Сонник армагеддон, до чого сниться армагеддон уві сні

Стати свідком армагеддона уві сні, бачити страшні сюжети катастрофи — не завжди погано. Сонники стверджують, що побачене відображає внутрішній стан сновидіння і означає його надмірного збудження. Особливо, якщо кінець світу приснився напередодні запуску великого проекту. Щоб зрозуміти,, до чого сниться апокаліпсис, досить відтворити в пам’яті найдрібніші подробиці.

Трактування сонника Міллера

Психологи рекомендують відштовхуватися від рівня освіченості сновидіння, його вміння управляти власними почуттями та емоціями. Вони впевнені, що сновидіння зовсім не означає глобальні катаклізми світового порядку і армагеддон наяву. Необхідно просто трохи зупинитися і подумати, що робити далі, в якому напрямку рухатися.

Розкриваючи,, до чого сниться армагеддон, сонник Міллера радить згадати весь сценарій побаченого:

 • Врятуватися під час повені, цунамі, торнадо — до змін в особистому житті;
 • Бачити себе похованим під уламками будівель — до складнощів в роботі;
 • Боятися вибухів, блискавок — до деяких невдач через нерішучість;
 • Відчувати страх перед незвіданим, прибульцями — до неординарних подій.
 • Поспішайте влаштувати особисте життя

  Спостерігати за армагеддоном з боку не так страшно, як потрапити в епіцентр подій. Тому практикуючі психологи рекомендують звертати увагу на свою роль у сні. Якщо приснилося, що ви боролися і змогли вибратися неушкодженим — чекайте позитивних зрушень в особистому житті.

  Роз’яснюючи,, до чого сниться армагеддон жінці, сонники виходять з її соціального статусу. Незаміжня дівчина зіткнеться з активністю шанувальників, які будуть намагатися завоювати її серце. А ось пані, що складається в шлюбі, повинна встигнути врятувати сімейну ідилію від посягань з боку заздрісників і пліткарів.

  Зростайте над собою

  Армагеддон уві сні може означати внутрішню боротьбу добра і зла. Це можуть бути докори сумління, якщо напередодні ви прийняли неправильне рішення і завдали комусь шкоди своїми діями. Жахливий сюжет відображає, перш за все, психіку самого сплячого. А тому сонники пропонують покаятися перед людиною, якій ви нанесли образу.

  Незважаючи на негативні відчуття уві сні, ніяких катастроф наяву не відбудеться. Навпаки, ваш духовний рівень зростає, збільшується внутрішня сила, якщо наснилося, що від страху ви не могли вимовити жодного слова уві сні, але при цьому стійко трималися і зуміли врятуватися.

  Стати мудрішими

  Бачити армагеддон, потрапити в центр подій і не зуміти вибратися — поганий знак. Тлумачення сну у Нострадамуса зводиться до скрутного матеріального становища. Крім того, вас буде мучити застій в роботі, неможливість з об’єктивних причин завершити її в термін і якісно.

  До чого сниться впав метеорит, знісши на планеті все живе, сучасні сонники пояснюють невдачами на професійній ниві. Намагайтеся виправити недоліки в найближчі дні, якщо приснився армагеддон.

  Сонник армагеддон, до чого сниться армагеддон уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: