, що виростуть і стануть солдатами. А призовникам і дембелям армія навіть сниться! І це зрозуміло, адже перше чекає абсолютно інша, казармена, життя, а другим доведеться заново вчитися жити на «громадянці»! А що якщо армія приснилася звичайному чоловікові? Або дівчині, наприклад? До чого сниться подібне, і про що попереджає побачений уві сні армійський плац, знає сонник! Давайте запитаємо у нього про це!

«Призовник, мій хлопчик Леха…»

Сниться, що вас забирають в армію: дівчині подібне сновидіння пророкує сварку з коханою людиною, хлопцеві.

Наснилося, що служити в армію призвали батька або старшого брата — в даний період життя вам дуже не вистачає підтримки впливових людей.

Дівчині приснилося, що її нареченого забирають служити в національну гвардію — до непростої і нелегкої життя в найближчі кілька тижнів, попереджає сонник Міллера.

Бачити уві сні, що вам прийшла повістка — якщо ви дівчина — до сильного здивування, навіть потрясіння. Хлопцеві подібне сниться в такі моменти життя, коли йому не під силу подолати труднощі в поодинці.

Бажаю здоров’я!

Хлопцеві сниться, що він служить в армії — до зміни місця проживання або роботи.

Бачити сон, в якому ви у військовій формі маршируєте по плацу — до порожніх клопотів і метушні навколо малозначимой роботи, попереджає сонник.

Наснилося, що ви солдатів, і збираєтеся йти в «самоволку» — наяву ви зробите зухвалий вчинок, якого ніхто не очікує. Не робіть нічого поганого, інакше вас чекають неприємності, дає пораду сонник.

Бачити, що ви в вищому офіцерському званні командуєте полком — в реальному житті це сновидіння означає, що в глибині душі у вас є нереалізовані бажання і амбіції, які рвуться назовні. Ви хочете довести всім свою значимість.

Побачити уві сні, що ви в армії і вас «дістають» старослужащие, так звані «діди», — в реальному житті це сновидіння означає, що найближчим часом ви можете потрапити під вплив жорстокого людини. Будьте вибагливі у відносинах, радить сонник.

«Ех, солдатушкі…»

Побачили, що ви на війні, і ваша армія наступає на ворога, який рятується втечею — до подолання труднощів і перешкод на шляху до досягнення цілей.

Наснилося, що ви здобули перемогу над ворогом і повернулися додому в парадній армійській формі — до перемог «на любовному фронті». Та особа, яка не відповідала вам взаємністю, сама почне шукати зустрічей з вами.

Бачити уві сні, багато солдатів десантних військ — до несподіваного приїзду далеких родичів, пророкує сонник Міллера.

Сон, в якому ви йдете у відпустку з армії — до приємного відпочинку на вихідних. Можливо, вам має бути поїздка за місто, в гості до родича або друга.

Демобілізація

Бачити сон, в якому вас проводжають по службі з армії додому на демобілізацію — вас чекає дуже цікава і приємна поїздка в інше місто. Цілком можливо, це буде відрядження, яка принесе вам нові корисні знайомства.

Демобілізується ваш друг — в реальності хтось із ваших друзів або родичів поїде далеко і надовго, пророкує Східний сонник. Можливо, це буде відрядження за кордон або поїздка, пов’язана з навчанням.

Сонник армія, до чого сниться армія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: